Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Serwer TeamSpeak3 Empty Serwer TeamSpeak3 Sro Kwi 18, 2012 12:50 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A więc zgodnie z małą "zapowiedzią" serwer Teamspeak 3 dla Anime Revolution Sprites wystartował. Za pierwszy miesiąc (9.75 PLN) zapłaciłem ja. Jeżeli kanał się przyjmie, będzie przedłużany. Głównym adminem jestem póki co ja, ale gdy ogarnę panel admina w 100%, GTW z forum także otrzyma swe uprawnienia także na TSie.
Liczba slotów wynosi 15, więcej osób nie sądzę by się pojawiło. Kanały póki co istnieją 2, Gaming oraz Główny Kanał. Chyba nie muszę tłumaczyć do czego służą?

Teamspeak 3 jest do pobrania za darmo stąd.
Adres serwera: srv2.multigaming.pl:9787
Hasło: anrevosprites

W razie pytań, śmiało pisać.


PS. Mam nadzieję, że GTW niema mi za złe za napisanie tego newsa. Co prawda nie mam odpowiedniej rangi aczkolwiek sądzę, że ta wiadomość zasługuje na bycie w tym dziale.

Pozdrawiam, Hesher.

2Serwer TeamSpeak3 Empty Re: Serwer TeamSpeak3 Sob Maj 26, 2012 9:47 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Serwer niedawno wygasł lecz ponownie go opłaciłem, zauważyłem, że jednak co jakiś czas, większa ilość osób go używa, tym bardziej mnie on się przydaje, tak więc jeżeli ktoś chce jakiś nowy kanał, który ułatwił by niektórym ludziom komunikację - śmiało pisać w tym temacie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.