Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1„Czas zmian” Empty „Czas zmian” Sro Kwi 04, 2012 1:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin

Witajcie!
Dawno nie pojawiał się nowy news, ale w końcu trzeba pokazać, że coś się u Nas dzieje. Nazwa niusa nie jest przypadkowa i będzie on miał kilka części. W pierwszej chciałbym opisać wprowadzone przez administrację forum mniej lub bardziej zauważalne zmiany.

Ikonki działów
Od dłuższego czasu zmieniane były ikonki działów. Te, które wymyśliliście na potrzeby Anime Revolution Sprites w większości zostały pomyślnie wprowadzone 'do obiegu'.

Aktualizacja ważnych tematów na forum
Tematy będące ogłoszeniami lub te, które zostały przyklejone, zostały zaktualizowane. Informacje jakie są w nich umieszczone zostały dostosowane do aktualnego stanu forum i portalu. Regulamin główny również uległ lekkim modyfikacjom. Warto zwrócić w tym miejscu również uwagę na to, że zaczynamy teraz przykładać większą uwagę do zasad panujących na forum. Oznacza to tyle, że w stosunku do starych jak i nowych użytkowników forum będziemy bardziej stanowczy.

PBF - Hueco Mundo
Informacja dla graczy Naszego PBF'a - w końcu jakaś nowość. Wprowadzony został dział „Hueco Mundo” do którego będziecie mogli trafić podobnie jak do „Soul Society”.

Jeżeli chodzi o planowane zmiany to na pewno będą dotyczyć one całej bazy spritów dostępnych na forum w kategorii „SPRITES” oraz portali ARS & PBF. Jest jeszcze kilka innych rzeczy, którymi planujemy się zająć ale to już inna kwestia - tymczasowa tajemnica.

2„Czas zmian” Empty Re: „Czas zmian” Sro Kwi 04, 2012 3:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
I taka mała rzecz.

Jako że spośród ośmiu osób obecnych wtedy na c-boxie jedna rzuciła propozycję, jedna przyjęła, reszta miała wyj...ęte spod prawa, przyjęliśmy forumową umową znaczek, którym będziemy w obrębie forum oznaczać sarkazm bądź ironię.

Jest to podwójny dagger, obelisk, czy różnie ludzie to zwą, ja na to mówię "dabl ciachalator", bo jest podwójnie przecięty i jakoś lubię dodawać "-ator"/"-alator" na końcu (przedłużalator jako przykład).

Wygląda tak:

I ma kod Alt+0135.

A nazwa tego znaku będąca tytułem artykułu o nim na polskiej Wikipedii jest naprawdę ciekawa i łatwa do zapamiętania. ‡
Tak, właśnie użyłem go w tym zastosowaniu. Ma jakieś inne, ale je sprawdziłem i absolutnie nikogo z nas nie obchodzą.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.