Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26 Re: Pixeloza. [Royalz] on Czw Paź 18, 2012 10:27 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Proporcje zostały zachowane dla odpowiedniego stylu, cieniowanie trzyma naprawdę wysoki poziom. Pomimo kilku niedociągnięć, postacie prezentują się niezwykle ciekawie. Łapiesz również w tym przypadku plusa za dużą ilość form oraz pomysł na dość oryginalnego bohatera. Z transformacjami można by się w tym przypadku spierać, jednakże myślę, iż nie ma takowej potrzeby.

KP: 1
/Feli

27 Re: Pixeloza. [Royalz] on Sob Paź 20, 2012 6:58 pm

Mr.Bercikovsky

Shifter
Shifter
Bercikovsky Theme!

Jak już wspomniałem na Deviancie mi bardziej przypadły do gustu te 'smaczki' typu opisanie form. Chodzi mi o informacje o postaci. Jest to bardzo ciekawe OC, zresztą jak większość OC - zwyczajnie mam do nich słabość.Przejdźmy jednak do samej pracy. Wygląda ona dość przyzwoicie. Proporcje - jak wspomniał Yoh - są zachowane. Cieniowanie jest dobre. Najmniej podoba mi się forma Assasina. Rób dalej :)

Mogę liczyć na rewanż w moim temacie?
http://www.anrevosprites.net/t3972-rise-above-all

/Feli

28 Re: Pixeloza. [Royalz] on Sob Paź 20, 2012 10:31 pm

Royalz

Shaman
Shaman
@up

Nie znam się na opowiadaniach, także wątpię, ale postaram się w wolnej chwili.
Teraz wrzucam Seta Niszczyciela.

29 Re: Pixeloza. [Royalz] on Nie Paź 21, 2012 11:58 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Postać prezentuje się ładnie – nie jest to super-oryginalny bohater, ale wykonanie nie jest najgorsze. Cieniowanie przyjemne dla oka, miejscami kwalifikujące się do poprawy. Ogon powinien być brązowy, chyba, że to naprawdę jakiś wyjątkowy przedstawiciel rasy Saiya-jin lub zwykły mieszaniec. Do gustu przypadł mi strój – być może wykonam dla Ciebie tą postać w wersji LSW, ale jeszcze zobaczę, jak będę stał z czasem. Nie bardzo rozumiem, czemu podczas transformacji na formę Super Saiya-jin i wzwyż, znika górna część ubioru Setha. Włosy prezentują się znakomicie – brak zastrzeżeń, poza ostatnią postacią – tutaj fryzura nieco rzuciła mi przed twarz postać Son Goku. Zbliżone proporcje.

KP: 2
/Feli

30 Re: Pixeloza. [Royalz] on Nie Paź 21, 2012 1:41 pm

Royalz

Shaman
Shaman
To czekam na LSW ;)

31 Re: Pixeloza. [Royalz] on Pią Paź 26, 2012 1:05 pm

Royalz

Shaman
Shaman

Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Czw Gru 13, 2012 6:25 pm, w całości zmieniany 1 raz

32 Re: Pixeloza. [Royalz] on Sob Paź 27, 2012 5:31 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, bardzo fajnie wykonana praca – przyjemna dla oka oceniającego ze względu na zachowanie odpowiednich proporcji oraz podobieństwo do oryginalnej postaci. Dodatkowo, w oczy rzuca się również dość ciekawie wykonane cieniowanie. W przypadku formy, dzięki której Max może kontrolować elektryczność, na początku odniosłem mylne wrażenie, że to transformacja na poziom Super Saiya-jin – dopiero bardzo fajny pomysł ze złotymi wyładowaniami elektrycznymi uświadomił mi w jakim jestem błędzie. Niedopatrzenia? Białe haori zlewa się z tłem – zastąpienie usuniętych outlineów ciemnym odcieniem powinno rozwiązać problem. Ogólnie rzecz biorąc, jest dobrze – nie mam jakichś konkretnych zastrzeżeń dotyczących OPARów.

/1 KP
/@Yoh

Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Wto Lis 06, 2012 12:16 am, w całości zmieniany 1 raz

33 Re: Pixeloza. [Royalz] on Sob Paź 27, 2012 7:04 pm

Michass

Lieutenant
Lieutenant
Jak dla mnie megaaaaaa. Druga forma wykonana przekozacko, cieniowanie całości jest świetne. Proporcje są doskonałe, nie ma się do czego przyczepić. Jak najwięcej takich prac.

34 Re: Pixeloza. [Royalz] on Czw Lis 15, 2012 3:58 pm

Royalz

Shaman
Shaman
dascasddascasd

Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Czw Gru 13, 2012 6:25 pm, w całości zmieniany 1 raz

35 Re: Pixeloza. [Royalz] on Sob Lis 17, 2012 11:14 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Prace nie wyglądają źle. Zachowane odpowiednie proporcje, poszczególne elementy pocieniowane w taki sposób by nie mieć jakichś konkretnych zastrzeżeń. Zbyt mała skala, a żeby dokładnie skomentować wszystko. Większość tego co niezbędne jest właściwie dobrze widoczna. Z włosami Super Saiya-jin 3 jeszcze bym się na Twoim miejscu trochę pobawił – chodzi głównie o to by były nieco gęstsze w przypadku górnej części pracy – coś jak przedłużenie tego co dostępne w formie Super Saiya-jin 2. Tutaj nie chodzi o to by od nowa tworzyć całkiem nowe włosy, podobne do większości innych – bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu, że przydałoby się przedłużać to co dostępne w drugiej formie SSJ – w sensie, chodzi jedynie o włosy na głowie, żeby jakiś zbok nie pomyślał sobie, że piszę dwuznaczne oceny. xd Poza tym, bez zastrzeżeń – jest dobrze. Czekam na więcej i pracuj dalej.

/Feli

36 Re: Pixeloza. [Royalz] on Sob Lis 17, 2012 5:14 pm

Agost

Super Saiyan
Super Saiyan
Nie znam się za bardzo na tego typu pracach więc ciężko mi będzie je ocenić, a więc postaram się wydać na ten temat swoją subiektywną opinie.
Pracę są bardzo ładne, jestem pewny że poświęciłeś im sporo czasu i dbałości o szczegół. Cienie są bardzo ładnie wykonane, a włosy od których moim zdaniem przy pracach tego formatu zależy niemal, że cały efekt są niemal, że bez zarzutu, chociaż uważam że w formie SSJ są nieco zbyt "oklapnięte".
Tak naprawdę nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć, lecz przyznam szczerze, iż owy model (jeśli można to tak nazwać) z wielką chęcią ujrzałbym w grze.
Pozdrawiam!

/Feli

37 Re: Pixeloza. [Royalz] on Pią Lis 23, 2012 1:39 pm

Royalz

Shaman
Shaman
dascasddascasd

Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Czw Gru 13, 2012 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz

38 Re: Pixeloza. [Royalz] on Pią Gru 14, 2012 6:12 pm

Royalz

Shaman
Shaman

C:Nintendo

39 Re: Pixeloza. [Royalz] on Pią Gru 14, 2012 7:50 pm

Neravi

Notowany
Notowany
hmm... Szczerze bardzo fajne to chyba jest jeden z pokemonów o ile mi się zdaje jak nie to mnie poprawcie. Jak zawsze pixart'y wychodzą ci najlepiej. Dobre cieniowanie, szczególnie mięśnie. Fajny pomysł, i majteczki. Masz talent gościu :D

/Feli

40 Re: Pixeloza. [Royalz] on Pon Gru 24, 2012 2:07 pm

Royalz

Shaman
Shaman

41 Re: Pixeloza. [Royalz] on Pon Gru 24, 2012 6:06 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Postać nie prezentuje się najgorzej. Odpowiednie proporcje zostały zachowane, cieniowanie jest całkiem przyjemne dla oka komentujących - jedynie miejscami można byłoby przyczepić się do pewnych niedociągnięć w tej kwestii, jednak nie wiem czy miałoby to jakikolwiek sens.

/Feli

42 Re: Pixeloza. [Royalz] on Nie Sty 27, 2013 12:28 am

Royalz

Shaman
Shaman

Prace z pojedynku pomiędzy Achiru, a mną.

43 Re: Pixeloza. [Royalz] on Nie Sty 27, 2013 11:18 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, naprawdę ciekawe pomysły na stworzenie postaci - o ile nie wzorowałeś się na czymś innym. Prace umieszczone na górze są dość ciekawe, jednakowoż widać tutaj wyraźne problemy z odpowiednim cieniowaniem. Styl jakiego użyłeś, nijak pasuje do całości - niestety. Proporcje natomiast zostały zachowane i tutaj nie mam zastrzeżeń. Prace na dole trzymają nieco lepszy poziom - głównie dzięki przyjemnemu dla oka cieniowaniu. Jeżeli chodzi o proporcje, także nie mam zastrzeżeń. Ciężko ocenić coś, co posiada takie, nie inne proporcje, charakterystyczne dla stylu.

/Feli

44 Re: Pixeloza. [Royalz] on Nie Sty 27, 2013 1:07 pm

Royalz

Shaman
Shaman
Dla sprostowania:
górne są kolegi, ja w nich nic nie robiłem.
Dolne moje.

45 Re: Pixeloza. [Royalz] on Pon Sty 28, 2013 5:47 pm

Royalz

Shaman
Shaman

Uub i Buu do oceny (dwie wersje głowy u Buu)

46 Re: Pixeloza. [Royalz] on Nie Lut 10, 2013 6:43 pm

Royalz

Shaman
Shaman

Progress na dziś: od zera do Goku SSJ.

C: Saphron, Torma

47 Re: Pixeloza. [Royalz] on Wto Lut 12, 2013 6:45 pm

Royalz

Shaman
Shaman

Mały update tu oraz na deviantcie.

48 Re: Pixeloza. [Royalz] on Sro Lut 13, 2013 9:12 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Szczerze powiedziawszy, nie bardzo jest się do czego przyczepić. W oczy głównie rzuca się przyjemne dla oka cieniowanie. Proporcje poszczególnych postaci zostały zachowane, a co za tym idzie, tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Najbardziej podoba mi się wykonanie włosów w postaciach Super Saiya-jin. Reszta ujdzie – nie ma szału.

/Feli

49 Re: Pixeloza. [Royalz] on Sro Lut 13, 2013 4:53 pm

Royalz

Shaman
Shaman

50 Re: Pixeloza. [Royalz] on Pon Lut 25, 2013 7:04 pm

Royalz

Shaman
Shaman

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next