Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dalej, dalej, znaczki ARS! on Sro Wrz 05, 2012 4:02 pm

Yoh

avatar
Site Admin
Site Admin
Niusy pojawiają się coraz częściej, a zmiany widoczne są coraz bardziej - to znak, że Anime Revolution Sprites powoli się rozwija, pomimo aktywności użytkowników, zaś polskie LSW nie stoi w miejscu! Przejdźmy jednak do rzeczy...

Zapewne każdy z Was widział już konkurs na nowe logo dla forum - przede wszystkim, chcemy zaprosić do dalszego głosowania. W zależności od tego, który projekt loga zwycięży, ostatecznie o zmianach zadecydują administratorzy.
Lecz, czy na logo kończą się zmiany estetyczne? Nie!

Chcę Was poinformować o wprowadzeniu pewnego dodatku, dzięki któremu odczujecie na własnej skórze, że jesteście nagradzani nawet za błahe sprawy - odznaczenia! Są one niczym innym, jak znaczkami w profilu, które możecie zdobyć za spełnienie podanych wymagań. Wszystkie znaczki jak i dokładne informacje na temat tego, w jaki sposób możecie je zdobyć, znajdziecie tutaj.
W samym profilu użytkownika, również zaszły pewne modyfikacje - głównie estetyczne - poprawiono kolorystykę. Konkretne zmiany obejmują jednak dodanie pól "Wygrane turnieje" oraz "Odznaczenia". Uniemożliwiono użytkownikom edytowania pól "Wygrane pojedynki", "Wygrane Turnieje". W przypadku tych pól, prawo modyfikacji otrzymują administratorzy oraz moderatorzy forum. Dodatkową aktualizacją, poszczycić może się pole "Płeć", którego obrazki zostały zastąpione OPARami base - męskiego i kobiecego. Podczas wyboru płci, widoczne są jednak stare znaczki. O ile jest to możliwe, postaram się naprawić ten niewielki błąd na dniach.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2014 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.