Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 O, nowa emotikona! on Nie Sie 26, 2012 6:08 pm

Yoh

avatar
Site Admin
Site Admin
Yo!
Dzisiaj nie mam do przekazania zbyt wiele - chodzi głównie o kilka drobnych modyfikacji na chwilę obecną oraz planowane w przyszłości aktualizacje forum.

Zacznijmy jednak od najważniejszych kwestii związanych z forum, czyli między innymi od naboru! Jak już zapewne zdążyliście się zorientować, Head Administrator forum - Viego - ogłosił nabór na stanowisko Battle Moderatora. Zapraszamy każdego użytkownika, spełniającego kryteria podane w temacie:
http://www.anrevosprites.net/t3904-ktos-chetny-na-stanowisko

Oczywiście, chcąc uniknąć pewnego, zbędnego pytania, postanowiłem odpowiedzieć już teraz - tak. Planujemy wkrótce zorganizować resztę naboró, między innymi na stanowisko Moderatorów oraz Specjalistów, w przypadku których trochę zmienią się zasady ;)

Teraz czas na pomniejsze sprawy. Przede wszystkim, chciałbym poinformować Was o tym, że posiadamy teraz aż trzy bazy forumowych emotikon.
- „ARS #1” - tutaj znajdziecie zestaw forumowych emotikonek, które dostępne były do tej pory. Przypadły Wam one do gustu, dlatego też, postanowiliśmy ich nie usuwać w celu zastąpienia nowymi.
- „ARS #2” - tutaj znajdziecie zestaw nowych forumowych emotikonek. Jako, że miały one kilku zwolenników, postanowiliśmy je wprowadzić do użytku userów.
- „Użytkownik” - tutaj znajdziecie zestaw forumowych emotikonek, które wprowadzili do bazy Administratorzy, za sprawą wykupienia jednego z przywilejów, dostępnych za Kreatywne Punkty, przez konkretnego użytkownika. Mówiąc wprost, tutaj będą lądowały Wasze emoty.
Mamy szczerą nadzieję, że takowe rozwiązanie przypadnie Wam do gustu.
Poza tym, od teraz, podczas rejestracji, dostępna będzie możliwość zapoznania się z Regulaminem forum. Nie zwalnia to oczywiście Was z przeczytania go po zarejestrowaniu się. Za łamanie poszczególnych punktów regulaminu, będziemy karać coraz surowiej - miejcie się więc na baczności!
Zmieniliśmy również kolory grup - głównie chodziło Nam o estetykę oraz zachowanie pewnej hierarchii wśród wszystkich grup. Dlatego też, teraz patrząc na OPARatora, WIPera czy SPRITEra, nie rzucą Wam się w oczy różne kolory, a jedna paleta kolorów mająca jaśniejszy lub ciemniejszy odcień.

Aktualizacja całej bazy spritów ciągle idzie do przodu. Na chwilę obecną, skupiam się na posegregowaniu teł, które następnie wrzucę na photobucket.com i podobnie jak sprity LSW Dragon Ball, udostępnię po skończeniu prac. Później przyjdzie czas na wszelkiego rodzaju efekty - jestem pewny, że nie zawiedziecie się na nowej odsłonie kategorii jaką cały czas przygotowuję.
Sprawa z nieco innej beczki - wkrótce możecie spodziewać się czyszczenia w działach „DOWNLOAD”, a także „TUTORIALE” - tematy w których linki bądź obrazki wygasły, będą bowiem przenoszone do archiwum."To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: O, nowa emotikona! on Nie Sie 26, 2012 10:24 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX
Tak widziałem, i wiesz co powiem? Nie wyglądają tak źle, jak na początku zakładałem. 56
Dobra robota misiaczku.
A co do bazy spritów, to ten hosting mnie straszy :<

3 Re: O, nowa emotikona! on Pon Sie 27, 2012 12:22 am

Yoh

avatar
Site Admin
Site Admin
A co do bazy spritów, to ten hosting mnie straszy :<
A jeżeli poprosiłbym Cię o dokładniejsze wytłumaczenie, co Ci chodzi po "rudej główce"? :59:"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4 Re: O, nowa emotikona! on Pon Sie 27, 2012 12:40 am

Katayachi

avatar
Logia User
Logia User
Mówiąc szczerze głosowałem ,aby nie było nowych emotek , ale naprawdę dobrą robotę odwaliliście z tymi emotkami :)
Mam nadzieję , że kolejny News będzie również ciekawy co dzisiejsze dwa : )

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.