Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 10]

26[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Gru 07, 2012 9:34 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Scasd

Revamp base usera mikro18.

C:Mikro18

27[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Gru 07, 2012 10:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Szczerze mówiąc mogłeś coś więcej włożyć od siebie do tego revampa. Oprócz cieni kompletnie nic nie zmieniłeś. Trudno powiedzieć które wyszły na dobre pracy ,a które nie. Rzeczywiście revamp wygląda lepiej od oryginału ,ale nie tego się po Tobie spodziewałem :/. Nie bój się zmieniać konturów pracy. Małe zmiany potrafią naprawdę pomóc.
Zdecydowałem się również troszkę pozmieniać w tym base ,zobacz jak można odmienić opara kilkoma małymi szczegółami:

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Srevamp

KP: 2
/Feli

28[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 12:42 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Vaas_montenegro_from_far_cry_3_in_lsw_by_royalz_bho-d5nfyio

29[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 1:47 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
"NIE PODOBA MI SIĘ SPOSÓB W JAKI NA MNIE PATRZYSZ!"
Opar jest śliczny prezentuje się bardzo dobrze jak wszystkie twoje prace, lecz... Mogłeś Jego em.. Irokeza? Zrobić trochę ciemniejszego, natomiast pozostałości jego włosów w okół jego "kogucika" zrobić jaśniejsze. Co do stroju wszystko jest okey i znajduje się na swoim miejscu, lecz mogłeś zrobić go w pozie z opuszczonymi rękoma lub w pozie, gdzie trzyma maczetę w swojej łapie lub, gdzie trzyma ją w ręce i opiera o swój bark , bo ta maczeta perfidnie jak dla mnie zasłania tą nogę co odbiera uroku twojej pracy... Jak na mój gust wszystko jest okay, lecz mógłbyś zmienić cieniowanie na przykład na spodniach jak i twarzy. Aaaa i nie wiem, czy to wina tej fryzury, lecz w każdym bądź razie jego głowa wygląda na chudą ;x.

Jeśli miałbym oceniać pracę w skali od 1 do 10
Dałbym...
YWAGA
8.5/10 - Z powodu tej maczety jak i pozy ;3

KP: 2
/Feli

30[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 7:25 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Wgl nie wiem dlaczegóż to używacie mojego Opara do Revampa,o ile się nie mylę
zezwalałem zgodę na revamp tylko mojego OPARA.A po za tym,miałem juz kilka modyfikacji mojego Base więc szczerze nie było go trudno Zrevampować na lepsze.
Na przyszłość jednak proszę o nie używanie moich prac bez jakiegokolwiek pozwolenia OK?
Co do opara nie podoba mi się cieniowanie spodni,wyglądaja tak jak by zostały nałożo0ne na nie Majtki tego samego koloru.Miecz tak samo jest strasznie nie naturalnie położony, po za tym wszystko chyba jednak OK.
Btw,no mógłbyś jeszcze zmienić fryzurę naprawę jak bym nie przeczytał Postu wyżej to nie domyśliłbym się że jest to irokez.

KP: 1
/Feli

31[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 10:43 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Mój kolego, ale o creditach dla mnie to zapomniałeś? 8

32[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 11:37 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
mikro18 napisał:Wgl nie wiem dlaczegóż to używacie mojego Opara do Revampa,o ile się nie mylę
zezwalałem zgodę na revamp tylko mojego OPARA.A po za tym,miałem juz kilka modyfikacji mojego Base więc szczerze nie było go trudno Zrevampować na lepsze.
Nie ściemniaj krętaczu ,bo dzisiaj o ósmej zmieniłeś treść swojego postu z godziny 23:40 i dodałeś don't use. Zapomniałeś jednak dzisiaj dodać tego dopisku na poście z godziny 21:50 sklerotyku.

Jeżeli chodzi o opara:
Irokez mało podobny do tego z gry ,dość słabo się prezentuje. Po bokach głowy mogłeś włosy zrobić nieco jaśniejszym odcieniem tak aby było widać ,że jest tam zgolony praiwe do łysa. Spodnie lepsze od tych z poprzednich oparkow ,choć trochę pracy jeszcze by wymagały. No i ich kolor nieco bardziej piaskowy by mógł być niżeli brązowy. Co do tej maczety to fakt - dobrze by było aby ją trzymał jakoś w ręku ,może na barku (?). Została jeszcze twarz do wspomnienia - wygląda po prostu słabo. Postaraj się może nie umieszczać oczu tak nisko ,bo daje Ci to mniejsze pole do manewru i przy tym oparze ... wygląda z nią jak jakiś dziki zwierz ;p.
Tyle by było ode mnie ,reszta jest spoko loko.

KP: 2
/Feli

33[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 12:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Base wygląda dobrze. Niepotrzebnie usunąłeś nos postaci, bowiem z samymi ustami prezentuje się po prostu dziwnie. Są to takie elementy, które tworzysz albo razem, albo w ogóle - chyba, że Twoje prace są tworzone naprawdę starym stylem. W proporcjach nie zaszła wielka zmiana - obydwa "base" są pod tym kątem bardzo do siebie zbliżone, jeżeli nie takie same - niestety. Cieniowanie uległo poprawie na lepsze, jeżeli to chciałeś przeczytać. Jednakże, tutaj podzielam zdanie Zbira - nie tego się po Tobie spodziewałem. Liczyłem na coś ciekawszego, zważając na umiejętności jakie posiadasz. Ah, ten niewykorzystany potencjał.
W przypadku drugiej pracy, za cholerę nie wiem czy jest ona z jakiegoś anime, gry, filmu czy innego dzieła. Oceniam więc całokształt. Włosy wykonane dość przeciętnie, cieniowanie słabe - stać Cię na uzyskanie znacznie lepszych efektów. Zbyt dużo elementów widocznych na twarzy - przez to prezentuje się ona po prostu dziwnie. Usuń ten biały pasek, prawdopodobnie oznaczający uśmiech lub zdenerwowanie postaci - niepotrzebnie zajmuje miejsce, które przydałoby Ci się na uzyskanie ciekawszych efektów. Tors wykonany przyzwoicie. Cieniowanie i wykonanie spodni nie jest najgorsze, aczkolwiek w przypadku pierwszej opcji, skłaniałby się ku lekkiej poprawie. Nie wiem w jaki sposób również trzyma się tutaj widoczny mieczy, ale pominę ten mało znaczący fakt. Sama broń wykonana dość przyzwoicie.

KP: 2
/Feli

34[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 1:52 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Vaas jest połowicznie na base Luki, a o creditach zapomniałem, fakt.
Dół jest mój, góra Luki.

@mikro

Jest to jedna z lepszych wersji twojego base, więc wyszło ci to na korzyść.

@Shine

Wut ? Nie użyłem niczego co do ciebie należy, więc aj dont understand waht ur talkin to me.

#topic

Może zrobię v2 ;f

35[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 1:58 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Tak czy siak nie mam zamiaru każdemu udostępniac swojego Base do revampów, nie jestem krętaczem ale nie lubię jeżeli ludzie zabierają moją pracę i wykorzystuja dla siebie bez jakiejkolwiek zgody.Poza tym praca zabrana ode mnie + 0 Creditów.Nie rozumiem jestem ślepy,głupi czy cos??
http://www.anrevosprites.net/t4065-o-s-w-mikro-18
Proszę bardzo.Widać?Widać.Zjedz sobie na sam dół strony
Do użytku tylko za pozwoleniem,więc nie rozumiem.

36[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 2:24 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Royalz napisał:[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Scasd

Revamp base usera mikro18.

C:Mikro18


C:Mikro18 > credits:Mikro18

Gdzie ty tutaj nei masz creditów ? -.-

37[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 2:45 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ostatni raz już piszę.Nie życzę sobie pobierania moich prac bez jakiegokolwiek pozwolenia.Co do Creditów odwołuje się do Boga Zbira,który to nie musi ich pisać i uważa że pozjadał wszystkie rozumy.

38[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 2:54 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
To nie wstawiaj w ogóle. Już cie nie lubie( w sumie to zawsze nie lubiłem), bo ktoś ci prawde powiedział, a ty go hejtujesz.
Chuj, najwyżej warna dostane. Wyjdź, zgiń, idź stąd, nie obchodzisz mnie ty i twój marny base. On cie upomina, ty hejtujesz.
Wyjdź z tego forum.

/Słowne upomnienie.
/@Yoh

39[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 8:30 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Ftlaq
To tego namka nie pamiętasz? Co ci go dałem do pocieniowania, wiem, że pojechałeś dobrze na własnym pomyśle, ale jednak majster kontury się pokrywają. O to mi chodzi. :D

40[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 9:18 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
mikro18 napisał:Tak czy siak nie mam zamiaru każdemu udostępniac swojego Base do revampów, nie jestem krętaczem ale nie lubię jeżeli ludzie zabierają moją pracę i wykorzystuja dla siebie bez jakiejkolwiek zgody.Poza tym praca zabrana ode mnie + 0 Creditów.Nie rozumiem jestem ślepy,głupi czy cos??
http://www.anrevosprites.net/t4065-o-s-w-mikro-18
Proszę bardzo.Widać?Widać.Zjedz sobie na sam dół strony
Do użytku tylko za pozwoleniem,więc nie rozumiem.
Trudno mi powiedzieć ,czy ten tekst w podpisie był ,czy go nie było. Pierwszym miejscem gdzie szuka się wpisów o możliwości wykorzystanie pracy jest sam obraz pracą lub tekst w poście w którym zamieszczony został opar. Ew. Pierwszy post na pierwszej stronie czyjegoś tematu.
W podpisie nie szukałem ,ale skoro szybciutko zmieniłeś treść swoich postów i nagle piszesz ( zobacz sobie ,jest zakaz ) ,to nie dziw się ,że średnio wierzę w Twoją wersję wydarzeń. Szczerze mówiąc dalej sądze ,że kręcisz ,choć 100% pewności nigdy już nie będę mieć ... jest nauczka ,że w takich momentach robić się Print Screena.
wykorzystuja dla siebie bez jakiejkolwiek zgody
Nie widzisz róznicy pomiędzy wykorzystaniem czyjegoś opara do stworzenia nowego z innymi ciuchami ,nieco zmienionymi kształtami ,a revampem reampa ,który miał być pracą pokazową / edukującą ?
Nie wykorzystuje Twojego base do własnych niecnych ,szarlatańskich korzyści ,a próbuję komuś pomóc.

mikro18 napisał:Ostatni raz już piszę.Nie życzę sobie pobierania moich prac bez jakiegokolwiek pozwolenia.Co do Creditów odwołuje się do Boga Zbira,który to nie musi ich pisać i uważa że pozjadał wszystkie rozumy.
Bóg Zbir ? Wystarczy Lisu. I po co się tak spinasz ,masz kompleksy ?
Jedyne co zrobiłem to poddałem pod wiarygodność dwoją uczciwość ,nie inteligencję. Co najwyżej Ty próbowałeś zrobić to ze mną.
Nie widzę także większego sensu w pisaniu credita ,jeżeli post wyżej ktos go napisał ,a ja próbowałem komuś pokazać jak coś można zmienić na lepsze. Nie ukrywam ,że to Twoja praca ,dokłądnie każdy wie ,że jest Twoja ,bo zostało nie dość ,że napisane ,to został dany Credit Twojej osobie. Następnym razem dam Ci ten cholerny credit nawet jeżeli miałbym wziąć z Twojej pracy kolor 0-0-0 z palety kolorów programu MS Paint.

Co do tego Namka ... rzeczywiście Royal ,wypadałoby dać credit ,wszakże przykładowo nogi do samych kolan są identyczne. I nie tak gorąco ,nie ma co się tak gotować ziomek ;) ... tak czy siak dziękuję za obronę heh.


PS Dostanę jakieś punkty za długi post ? :73:

/Nie licz na to :73:
/@Yoh

:72:



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Sob Gru 08, 2012 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz

41[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 08, 2012 9:45 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Shine napisał:[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Ftlaq
To tego namka nie pamiętasz? Co ci go dałem do pocieniowania, wiem, że pojechałeś dobrze na własnym pomyśle, ale jednak majster kontury się pokrywają. O to mi chodzi. :D

Myślałem, ze Ci o Vaasa chodzi XD
No nic, credity dałem. Od dzisiaj daje credyty na pracach, pieprzę to, za często zapominam o nich.

;______;

@Zbir
Po prostu nie lubię gniotów jego pokroju.

42[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Gru 10, 2012 3:10 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Ktoo [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Random_guy_in_susanoo_bones__lsw__by_royalz_bho-d5npqb7

C:
Sasuderuto
Zbir
Son-Isaki

43[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Gru 10, 2012 5:47 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Miło byłoby gdybyś jednak napisał credity co od kogo,tak aby łatwiej było nam oceniać twoją pracę a nie czyjąś,aktualnie prace komponują się bardzo ciekawie,cieniowanie oraz proporcje odpowiednie.Ja to bym jednie zmienił troszkę cieniowanie spodni jak i koszulki...

44[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 15, 2012 10:11 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Goku_ssj4_lsw_by_royalz_bho-d5o68sr

Jakiś taki chujowy revamp goku ssj4 kolegi.

45[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 15, 2012 10:18 am

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc zacznę ja jako pierwszy :D :
Oko z daleka wygląda trochę jak podbite (chyba goku był po jakiejś walce :)).
Włosy są w dobrym wykonaniu ale mógłbyś zrobić je lepiej, przynajmniej ja tak sądzę. Ale bardzo dobrze wyszło ci ubranie więc jest tu duży +. Ogonek tak trochę źle wygląda taki choćby jakiś patyk. Fajnie pocieniowany, ale jak już wspomniałem jakoś włosy trochę do tego nie pasują. Popraw też oczko :D, no i co tu dużo mówić "bye".

Pozdro Ner.

KP: 1
/Feli

46[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Gru 15, 2012 12:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziwnie pocieniowane i wykonane włosy - zachowałeś odpowiednie proporcje, ale niespecjalnie to widać przy takim nie innym cieniowaniu. Całokształt prezentuje się całkiem nieźle - nie podoba mi się jedynie ta wystająca, lew dłoń - jest zbyt masywna w porównaniu do prawej - w przypadku większości ocen staram się doradzić użytkownikowi, a żeby schował kawałek łapki za spodnie - Tobie również to doradzę. Ogonek średnio przypadł mi do gustu. Sam nie wiem dlaczego, jeżeli mam być szczerym człowieczkiem. Poza tym, brak większych błędów. Odpowiednie proporcje postaci zostały zachowane, tak jak wspomniałem na początku. Cieniowanie, poza pomniejszymi błędami nie prezentuje się najgorzej. Oby tak dalej, a z pewnością zajdziesz jeszcze daleko.

KP: 2
/Feli

47[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Gru 17, 2012 9:18 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Some_evil_guy__by_royalz_bho-d5ofhp5

C:
Sasuderuto
Zbir

48[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Gru 18, 2012 3:53 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Siemanero! Ocenię ci Oparsona ;3. No, więc... A nie zaczyna się zdania od, więc to powiem tak... Co do włosów są one wykonane dobrze, lecz wymagałyby lekkiej korekty nie, których kosmyków Jak i lekkiej zmiany cieniowania. Pokombinowałbym też z nimi w ten sposób aby spróbować usunąć kontury z kosmyków w tym tak jakby e..? Środku XD i zastąpić je jakimś ciemniejszym kolorem lub zmienić cieniowanie i zrobić je najciemniejszym odcieniem (Wątpię, że zrozumiesz, o co mi biega XD). Co do twarzy jest ona dobrze pocieniowana, ale zmieniłbym w niej to oko... Dziwnie ono wygląda jak dla mnie ;x. Jeśli chodzi o Tors jest on strasznie chudy co dziwnie wygląda a do tego dziwnie pocieniowałeś brzuch i klatkę piersiową. Ręka ta bardziej widoczna, czyli od naszej lewej wymagałaby małej korekty w cieniowaniu i uwidocznieniu masy mięśniowej. Pas jest dobry. Cieniowanie spodni jest dobre, lecz, jeśli chodzi o cieniowanie nogawki od naszej lewej strony powinieneś dołożyć tam więcej drugiego odcieniu. Butki są dobrze wykonane.

Jeśli miałbym z ów pracę wystawić ocenę w skali od 1 do 10
Dałbym...
UWAGA!

8/10 - Praca jest dobra, lecz, gdzie nie, gdzie wymaga jak na mój gust poprawy cieniowania i uwidocznienia masy mięśniowej.

KP: 2
/Feli

49[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Gru 19, 2012 12:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szczerze powiedziawszy, praca trzyma dość przeciętny poziom. Włosy wykonane odpowiednio; cieniowanie jak i odpowiednie proporcje zostały zachowane. Nie podoba mi się cieniowanie twarzy, lecz przede wszystkim, uwagę przykuwają zbyt ogromne oczęta. Zmniejsz je, ewentualnie powiększ nieznacznie całą pracę, wraz z głową, by mieć odpowiednią ilość wolnej przestrzeni na podobne manewry. Lewa łapka powinna być przynajmniej o ten jeden piksel wyżej niż prawa – bohater prezentuje się dziwnie, jeżeli obydwie łapy są na takim samym poziomie. Masa mięśniowa nienajgorsza. Klatka piersiowa wygląda dobrze, aczkolwiek ciężko tutaj cokolwiek skomentować, głównie ze względu jedynie na zarys cieniowania torsu, a nie całość. Spodnie… Szczerze powiedziawszy, cienie dość ciekawie rozłożone. Jestem o tyle zaskoczony, że uzyskany efekt nie jest najgorszy. Popracuj jednakże nad prawą nogawką. Jeżeli chciałbyś, a żebym był nieco dokładniejszy, to przyjrzyj się trzem pikselom w ciemnym odcieniu, które mniej więcej od kolana uciekają Nam w dół. Jest ich zbyt dużo i efekt z bliska oraz z daleka, choć niekoniecznie zwraca uwagę, to jest widoczny. A ja jestem szczegółowy xd
Ogólnie rzecz biorąc, stać Cię na znacznie więcej – nieraz uświadomiłeś mi to wrzucając o wiele ciekawsze prace. Jeżeli nie miałeś pomysłu na stworzenie czegoś ciekawego, trzeba było się za to w ogóle nie brać. Ewentualnie, pomyśleć nad narysowaniem jakiejś postaci z anime czy gry.

Liczę na jakiś odezw również w moim temacie z rysunkami 4

KP: 3
/Feli

50[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Gru 20, 2012 3:52 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Random_lsw_character_by_royalz_bho-d5oorch

To jeszcze facet czy już baba? ;f

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 2 Babalubchlop2
v2

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.