Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Szczęść Boże Empty Szczęść Boże Pon Kwi 23, 2012 7:00 pm

Cryptik18

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Jestem Rafał,mam 16 lat. Chodzę do technikum informatycznego na pierwszym roku. Interesuję się programowaniem (głównie wirusów), ale bez obaw w bardziej zaawansowanych językach jeszcze nic nie umiem, więc nie zniszczę wam strony. Poza tym wiem, że macie kopie zapasowe. Reszta moich zainteresowań to różne odmiany grafiki.
Jeszcze dodam, że słucham: Rock, Black metalu,Heavy metalu, Hardcore metalu, Chaos metalu, Death metalu i inne odmiany lub rename (rinejmy)metalu w którym się drze mordę. Mimo to jestem chrześcijaninem, katolikiem.



Ostatnio zmieniony przez Cryptik18 dnia Pon Kwi 23, 2012 7:53 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Szczęść Boże Empty Re: Szczęść Boże Pon Kwi 23, 2012 7:10 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
[...], ale bez obaw w bardziej zaawansowanych językach jeszcze nic nie umiem, więc nie zniszczę wam strony.
Mam nadzieję, że nawet jeśli będziesz umiał to nie będziesz chciał przeciwko nam tego wykorzystać ;).
Zaaklimatyzuj się i mam nadzieję, zostań z nami na trochę dłużej, a na pewno takie chęci się nie pojawią, pozdro!

3Szczęść Boże Empty Re: Szczęść Boże Pon Kwi 23, 2012 7:12 pm

DeVile

DeVile
Notowany
Notowany
Yo Rafale.
O, to fajnie się składa, ja teraz jestem w trzeciej gim i idę do technikum informatycznego. Wirusy? Cóż, każdy lubi co innego. Jeden chleb z masłem, a drugi jak komuś nogi śmierdzą. Spenetruj regulamin, bądź grzeczny i miłego siedzenia na forum w miłej atmosferze.



Ostatnio zmieniony przez DeVile dnia Wto Kwi 24, 2012 11:03 am, w całości zmieniany 1 raz

4Szczęść Boże Empty Re: Szczęść Boże Pon Kwi 23, 2012 8:20 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Programowanie wirusów. Brzmi jak jedna z tych naprawdę fajnych umiejętności, którymi niekoniecznie dobrze jest się chwalić.
Black metalu,Heavy metalu, Hardcore metalu, Chaos metalu, Death metalu i inne odmiany lub rename (rinejmy)metalu w którym się drze mordę
Cóż, mi się przyjemniej słucha motywu z New Bark Town z Pokemon Gold/Silver/Crystal, ale to nasza osobista sprawa.
Mimo to jestem chrześcijaninem, katolikiem.
Nice combo out there.

Przy okazji, odwołując się do tego, co napisałeś na c-boxie:
- szukamy cholerstwa, które blokuje nowym userom wstawiania linków.
- nie wiem, jakie latające literki.
- nie wiem, co jest problematycznego w ustawieniu avka.

W każdym razie witamy, miłego dnia/nocy/wstaw tu swoją strefę czasową.

DeVile napisał:- - -
Chrześcijanin ?
- - -

I chyba już możesz się domyślać, których userów niekoniecznie warto traktować poważnie.

5Szczęść Boże Empty Re: Szczęść Boże Pon Kwi 23, 2012 9:16 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Siemq ; *. Zostań na długo :>!

6Szczęść Boże Empty Re: Szczęść Boże Wto Kwi 24, 2012 11:07 am

DeVile

DeVile
Notowany
Notowany
Viego napisał:

I chyba już możesz się domyślać, których userów niekoniecznie warto traktować poważnie.
Zawsze każdemu musisz dosrać ?
Jakbyś nie wiedział napisałem to nim on zmienił swój post i dodał, że nim jest. Ja nie jestem więc zapytałem, a Ty zawsze musisz swoje pięć słów walnąć. Nie wcinaj się jak stringi w dupę.

7Szczęść Boże Empty Re: Szczęść Boże Wto Kwi 24, 2012 12:32 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
I wciąż uważam, że niekoniecznie trzeba cię traktować poważnie, skoro jesteś już gotów z marszu ludzi obrażać. O twojej sytuacji warnowej nie wspominając, bo to na pewno z mądrości nie wynikło.

Btw, dopytywanie się ludzi o religię (szczególnie czerwoną pogrubioną czcionką...) brzmi trochę jak stereotypowy dres, który jest ciekaw, jakiej drużynie kibicujesz i jest na tyle uczynny, że martwi się o twoje problemy.

8Szczęść Boże Empty Re: Szczęść Boże Wto Kwi 24, 2012 12:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cryptik18, nie przejmuj się DeVile i Viegiem. To forum jest jak pewna gildia z anime - Fairy Tail się zwie. Każdy się tam kłóci kłóci o błahostki, ale nie omieszka pomóc w potrzebie : )

W każdym razie witaj na Naszym forum. Zapoznaj się z regulaminem, a żeby nie dostawać czasem ostrzeżenia za niewiedzę i bądź aktywny.

"kłóci kłóci"
/V

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.