Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 A taki sobie wyjazd... on Czw Cze 14, 2012 8:09 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
No, cóż...
Zrobiło się ciepło to i Yoh nie zamierza się dusić w czterech kątach swojego pokoju. Jutro wyjeżdżam na działkę do znajomych na imprezę, połączoną z urodzinami kolegi - czyli ostra popijawa, napady drgawkowe po spożyciu zbyt dużych dawek alkoholu, obrzygany teren całej działki i masa wódki - po prostu będę się świetnie bawił XD

Na temat PBF'a, wszystko napisałem Viegowi na PW - wszelkie pytania kierujcie do niego.
W sprawie konkursów - zakończę je jak wrócę, chyba, że nie będziecie głosować; wtedy jeszcze poczekam jakiś czas na większą ilość głosów.
W sprawie walki z sharkiem - stary, ja również nie narysowałem Yoko. Feli, jeżeli możesz, przedłuż termin Naszej walki albo na jakiś czas zablokuj temat - gdy wrócę, uzgodnię z Naszym rekinem szczegóły pojedynku i wznowimy go ponownie. Sama walka dalej pozostaje aktualna i na pewno nie dam zakończyć jej tym, że jedna ze stron nie odda pracy : D
W przypadku OPAR'a Tygodnia - Feli, jeżeli możesz - wybierz go w tym tygodniu. Chyba, że uda mi się wrócić do poniedziałku. Swoim skacowanym okiem spojrzę na przesłane prace i ocenię, która powinna być w nagłówku xD
W przypadku ocen Waszych prac... Osoby chcące, a żebym skomentował ich prace po powrocie, niech wyślą mi po prostu na PW linki do tematów w których spodziewają się oceny/komentarza. Wrócę to będę miał co robić xd

Ogólnie, powinienem wrócić w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek rano - jeszcze nie wiem.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: A taki sobie wyjazd... on Czw Cze 14, 2012 8:56 pm

tofik122

Super Saiyan God
Super Saiyan God
Baw się dobrze i wypij kiliszek za LSW i za całe forum i oczywiście wypoczywaj abyś wrócił wypoczęty i gotowy do pracy

3 Re: A taki sobie wyjazd... on Czw Cze 14, 2012 8:58 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Traci neta, zostawiając mi na głowie PBF do improwizacji absolutnie z baniaka.
Ledwie mi daje jakieś materiały, żeby improwizacja nie była aż tak chaotyczna mówiąc, że przez mnóstwo roboty niekoniecznie będzie mógł odpisywać. I już jedzie tankować.
Yoh92 napisał:czyli ostra popijawa, napady drgawkowe po spożyciu zbyt dużych dawek alkoholu, obrzygany teren całej działki i masa wódki - po prostu będę się świetnie bawił XD
Brzmi jak naprawdę niesamowity ubaw...
Ale cóż, baw się dobrze jakkolwiek chcesz. Zobaczymy, co da się zrobić.

tofik122 napisał:i oczywiście wypoczywaj abyś wrócił wypoczęty i gotowy do pracy
Ty chyba nigdy o kacu nie słyszałeś.

4 Re: A taki sobie wyjazd... on Czw Cze 14, 2012 9:36 pm

tofik122

Super Saiyan God
Super Saiyan God
Słyszałem ale jestem abstynentem i bawię się bez alkoholu(Tak się też można bawić)

5 Re: A taki sobie wyjazd... on Pią Cze 15, 2012 6:58 pm

Samey

Badass Fighter
Badass Fighter
...na pewno nie dam zakończyć jej tym, że jedna ze stron nie odda pracy...
A żebyś wiedział! Ja właśnie wróciłem z gór,a tu patrze, że ty też się gdzieś wybierasz ;o. Spoko walke rozstrzygniemy prędzej czy później, ale chyba później bo w środę mam kolejny wyjazd w góry.

Udanego wypoczynku.

6 Re: A taki sobie wyjazd... on Pią Cze 15, 2012 8:47 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
tofik122 napisał:Słyszałem ale jestem abstynentem i bawię się bez alkoholu(Tak się też można bawić)
Co to ma do rzeczy, pojęcia nie mam...

Anyways, Yoszu was okłamał mówiąc, że wszystko co do PBF mi przesłał, zapomniał o jednej rzeczy, która wpłynie jedynie na to, że jego jedna postać będzie siedzieć w śniegu, a druga pod ziemią.

Trololololo~...
I tak mi w cholerę zajmie, żeby w ogóle to ogarnąć fałdami mózgowymi.

7 Re: A taki sobie wyjazd... on Nie Cze 17, 2012 1:49 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Wielki "powróta".
Swoimi postaciami na PBF'ie już się zaopiekuję samodzielnie.
OPAR Tygodnia wyjdzie jednak spod mojej ręki, a nie Feliego.
Walka z sharK'iem jest przełożona do czasu, aż obaj znajdziemy chwilę wolną, żeby wykonać i wysłać pracę - pojedynek o smoczą kulę musi się odbyć.
Ocen niekoniecznie mam ochotę wypisywać, zwłaszcza, że żadne z Was nie upomniało się o to, bym ocenił/skomentował jego/jej pracę.

Było ekstra, ale teraz zamykam temat i przystępuję do planu - aktualizacja.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

8 Re: A taki sobie wyjazd... on Sro Cze 19, 2013 10:27 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Jutro (21/07/2013), prawdopodobnie późnym popołudniem, jadę na działkę do znajomego.
Najpewniej nie będzie mnie do poniedziałku - nawet gdy wrócę w niedzielę, wątpię bym był w stanie cokolwiek zrobić przy komputerze.

"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]