Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 „Czas zmian” on Pon Kwi 16, 2012 2:31 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Cześć spriterzy :J:!

fb
Pamiętacie stronę ARS na fb? Postanowiliśmy z niej zrezygnować na rzecz grupy użytkowników forum, co okazało się całkiem przyjemną zmianą. Jest nas tam trochę więcej i każdy jest jakoś bardziej rozgadany :D. Śmiało, dołączajcie. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/260940530665638/

Layout forum od dłuższego czasu nie ulegał żadnym zmianom. Dyskutowaliśmy w gronie GTW na temat jego zmiany i innych rzeczy z nim związanych. Doszliśmy do wniosku iż na razie nie będziemy go zmieniać, większość z nas zdążyła się przyzwyczaić a co więcej chyba aż taki zły nie jest, co ;D? Tym bardziej teraz po kilku większych i mniejszych poprawkach.
Changelog:
  • "Napis 'Galeria' w Profilu jest niewidoczny." #FIXED

• "Zbyt duża ilość znaków w profilu, miejscami 'wpieprza się' na podpis lub treść posta." #FIXED

• "Na liście userów, napisy są białe na białym tle." #FIXED

• "Avatary 'Przyjaciół' w profilu są ucięte, zamiast być zmniejszonymi." #FIXED

• "Ucina duże obrazki." #FIXED

• "Rozmiary avatarów są czasem zbyt duże." #FIXED

Możliwe że nie o wszystkich zmianach wspomniałem, jednak jeżeli zostały jakieś pominięte to pewnie nie były aż tak istotne. Jednak chcielibyśmy też znać wasze zdanie na ten temat dlatego wychodzę do was z ankietą.

Ciągle dochodzimy do jakiś wymian pomiędzy ARS a innymi portalami. Dobrze by było mieć jakieś pokaźne buttony czy bannery aby inne serwisy doceniły nasz wkład w forum. Zawsze to jakoś "pomaga" przy wymianach więc Yoh postanowił zrobić kilka nowych. Możliwe że z czasem będzie ich jeszcze więcej. Pamiętajcie żeby je udostępniać tam gdzie możecie. Pełną listę znajdziecie tutaj.

fb
Na koniec, nasze paczki. Po tym jak megaupload padł mieliśmy problem, gdyż nikt z nas nie zachował MegaPacka. Uczymy się na błędach, teraz postanowiliśmy się zabezpieczyć i mamy w zanadrzu kopię awaryjną. Paczki znajdziecie tutaj.

2 Re: „Czas zmian” on Pon Kwi 16, 2012 2:42 pm

Hesher

Zasłużony
Zasłużony
Bardzo dobrze! Dużo ostatnio zmian, cieszy mnie to niezmiernie. Widać, że staracie się by forum było lepsze. Dobrze GTW, dobrze!

3 Re: „Czas zmian” on Pon Kwi 16, 2012 2:49 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Lol, Feli ty żyjesz.
Dużo zmian, dużo zmian! Fajnie, że coś robicie.

Ciągle dochodzimy do jakiś wymian pomiędzy ARS a innymi portalami.
Nie zauważyłem, ale mam nadzieje, że tak będzie w przyszłości.

4 Re: „Czas zmian” on Wto Kwi 17, 2012 2:11 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Fajnie, że coś robicie.
Mam fazę na 'nieopieprzanie' się, a Feli zaraził się nią ode mnie. Nie wiem jak sytuacja z Viegiem - antybiotyk chyba jeszcze mu działa, ale to kwestia czasu przy dwóch wariatach.

Teraz zajmę się w wolnej chwili aktualizacją linków w bazie forumowych spritów - później przejdę do ostrej aktualizacji Naszych portali. Ewentualnie, zrobimy w międzyczasie jeszcze kilka obrazków niezbędnych do wymian lub reklamy ARS.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]