Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[gify]crossmoto1  Empty [gify]crossmoto1 Pią Maj 11, 2012 3:45 pm

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Gif Goku vs Janemba:
Klik

Credits:
Goku:LSW Advenced Spries,devon
Janemba:AngryBoy
Mapka:Nieznany twórca

2[gify]crossmoto1  Empty Re: [gify]crossmoto1 Pią Maj 11, 2012 7:38 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Zaczynamy odrabianie kp ;P
Mapka za duża i zrobiła się straszna pixeloza,mogłeś powiększyć postacie a mapkę rozmazać jakimś blurem lub jeśli robiłeś to w (jak sądzę) paintcie ,to
mogłeś chociaż ją troszkę uciąć,ogółem cały gif był za duży i ciężko się oglądało 2 postacie na raz bez zeza rozbieżnego.
Na początku jest błąd, zawsze gdy wypycha się falę daje się postać trochę dalej żeby wyglądało to tak jakby robiła krok w przód.Gdy Janemba wypychał falę zrobiłeś potworny przeskok. Kameha Goku podczas gdy pokonywała falę Janemby zatrzymała sie na chwilę i to kolejny minus.Gif był trochę bez sensu
po co Janemba się wrócił a zaraz potem teleportował gdzieś?Po co goku na koniec walki zamieniał się w ssj3 i po co on wzywał energię powszechna i na dodatek na poziomie ssj?
Gif ma masę innych błędów, ale nie będę ich wymieniał, jedyny plus to,to że zrobiłeś go na mapie a jak myślę to jest chyba twój pierwszy.
Ćwicz dalej , czytaj poradniki i ucz się ,to na pewno zrobisz postępy.
Pozdrawiam

KP: 2
/Feli

3[gify]crossmoto1  Empty Re: [gify]crossmoto1 Pią Maj 11, 2012 8:06 pm

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
thx
Dzieki za rady robie nowy

edit

tam co używał genki damy to miało byś fade no ale zapomniałem :awesomeface: a janeba się tego przestraszył.

4[gify]crossmoto1  Empty Re: [gify]crossmoto1 Sro Cze 06, 2012 8:50 pm

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Tak więc 1 który jest tematem-Nie widze sensu tego gifa.Goku zrobił kamehameha i ,,odepchnoł" nim janembe?!który następnie wrace i sie gdzieś telportuje.Następnie goku przemienia się w SSJ3 gdy już Janemba uciekł...???dla podjary?
Drugi- 🤦
Ocena ogólna obydwu 3/5

5[gify]crossmoto1  Empty Re: [gify]crossmoto1 Nie Lip 22, 2012 9:13 am

pawsonek33m

pawsonek33m
Super Saiyan
Super Saiyan
Szczerze przeczytałem komentarze ale nie myślałem że będzie aż tak źle,
tło tak doże że aż pixele wyglądają strasznie,i wgl nie pojmuję na początku
kamehameha kontra coś tam,potem sjj1 i wygrywa,Janeba wraca i znika/teleportuje
się,A Goku bez powodu zamienia się w sjj2 i sjj3 z napisem koniec xD,Po co wgl
te twarze po prawej xD 0/10

KP: 1
/Feli

6[gify]crossmoto1  Empty Re: [gify]crossmoto1 Nie Lip 22, 2012 9:49 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Po pierwsze, tło jest za duże jak na dwie postacie, które praktycznie stoją w miejscu. W kilku miejscach zauważyłem przeskoki (gdy siłują się promieniami) pod koniec również zmienia się wielkość tła... Co do "głów" - Jeśli już musisz je wstawiać to zadbaj o to, żeby nie były to sztywne portrety, zmieniaj czasem ich wyraz. No i nie ustawiaj jednego pod drugim. Przy dłuższych i bardzie rozbudowanych gif'ach możesz przy nich dać jakiś tekst, chociaż w dynamicznych gifach lepiej dawać tekst przy postaciach. Ogólnie jest słabo ale nie tragicznie. Oglądaj pracę innych użytkowników, wyciągaj wnioski z krytyki no i ćwicz ;)
Na razie masz 2/10

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.