Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#26 OADS Empty #26 OADS Czw Maj 03, 2012 11:24 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Miejsce #1 należy do Yoh92:cup1:
Ilość Głosów: 5
#26 OADS Oads
Za zwycięstwo otrzymuje
#26 OADS Oads26
oraz
+15kp


Miejsce #2 zajął Shine:cup2:
Ilość Głosów: 3
#26 OADS 2poxy7b
+10kp


Miejsce #3 zajęli: Raigen, Template:cup3:
Ilość Głosów: 0
#26 OADS 12758007517985504349#26 OADS Drjuliefalcony


Ciesze się że pracę były tak urozmaicone, było z czego wybierać. Gratulację!

2#26 OADS Empty Re: #26 OADS Pią Maj 04, 2012 7:11 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu, jak widać dziewczyna lepiej się sprawdza do tego typu pracy :P. No i oczywiście zazdroszczę skilla jakiego ma Yoh, czy Shine, chociaż dwie pozostałe prace też były dobre.

3#26 OADS Empty Re: #26 OADS Pią Maj 04, 2012 2:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Troszkę żałuję ,że Shine nie wygrał tylko dlatego ,że ludzie na prace Yoszaki głosowali ze względu na cycki ,a nie głosowali na Shine'a bo była wysoka ,czy jak ktoś to ujął "wyglądała na kozaka" ...

4#26 OADS Empty Re: #26 OADS Pią Maj 04, 2012 2:37 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Gratuluję Yohowi, ale w sumie ja też mogłem się bardziej postarać - w końcu to była pierwsza praca po powrocie, a całe nogi + łapę robiłem już ze wzg. żeby to skończyć. Tak czy siak gratki dla Yoha.

5#26 OADS Empty Re: #26 OADS Pią Maj 04, 2012 2:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ja chciałbym od siebie podziękować za to, że zgłosiło się do tego konkursu kilku uczestników. Przynajmniej było z kim rywalizować i jestem dumny z tego, że wygrałem w walce z trzema użytkownikami, nie jednym. Serio ; )

Oczywiście, gratuluję każdemu uczestnikowi. Głównie tego, że konkurs potraktowaliście jak zabawę, a nie coś czego trzeba się bać mając świadomość tego, że na forum przebywają lepsi spriterzy ; )

Hej, to już trzeci OADS pod rząd jaki wygrałem xd?

Troszkę żałuję ,że Shine nie wygrał tylko dlatego ,że ludzie na prace Yoszaki głosowali ze względu na cycki ,a nie głosowali na Shine'a bo była wysoka ,czy jak ktoś to ujął "wyglądała na kozaka" ...
Ta, dzięki, że dajesz mi do zrozumienia, iż moja praca była słabsza i każdy głosował ze względu na to, że to jedyna kobieta -.- Z koszykarzem ta sama sytuacja? Bo jedyny biały? Dzięki, Zbir. Dzięki.

6#26 OADS Empty Re: #26 OADS Pią Maj 04, 2012 3:00 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Osobiście uważam, że wygrała najlepsza praca. Nie ze względu na cycki (chyba ktoś tu jest przewrażliwiony :P), ale wygląda najschludniej i najzgrabniej (jako opar, nie jako laska).
Praca Shine'a nie była zła, ale wydaje mi się zbyt sztuczna, jakby nienaturalna.

7#26 OADS Empty Re: #26 OADS Pią Maj 04, 2012 4:43 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
E tam, jak dla mnie praca Yosza zalatywała fan serwisem... poza tym rozbawiło mnie:
Doktor zuo? Wysoki, kozak - nie pasuje do naukowca według mnie.
Czyli striptizerka bardziej pasuje na to stanowisko? ._.

W każdym razie, zwycięzka praca nie była zła pod względem WYKONANIA, zaś pomysł śmierdzi.
Gratulacje wam wszystkim.

8#26 OADS Empty Re: #26 OADS Pią Maj 04, 2012 6:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh92 napisał:
Oczywiście, gratuluję każdemu uczestnikowi. Głównie tego, że konkurs potraktowaliście jak zabawę, a nie coś czego trzeba się bać mając świadomość tego, że na forum przebywają lepsi spriterzy ; )

Hej, to już trzeci OADS pod rząd jaki wygrałem xd?

Troszkę żałuję ,że Shine nie wygrał tylko dlatego ,że ludzie na prace Yoszaki głosowali ze względu na cycki ,a nie głosowali na Shine'a bo była wysoka ,czy jak ktoś to ujął "wyglądała na kozaka" ...
Ta, dzięki, że dajesz mi do zrozumienia, iż moja praca była słabsza i każdy głosował ze względu na to, że to jedyna kobieta -.- Z koszykarzem ta sama sytuacja? Bo jedyny biały? Dzięki, Zbir. Dzięki.
Nie daje Ci do zrozumienia ,że była słabsza ... ja to stwierdziłem. Moim zdaniem praca Shine'a bardziej zasługiwała na wygraną ,nie muszisz się ze mną zgadzać. I nie ,nie była to jedyna kobieta na OADS'ie ,lepiej się zorientuj następnym razem. Dodatkowo na poprzednim oadsie głosowałem na Twoją pracę ,więc nie rozumiem w czym problem. Postaraj się zrozumieć ,że jak zaczniesz mi robić jakieś babskie wyrzuty ,to wcale nie zmienię zdania o tym konkretnym konkursie. Nie jestem typem człowieka ,który najpierw wyliże wszystkim wokoło ,a na koniec doda jeszcze jaki to kał nie był smaczny.

/Nie robię Ci żadnych babskich wyrzutów, ale jasno stwierdzasz, że moja praca była słaba. Skoro użytkownicy na nią głosowali to widocznie coś w tym jest. Dajesz mi w tym momencie do zrozumienia, że jeżeli stworzę na konkurs tego typu pracę to będę robił to tylko z powodu userów, którym 'cycki' w głowach i zwracają na to uwagę nawet w durnych pikselach - nie przejmują się wykonaniem, cieniowaniem, faktem, że praca została wykonana od zera. No, cóż. Bo tylko cyce im w głowach, nie?
/@Yoh

Słabsza ,a słaba ,to dwie różne rzeczy. Nie mówię ,że opar był słaby - mówię o tym ,że był MOIM zdaniem gorszy od pracy Shine'a. Aż do nóg to całkiem dobrze wykonana postać ,dalej już nieco gorzej się prezentuje ... Może też niekoniecznie słusznie generalizuje ,co do cycków ,ale nie zmienia to faktu ,że co najmniej jeden głos poleciał właśnie z tego konkretnego powodu ...



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Sob Maj 05, 2012 8:46 pm, w całości zmieniany 1 raz

9#26 OADS Empty Re: #26 OADS Pią Maj 04, 2012 9:40 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Nie jestem pewien, ale chyba Yohu lekko poszedł na łatwiznę - by dać coś od siebie, a nie zwykły stand chciał zrobić jakąś custom pozę, ale jak dla mnie to nie wyszło - na początku, gdy oglądałem to u Feliego, dopiero on musiał mi powiedzieć, że klęczy - jakoś niewidoczne to. Jednak głos ludu wybierał i nie mam do tego pretensji, widocznie Yoh trafił w gust innych i tyle. A tak jak już mówiłem, jak dla mnie prawdziwa część opara to klata, głowa i szata, bo nogi i łapę robiłem na odpierdol.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #7 OADS
» #13 OADS
» #35 OADS
» #32 OADS
» #42 OADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.