Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1[Animation] Maximus Empty [Animation] Maximus Czw Lut 23, 2012 9:51 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Skoro już wróciłem, to na początek króciutki gif:
https://www.youtube.com/watch?v=XLot2kA6xc0

Oczywiście jak skończę sprita, to zrobię jakąś walkę :)



Ostatnio zmieniony przez Maximus dnia Sob Wrz 15, 2012 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz

2[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Pią Lut 24, 2012 9:13 am

szczepan

szczepan
Don
Don
no świetnie się zapowiada niezły efekt aury muza jest w porzątku czekam na więcej jak narazie 5/10

3[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Pią Lut 24, 2012 2:55 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
... Nie za proste jak na ciebie?
Trochę ruchu kamerą, odpalenie aury i od tego momentu pętla. Do tego muzyka... Jakiś remix związany ze Skyrimem, zgaduję ("fus ro dah" w sugestiach).

Powiedz, że żartujesz dając taki gif.

4[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Pią Lut 24, 2012 5:01 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
nie żartuje, po prostu pierwszy raz robię gify w After Effect i sprawdzam program. Drugi będzie o wiele lepszy i dłuższy, mam nadzieję, że się spodoba :)

Hope so and wish.

5[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Pon Lut 27, 2012 1:48 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
I zrobiłem Genki Dama gif:

https://www.youtube.com/watch?v=luiUncQbsOY

Mam nadzieję Viego, że ten bardziej ci się podoba ;p

6[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Pon Lut 27, 2012 1:50 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Świetnie maxi bardzo dobre wczucie muzyki da się odczuć realię tego gifa dobre wipy świetnie wyszło ci powiększenie genki damy naprawdę dobra praca.

7[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Czw Mar 01, 2012 3:11 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Jak mówił Viego...
Nie za proste jak na ciebie?
Nie, to wcale nie jest złe. Ale sam powiesz, że zrobienie tego w porównaniu z normalną walką jest łatwe.
Nie wiem po co robisz tak krótkie gify.
Dawno od ciebie nie widziałem normalnej walki. Same kilku sekundowe animacje, gdzie większość jest powtarzana. Teraz może nie jest powtarzana, ale po prostu...Dla mnie nie potrzebne jest publikowanie takiego czegoś.

Teraz coś do tej animacji:
Nie jest zła, nawet fajny efekt. Muzyka dla mnie jest za wolna. Nie pasuje mi do tej sytuacji. Jedna rzecz mi się jeszcze nie podoba, gdy Goku rzuca Genki Damą i Buu od razu ginie. Normalnie było tak, że Buu siłował się z kulą. Goku był zmuszony osiągnąć SSJ, by wygrać. Brakowało mi tego siłowania się.

To tyle...


KP: 2
/Feli

8[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Nie Mar 18, 2012 9:59 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
https://www.youtube.com/watch?v=1i_r3G55UPA

Coś z Shopu :)

9[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Pon Mar 19, 2012 11:55 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Ładnie zrobiony gif, dźwięki dobrze dopasowane do obrazu. Tylko, jak Shigeru zamraża Maxa, to sądzę, że jak później jeszcze posłał falę uderzeniową w niego, to lód by się raczej rozbił, a Max by z niego wyleciał, a jak się przesuwa tak ten lód, to to dziwnie wygląda. A ten głos jest taki sztuczny. Lepiej by było jakby ktoś go podłożył. Tak to gif spoko.

KP: 1
/Feli

10[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Pon Mar 19, 2012 12:46 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Wyszło ciekawie, ale nie jest idealnie. Ruchy spritów miejscami wydają się dziwne, np. 0:09-0:10 chodzi o te dziwne ruchy pikselów. Fajne wejście at 0:21 jednak znowu te piksele mnie irytują. Moment gdy wbijają się w ziemie a następnie z niej wybijają też wyszedł całkiem spoko, było też kilka ruchów które się powtarzały 0:33~ wiesz o co mi chodzi, dobrze jednak że chociaż bawiłeś się położeniem spritów.

KP: 1
/Feli



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Pon Mar 19, 2012 1:54 pm, w całości zmieniany 1 raz

11[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Pon Mar 19, 2012 1:28 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Gif jest spoko. Wszystko jest raczej płynne i dobrze zgrane z dźwiękiem. Tylko niekiedy postacie jakby zmieniały swój kształt. Chodzi mi tu chociażby o sam poczatek gifa, kiedy to Max zbliża się z kopnięciem. Zmienia swoje rozmiary. Co do tego lodu to tam takie samo zastrzeżenie jak Adrian, aczkolwiek dość ciekawe to twoje rozwiazanie. CzepiałeMaxiu się cofa w 9 sekundzie dolna część armoru prześwituje. Efekty są ogólnie ciekawe.
Gdy Max zostaje pokonany, nie bardoz wiem co się z nim dzieje. Był tak napompowany, że po nabiciu się zwyczajnie eksplodował zostawiając mało krwi? Właściwie to wcale jej nie zostawił. Widzimy ją tylko przez chwile, w momencie nabicia się. A może on w ostatniej chwili się teleportował? To nie zmienia faktu, że jednak krew w magiczny sposób znika. A muzyka, którą ci podesłałem w miarę dobrze komponuje się z gifem.
A co do Ivony - https://www.youtube.com/watch?v=qy03EDdDsBw
Te kilka pieproznych słów wypowiedzianych przez pieprzonego cyborga z lat 80 tak zniszczyło dobrego gifa, że masakra. Brzmi to tak nierealnie.

KP: 2
/Feli

12[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Pon Mar 19, 2012 3:39 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki wielkie za uwagi, postaram się wnieść poprawki.
Co do głosu to zamierzam swój dawać, ale zobaczymy jak to będzie.

13[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Nie Kwi 15, 2012 12:39 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Następna walka z Shopu
Maximus vs Skorpius Madre

14[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Nie Kwi 15, 2012 12:42 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Wow świetna praca jak użyłeś tego koła to zwolniłeś czas prawda,bo ja to tak właśnie odebrałem bardzo ładna aura jak Skorpius się ładował super walka,dźwięki dopasowane do akcji bez przeskoków świetnie 10/10 Good job,czekam na nexta może coś z moim spritem :).

15[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Nie Kwi 15, 2012 1:06 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Proszę bardzo, wystarczy zgłosić się do sklepu :)

16[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Nie Kwi 15, 2012 3:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Animacja trzyma naprawdę wysoki poziom. Bardzo podobają mi się efekty jakie stosujesz podczas walk, a tutaj były one aż nadto widoczne (zwolnienie czasu). Widać również własny wkład, jakim jest koniec pojedynku, podczas którego, wojownikom wyskakują gałki oczne po uderzeniach w twarze. Myślałem, że wygra Maximus - zaskoczyłeś mnie. Nie ma co się spierać - jeżeli chodzi o animacje, jesteś jednym z najlepszych, jak nie najlepszym na chwilę obecną animatorem na Anime Revolution Sprites.
Good job!

/1KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Sie 24, 2012 10:43 am, w całości zmieniany 1 raz

17[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Nie Kwi 15, 2012 6:18 pm

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dzięki za videogifa Maximus :D Nie zawiodłeś mnie, bo walka mi się podoba. Dźwięki walki, muzyka, efekty wszystko doskonale dopasowane. Po za tym fajnie zobaczyć swoją pracę jak tłucze kogoś.

10/10

18[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Wto Kwi 17, 2012 10:57 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Chcę jakoś kanał zareklamować, będę czasem takie gify dawał:

Majin Vegeta Final Explosion

19[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Sro Kwi 18, 2012 12:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Krótki Video Gif, przedstawiający Majin Vegetę używającego techniki Final Explosion.
Przyciemnienie tła było w tym wypadu bardzo dobrym pomysłem. Eksplozja spowodowana uwolnieniem całej mocy wyszła naprawdę świetnie - przypadło mi do gustu to, że nie była to cała energetyczna sfera znajdująca się w powietrzu, a 'półkula' powoli powiększająca się na ziemi.
Dobra robota.

KP: 1
/Feli

20[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Sro Kwi 18, 2012 1:23 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Generalnie gif jest bardzo dobry pod względem jakości. Czystość obrazu zachowana co jest plusem. Sprit nie jest "rozmazany" lecz widać pixele. Niby ani jedno ani drugie nie jest fajne, aczkolwiek to co Ty zrobiłeś, wydaje się lepsze niż zwykłe rozmazanie. Efekt wybuchu jest naprawdę fajny, pracowałeś jednak w After Effectsie więc się nie dziwę. Widzę, że coraz bardziej ogarniasz program i doganiasz mnie z umiejętnościami edycji efektów itd. Gratuluję :) Oprócz dobrego wybuchu, widzę naprawdę przyzwoitą aurę oraz efekt "powietrza" (to białe pod aurą), naprawdę fajna sprawa ;)
Oprawa audio? Cóż, muzyka wzięta z amerykańskiego OST'a, którego szczerze kocham, więc plus dla Ciebie :] Odgłos aury, wybuch... cóż, to akurat wzięte z ogólnodostępnej paczki dźwiękowej, generalnie jestem ciekaw kiedy ktoś użyje innych dźwięków niż te ogólnodostępne, ale co tam, jest dobrze.

Przyczepię się jednak do obrazu. Nie jest to ani 4:3 ani 16:9, jest to jakaś hybryda. Proporcje średnio zachowane. Nie wykorzystujesz pełnego rozmiaru okna. Rób gify w takich rozdziałkach:
- 640x360
- 854x480
- 1280x720
- 1920x1080

Dwie ostatnie rozdziałki są dość duże, nie musisz z nich korzystać. Podałem Ci jedynie 4 rozdzielczości, które dają aspect ratio 16:9 i są obsługiwane przez YouTube bez problemowo :) Ot, mała rada ode mnie.
Dużym minusem jest także krótki czas gifa. Poza tym, idziesz w dobrą stronę. Czekam tylko na koniec "testów", czyli tak krótkich gifów sprawdzających twe możliwości. Przyda się w końcu dobry, długi, porządny z ciekawym scenariuszem gif. Póki co, idzie Ci dobrze. Ale nie spoczywaj na laurach, może być zawsze lepiej :]

Cóż, końcowa ocena to... 8+/10. Pamiętaj o rozdzielczości i długości, to naprawdę wpływa na jakość gifa (w tym przypadku już animacji). Jest dobrze, nawet b. dobrze!
Pozdrawiam, Hesher.

/3KP
/@Yoh

21[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Czw Cze 28, 2012 5:34 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nowy bohater, który prawdopodobnie pojawi się w Maximus Story :)
Jest to postać z innego wymiaru, to Maxi ale zupełnie inny :P Jaką ma moc? Zobaczycie w 6 odcinku :)

Legendarny Tytan Power Up

Od razu test nowej aury, jak się podoba?

22[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Czw Sie 23, 2012 7:52 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer


Postać nad którą aktualnie pracuję, ta z płonącą głową. Przedstawiam ją tak, bo jakbym dał zwykłego opara, to nie miałoby tego uroku. Nie wiem, czy akurat tą broń mu dam, może będzie inna ;)

23[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Czw Sie 23, 2012 11:32 am

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Bardzo fajny i ciekawy pomysł z tym spritem o płonącej czaszce,z tego co widzę to jest bodajże jakiś evil state u Shuzo.Animacji nie będę oceniał bo po prostu chciałeś pokazać swój przyszły projekt,wspomnę tylko o tym że mógłbyś zrobić trochę płynniejsze płomienie.jeśli chcesz to wyślij mi na gg wip'a,ja pokażę Ci fajny sposób na płomienie a jak ci się spodobają to Ci powiem jak je zrobić.
Pozdro

/1KP
/@Yoh

24[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Czw Sie 23, 2012 7:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie jest źle - postać prezentuje się ciekawie. Bardzo fajne płomienie - mam wrażenie, że lekko wzorowałeś się na Ghost Riderze, ale nie wnikam ; )

25[Animation] Maximus Empty Re: [Animation] Maximus Czw Sie 23, 2012 8:47 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
To masz dobre wrażenie :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.