Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Pią Sie 03, 2012 7:04 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
[0] zwyczajna
[4] lewa strona trochę pusta, jednak całość lepsza

27#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Pią Sie 03, 2012 8:04 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[0] Zbyt jasna, słabo widać postacie.
[5] Ogólnie wygląda lepiej niż poprzednia, a przede wszystkim jest wyraźniejsza.

28#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Pią Sie 03, 2012 1:17 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
[0]
[6] Ogólnie prezentuje się jakoś lepiej...

29#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Pią Sie 03, 2012 5:33 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
[0]
[7] ta praca mi bardziej przyszła do góstu niż pierwsza

30#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Nie Sie 05, 2012 6:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca #1 - .sharK (7 głosów!)
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst

Praca #2 - Gazille - (0 głosów.)
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst1

Miażdżącą, wręcz, przewagą głosów, pojedynek zwycięża nie kto inny, jak .sharK! To pierwsza walka w turnieju, w której wszyscy zagłosowali na jedną pracę - mam szczerą nadzieję, że jeszcze będziemy mieli przyjemność obejrzenia takowej walki. Nie wiem jak Wy, ale mimo wszystko, ja wolę jednak te pojedynki w których widać, że coś się dzieje - że poziom prac jest naprawdę wyso-...


Cholera, zamknij się już i ogłoś kolejną walkę turnieju, bo wszyscy się niecierpliwią. Czy może ja mam to zrobić?



Eh... Taka wspaniała przemowa, przerwana przez kogoś takiego... Cóż, nie owijając w bawełnę, czas na trzeci pojedynek w Naszym wielkim, ARS-owym Turnieju! Tym razem, na arenę zaprosimy Ykma oraz daniela af!

#6 ARS Tournament - Page 2 6tournament

Runda #1 - Walka #3

Praca #1
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst

Praca #2
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst1

- - - - - -

1. [0]
2. [0]

Zapraszam do głosowania!

Głosowanie potrwa 2 dni.

31#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Nie Sie 05, 2012 6:59 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Kurde ciężko będzie coś wybrać... Obie są mało dynamiczne
1. [1] Głos idzie na tą pracę gdyż tło bardziej przypadło mi do gustu.
2. [0]

32#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Nie Sie 05, 2012 7:52 am

szczepan

szczepan
Don
Don
1. [1]
2. [1] a praca wygląda o niebo lepiej jak dlamnie

33#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Nie Sie 05, 2012 12:51 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User

[2]Obie prace są ciekawe , lecz bardziej urzekła mnie praca nr.1
[1]

34#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Nie Sie 05, 2012 1:22 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[2]
[2] Może trochę za duża, ale bardziej mi się podoba

35#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Nie Sie 05, 2012 8:01 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[3] Bardziej pasuje do ARS.
[2]

36#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Pon Sie 06, 2012 8:40 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
[4] bardziej dynamiczna, fajniejsze tło, głos idzie tutaj
[2] fajne tło, myślałem chwilę, żeby głosować na tą ale jednak głos poszedł na pracę nr 1 ^^

37#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Sro Sie 08, 2012 12:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca #1 - Ykmo (4 głosy!)
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst

Praca #2 - daniel af - (2 głosy!)
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst1

To był naprawdę wspaniały i dość wyrównany pojedynek, jednakże, przewagą zaledwie dwóch głosów, zwycięzcą okazał się... Ykmo! Pierwsza runda Naszego turnieju, powolnymi krokami dobiega końca! Przed Nami ostatnia walka, która pozwoli na wyłonienie ostatniego pół-finalisty i przejście do kolejnej rundy wielkiego Turnieju ARS!!

#6 ARS Tournament - Page 2 6tournament

Runda #1 - Walka #4

Praca #1
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst1m

Praca #2
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst

- - - - - -

1. [0]
2. [0]

Zapraszam do głosowania!

Głosowanie potrwa 2 dni.

38#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Sro Sie 08, 2012 2:09 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
[1]Dość przemyślana i dobrze wykonana troche za bardzo widoczny render a za mało sceny LSW z tyłu ale jest lepsza
[0]Też dobra ale taka zwykła

39#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Sro Sie 08, 2012 2:51 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
1. [2]-bardzo pomysłowa i dobrze wykonana sygna ;p
2. [0]-niby ładna ale jakoś te opary słabo pasują do tła

40#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Sro Sie 08, 2012 8:22 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1. [3] Bardziej pomysłowa, ale nie takie coś do LSW moim zdaniem
2. [0] Bardziej pasuje do ARS, ale jest za mało... Tło i postacie jakoś do siebie nie pasują :/

41#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Pią Sie 10, 2012 4:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca #1 - Zigur (3 głosy!)
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst1m

Praca #2 - Katayachi - (0 głosów.)
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst

Tego nikt się nie spodziewał! Kolejna, wręcz miażdżąca wygrana... Zigura! Tym samym, pierwsza runda turnieju dobiegła końca - znamy już wszystkich uczestników pół-finału! Zakwalifikowali się do niego... Ketsu, sharK., Ykmo oraz Zigur! Tym razem, mają oni nieco trudniejsze zadanie...

#6 ARS Tournament - Page 2 6tournament

PIXEL ART
Temat prac: Pojazd kosmiczny - UFO
Termin zgłaszania prac: 20 Sierpień, Poniedziałek, 2012.
Do kogo zgłaszać pracę: Yoh92
Uwagi: Przykładowe obrazki.

Temat wiadomości (nazwa tematu, przy wysyłaniu): #6 ARST(zły tytuł = praca odrzucona).

42#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Sob Sie 18, 2012 8:50 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Chciałbym ogłosić iż poddaję się i rezzygnuje z turnieju :P

43#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Pon Sie 20, 2012 6:39 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Niestety ja również jestem zmuszony zrezygnować :/

44#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Pon Sie 20, 2012 7:41 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Co to za turniej... Za wycofywanie się w ostatniej chwili to powinny być chyba warny. Według mnie to trochę bezsens no ale zobaczymy co Yoh na to powie.

45#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Pon Sie 20, 2012 9:26 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Cholera to po co braliście udział w konkursie ? Aby wychodzić w Ćwierćfinałach? Ładnie... Na waszych miejscach jakbym był to bym zrobił tego cholernego Pixela,choć nie umiem : )

Porażka ...

46#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Pon Sie 20, 2012 9:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Panowie, zawiodłem się na was. A nie ma większej kary dla was jak to, że sie na was zawiodłem. Naprawdę panowie... wstydźcie się! Nawet jeśli macie powody, to jest niewybaczalne. Czasu było w cholerę, ja przykładowo zrobiłem pierwszego dnia, nie jest wybitna, ale zrobiona.

47#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Wto Sie 21, 2012 5:48 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Niestety...
W przypadku nieoddania pracy automatycznie otrzymujesz jedno ostrzeżenie. Możesz oczywiście się poddać podczas jednego z etapów turnieju, gdy nie masz czasu na wykonanie pracy lub wiesz, iż nie jesteś w stanie jej wykonać - to zwalnia Cię z otrzymania ostrzeżenia. Turniej nie jest obowiązkowy!
Przy następnym turnieju, owa zasada ulegnie zmianie. Nie będzie możliwości wycofywania się w etapach, powyżej eliminacji. Również się na Was zawiodłem, panowie.

Teraz inna kwestia - czy dwóch pozostałych uczestników turnieju, chce walczyć w aktualnej dziedzinie czy chcecie, żebym ją zmienił, zaś swoje walki wygracie walkowerami?

48#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Wto Sie 21, 2012 6:25 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Mi to obojętne, niech Ykmo zadecyduje.

49#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Wto Sie 21, 2012 9:23 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Przypuszczam, że .sharK zrobił jakąś wykoksowaną pracę ale niech będzie, że rozstrzygniemy to statkiem kosmicznym. Pozostajemy przy tej dziedzinie.

50#6 ARS Tournament - Page 2 Empty Re: #6 ARS Tournament Wto Sie 21, 2012 9:37 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin

Pomimo tego, że walki zapowiadały się wspaniale, dwóch z czterech uczestników zwyczajnie się poddało, uznając, że nie mają najmniejszych szans na zwycięstwo w turnieju! Są to Ketsu oraz Zigur - jesteśmy więc zmuszeni ominąć pół-finał i przejść od razu do finałowego pojedynku, między Ykmem, a .sharKiem!

Finał!

Praca #1
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst

Praca #2
#6 ARS Tournament - Page 2 Arst1

- - - - - -

1. [0]
2. [0]

Zapraszam do głosowania!

Głosowanie potrwa 2 dni.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.