Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Reakcja przed i po on Nie Maj 13, 2012 9:19 am

Cryptik18

Zbanowany
Zbanowany
Komiks na podstawie wczorajszych obserwacji w klubie w którym oglądałem walkę nie bójmy się tego powiedzieć. Ja jako ja się cieszyłem ze zwycięstwa rodaka, a niektórzy?... No właśnie ehh.....

http://imageshack.us/photo/my-images/824/reakcja.png/

Niezły zarost.
/Feli

2 Re: Reakcja przed i po on Nie Maj 13, 2012 9:37 am

Jataman

Moderator
Moderator
Nie wiem czy to dział na takie komiksy... Ponadto nie ma co tu oceniać - nie bójmy się tego powiedzieć xd.

Swoją drogą prawda jest taka (już wyłączając moje zdanie na temat Pudzianowskiego), że Sapp nie był żadnym przeciwnikiem dla niego i nie ma się co cieszyć z tego zwycięstwa. Był kiedyś taki wywiad z Bob'em na temat dlaczego powrócił do MMA. Wiecie jaka była odpowiedź? Że musi podreperować budżet. On nawet nie stara się wygrać, wychodzi na ring żeby zrobić show i dostać za to kasę. Przecież wczoraj dostał manto, a już za tydzień znowu walczy. Jak myślisz, on to traktuje poważnie? Nie sądzę.

Tyle z mojej strony. Dziękuję za uwagę.

Ciekawe kiedy tylko na to wpadną,
że prawda autorytetem jest, a nie autorytet prawdą?

3 Re: Reakcja przed i po on Nie Maj 13, 2012 10:33 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
@Przeniesione do HydeParku.

Walka nie tyle ustawiona, co Sapp po prostu ją olał - moje zdanie jest takie same jak Woogyego.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4 Re: Reakcja przed i po on Nie Maj 13, 2012 4:49 pm

Kanishima

Wizard
Wizard
Moje zdanie nie różni się od Yoha i Woogiego :) Pudzian po prostu wystartował jak nie bójmy się tego powiedzieć napalony byk zaczął atakować a taki Sapp już swoje w życiu powalczył.
"Nie bójmy się też powiedzieć" iż niema co komiks to taki marny.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]