Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Wrz 16, 2012 7:01 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Nie, nie, nie. Nie chodzi mi o Windows Movie Makera. Ściągnęłam tego Adobe After Effects i nic nie kumam zupełnie z niego...

/Ah, wybacz. Myślałem, że cały czas mowa o WMM. Dobra, w takim razie mój post możesz uznać za niepotrzebny i nieważny 4
/@Yoh

27[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Wrz 16, 2012 7:05 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
WMM ssie vegas jest zaisty tylko nie do animacji dobry jest jeszcze Pinnacle Studio HD

28[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Wrz 16, 2012 9:23 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nie róbcie offtopu, jeżeli masz jakieś pytania czy zwyczajnie potrzebujesz pomocy pisz w dziale Pomoc.

29[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Sob Paź 20, 2012 7:56 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
http://kisa122.deviantart.com/art/Shigeru-333397346

Shigeru Pana Mr.Bercikovskiego za opara dla mnie. Na razie szkic, daję do wglądu bo miałam niezłe dylematy co do całości.

30[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Sob Paź 20, 2012 8:14 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky Theme!

Jaki tam ja pan? Jesteśmy w tym samym wieku... chyba.
Ale przechodząc do rysunku. Kisiu moja kochana xd jest zajebisty. Ale przyjrzyjmy mu się jednak trochę bliżej. Dobra, jest zajebisty. Bardzo podoba mi się poza, idealnie pasuje do jego charakteru. Strój jest świetnie narysowany, najbardziej podobają mi się te bandaże. Choć liczyłem odrobinę, że jednak będzie to bezrękawnik z kapturem tak też jest dobrze. Mimo, że całość prezentuje się naprawdę dobrze mam lekkie zastrzeżenie do głowy i włosów. Z przodu wydaje mi się tak trochę pusto. Kosmyki zaczynają się dopiero jakby w połowie. Brakuje mi czegoś, co wypełni tą przestrzeń między opadającym kosmykiem, a pierwszym uniesionym.
[Rysunki] Kisa - Page 2 74607400124845232021
Tył za to jest wprost świetny. Te nieduże kosmyki są bardzo fajne. Nie wiem także, czy czoło nie jest odrobinę za wysokie, może tylko mi się zdaje. Wróćmy jeszcze na chwilę do całej sylwetki. Ty mówisz, że nie umiesz rysować męskich postaci? Otwórz oczy, tu zachowane są wszystkie proporcje. No zwyczajnie brak mi słów. Dziękuję ci bardzo ;*
Oczywiście na Deviancie leci fav i jak zwykle komentarz.

Powróćmy jeszcze na chwilę do starych prac, które początkowo oceniłem trochę dla beki xd. Wszystkie te, które wstawiłaś są na wysokim poziomie. Masz talent dziewczyno. Zwłaszcza podoba mi się cieniowanie. To chyba tyle ;)
Rysuj, rysuj dalej.

/3 KP
/@Yoh

31[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Sob Paź 20, 2012 8:30 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Mogę jeszcze przerobić na ten bezrękawnik, nie wszystko stracone. Tylko nie do końca potrafiłam rozgryźć wzór na tej koszuli. To jest coś na wzór żeber, nie?

Włosy się zrobi, w sumie mi też czegoś brakowało w nich. ;p
I nie, upieram się dalej przy tym, że nie potrafię rysować męskich postaci. Około dwadzieścia szkiców poszło się... ekhm, zanim powstał ten. Wzorowałam się na Goku, Gohanie, Vegecie... chodzi zwykle o mięśnie i palce.

32[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Sob Paź 20, 2012 8:44 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Tak ten wzór na bezrękawniku to takie dwa ukośne paski, coś na wzór żeber. Są to takie paski jak u tego pana, tylko że są umieszczone niżej, właśnie na wysokości żeber. I nie łączą się one w jakiś tam większy kwadrat czy coś, nie dochodzą nawet do środka.
http://www.iv.pl/images/59378549445432092140.jpeg
Ale to czy zmienisz to już zależy od ciebie. Aż tak mi bardzo to nie przeszkadza, zrób jak uważasz, jak ci będzie lepiej i łatwiej. ;3
Mogę to zaraz na szybko maznąć. Tylko nie będzie to bezrękawnik i bez kaptura, bo nie umiem xd.
http://www.iv.pl/images/72749439916441261282.png
Zinterpretuj to jak chcesz w sumie. Ale już mniej-więcej wiesz o co chodzi.

33[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Sob Paź 20, 2012 9:22 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Jeżus, Marian! Dziewczyno, jak ty możesz mówić, że nie umiesz rysować męskich postaci? Chciałbym tak nie umieć rysować jak ty ;_; . Co do samego Shigeru, to wyszedł ci on jeszcze lepiej niż Joh. Te mięśnie, te proporcje, ta poza, ta twarz, te włosy, no po prostu wszystko cud, miód i... coś tam jeszcze było, a tak... malina! Cud, miód i malina! Naprawdę, oprócz tej pustki przy fryzurze, o której wspomniał już Berciak, to nie ma do czego się tu przyczepić. Rly, świetnie go odwzorowałaś.

/1 KP
/@Yoh

34[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Lis 04, 2012 5:15 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Z pixelów na digitale - 2. Shigeru
http://kisa122.deviantart.com/art/Shigeru-Nakatoni-336033402

Tadah!
Kurcze, nie sądziłam, że tak znienawidzę cieniowanie.
Już tłumaczę dlaczego jednak nie zmieniłam ubioru - Ponieważ przy takim ułożeniu rąk i tak nie byłoby widać wzroku. Co do samego lineartu jest sporo błędów, ale staram się nie narzekać bo jak na mnie to całkiem nieźle mi to wyszło mimo, że to męska postać.
Zostawiam do waszej oceny.

35[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Lis 04, 2012 6:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gdybym był wybredny, zapewne zacząłbym się przyczepiać do wyglądu twarzy, cieniowania, proporcji poszczególnych kosmyków włosów, tła czy samych błędów, jakie pojawiły się przy rysowaniu. Że jednak sam nie potrafię narysować tego lepiej, ani nie jestem wybredny to stwierdzę śmiało – kawał świetnie wykonanej roboty. Zachowałaś ogólne proporcje postaci, ciekawie wykonałaś masę mięśniową. Jedynie oczy średnio mi się tutaj podobają, bo wszystko inne jest naprawdę fajnie zrobione. Kurcze, Kisa. Nie chcę zniszczyć Wam wzroku, ale aż mnie prowokujesz do narysowania czegoś i wrzucenia na forum xD

/1 KP
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Wto Lis 06, 2012 12:13 am, w całości zmieniany 1 raz

36[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Lis 04, 2012 6:24 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
A ja kurde powiem, że jak spojrzałem na postać przedstawiającą Yoha, to od razu wiedziałem, ze to Yoh. A w przypadku Shigeru już nie do końca... Może to dlatego, ze nie ma on jakiejś charakterystycznej czerwonej kurtki... No nie wiem. Ogólnie bardzo ładne rysunki ^^

37[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Lis 04, 2012 6:35 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
How Many Ways To Say "I Love You", Dziewczyno?
A mnie się podoba. Tak, bo nie mam prawa narzekać xd. Wiem, że miałaś kilka problemów z pracą, więc nie chciałbym jej krytykować. Nawet nie wiem od czego zacząć :<
No więc jak wspomniałem już po samym szkicu poza jest wręcz świetna. Idealnie pasuje do charakteru Shigeru. No kurde... jaram się bardzo, bo to moja postać i nie mogę racjonalnie myśleć. Dobra, Bercik ogar. Poprawiona jest ta pustka we włosach co się bardzo ceni. Został stary strój, ale i tak jest świetnie. Klamra od paska jest wręcz świetna. Te światło i blask. I love this! Cieniowanie bardzo mi się podoba. Może jedynie twarz nie wyszła tak super jak reszta. Co mam na myśli? Niektóre kosmyki mają odrobinę dziwne proporcje, ale ich cieniowanie bardzo mi się podoba. Czoło wydaje mi się trochę za duże, ale może tylko mi się zdaje. Oczy też mają w sobie coś takiego dziwnego, tylko niezbyt wiem jeszcze co. Ale mniejsza o to...
PRaca bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba i jestem ci bardzo wdzięczny. Zasysam ją na lapka i od razu pojawia się pytanie, czy mogę jej używać?
Tak wiem, krótka ta ocena, ale jestem zbyt podjarany xdd

@Ykmo
Shigeru ma swój bezrękawnik, ale Kisie było wygodniej tak i po prostu tak już zostało. Poza tym to może za mało znasz Nakatoniego, że go nie poznałeś?

KP: 2
/Feli

38[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Pon Lis 05, 2012 3:18 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Oczywiście, że możesz go używać bo zrobiłam to w końcu dla Ciebie. :P Co się potem dzieje z obrazkami to już nie moja broszka. ^^ Cieszę się, że się podoba.
Chętnie zrobiłabym następną postać, ale tym razem kobitkę.


EDIT:
DOWN:
Nie Yoh, już miałeś swój czas. :D

/Mścisz się za kreatywną krytykę, jak nic! :73:
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Kisa dnia Pon Lis 05, 2012 4:38 pm, w całości zmieniany 1 raz

39[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Pon Lis 05, 2012 3:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chętnie zrobiłabym następną postać, ale tym razem kobitkę.
Zrób Silvię, OPARa masz na PBF Wiki xD

Oczywiście, żartuję. Luźna propozycja, ale pierw zrobiłbym faceseta Kisy albo June, żeby nie było, że prace robisz za darmo 4

40[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Lis 11, 2012 6:22 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Ja? Mszczę? Ależ skąd! :D



Może kolejny art, tym razem moja postać:
Spoiler:
http://kisa122.deviantart.com/art/June-Super-Form-337235748

Zupełnie mi tutaj oczka nie wyszły, ale poddałam się przy której z kolei poprawce. Bawiłam się również z kolorowaniem. Stawiłam na miękkie cienie i na zmianą koloru lineartu. Efekt? Mi się podoba.

41[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Lis 11, 2012 6:57 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Brzuch i Włoski <3333333. Jest prześliczna mmm.. brałbym XD. A co do oceny. Wszystko jest oki spoko i sexi tylko jakbyś oczka jeszcze zmieniła :/ wtedy by było wyśmienicie.

42[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Lis 11, 2012 7:08 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Kisa, mogła byś wykonać render Kagamiego ? Sam render, awatar sam zrobię ;q

http://royalz-bho.deviantart.com/art/Kagami-Fujiwara-333212280

43[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Lis 11, 2012 7:14 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
June wygląda świetnie. Tak ponętnie... nie wliczając oczu. Wydaje mi się także, że ten jeden kosmyk jest zbyt duży. Ale mniejsza. Praca jak zawsze na poziomie. Włosy i ich cieniowanie są świetne. Figura też się jej poprawiła. Cycki nie są tak duże, a przynajmniej nie odstają tak od sylwetki. Nie lubię zbyt dużych :< Choć może to tylko przez pozę wydają się mniejsze.
Brzusio jak wspomniał Raigen też gites. Te symbole na ciele również dodaję tego czegoś do pracy. Kolorystyka fajna. Świetnie komponuje się czarny z pomarańczowym. Jednak wydaje mi się, że wraz z transformacją zmienia jej się ubranie, czyż nie? xdd
Czekam na kolejne pracki. ^^

KP: 1
/Feli

44[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Lis 11, 2012 7:35 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Kisa, mogła byś wykonać render Kagamiego ? Sam render, awatar sam zrobię ;q
Wybacz, ale po ostatnim arcie z męskim OC powiedziałam, że na razie koniec z nimi. Muszę popracować nad db'owymi proporcjami ciała (i ogólnie, bo wychodzą mi po prostu GEJE) i wtedy będę mogła się wziąć za robotę dla Ciebie.

Nie lubię zbyt dużych :<
Niestety już na samym początku June zasłynęła z dużych walorów i tak zostało. Zupełne przeciwieństwo płaskiej jak deska do prasowania Kisy.

Jednak wydaje mi się, że wraz z transformacją zmienia jej się ubranie, czyż nie? xdd
Tak, tutaj tego nie ma, bo nie przepadam na rysowaniem całych postaci, ale teraz stawiam na legginsy i nieco inny styl bluzki. W końcu June to demonek, Buu też miał takie 'pchnięcie' do zmiany ubrań po wchłonięciu kogoś. : D

EDIT:
Nic szczególnego, używam Genius Pen. Taniak z allegro.

/Okej.
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Kisa dnia Wto Lis 13, 2012 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

45[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Pon Lis 12, 2012 8:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, pytanie – na jakim tablecie pracujesz?

Praca wykonana naprawdę świetnie, trzyma wysoki poziom. Wzory powstające na ciele po przemianie to naprawdę świetna idea. Do brzuszka nie mam najmniejszych zastrzeżeń – jest wykonany bardzo ładnie, tak jak już wspomnieli moi przedmówcy. Jeżeli strój wraz z transformacją na wyższe stadium będzie stawał się coraz uboższy, to prowokujesz między-wymiarowego złodziejaszka do odwiedzenia świata, który zamieszkuje June. W bardzo fajny sposób podkreśliłaś również usta – oczy wykonane dość przeciętnie, cały czas wydają mi się jakieś dziwne. I wcale nie mówię tutaj o ułożeniu, bądź położeniu choć to też ważna kwestia. Może jestem wybredny, ale cholera, co ja na to poradzę? xd Mam nadzieję, że ostateczna forma nie będzie przypominała jakiegoś motylko-podobnego stworzenia. Cieniowanie naprawdę ekstra – moim faworytem pod tym kątem nie są wbrew pozorom piersi, a… łokieć. Wyszedł zaje-kuźwa-biście. Taki mały element, a cieszy oko.

Poza tym, wykonam ją w wersji LSW, bo jestem chyba jedynym, który stworzył Ci June w wersji sprita xd Na koniec również dwa wielkie plusy, za dwa wielkie, wspaniale wykonane meloni-… [cios w tył głowy; pada nieprzytomny na ziemię.]

/2 KP
/@Yoh

46[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Sro Lis 14, 2012 11:44 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Co ja mam powiedzieć ?
Od jakiegoś czasu Junisławe na DA widze. Lineart zrobiony lekką ręką choć mógłby być nieco dokładniejszy. Z racji tego, że cię znam, to wiem, że masz na to lenia xD. Mam wrażenie, że postać jest nieco przydługa, ale to pewnie wina ubrania albo mam coś nie teges z oczami.
Tzw "balony" (jak to w "Świat według Bundy" gadali ) przyciągają wzrok głębokim dekoltem, co pewnie uszczęśliwia męskie oczka.
Anatomie wciąż trzeba ćwiczyć, nawet ci najlepsi, ale po co ja to pisze jak to jest wiadome xD
Prócz biuściku, to w oczy się rzucają... oczy.
Kreska Witchblade'a ma to do siebie , że tam oczy maja w sobie tą tajemniczość, jak i pewną agresje.

Teraz koloring...
Prócz samego rysowania to w tym też widzę znaczny progress. Wykorzystujesz to co ci daje tablet, no i dobrze.
Tylko ci poradzę: staraj się odbiegać powoli od używania tzw "base", bo przerysowywanie z jakiegoś obrazka na dłuższą metę może być dla ciebie niekorzystne.


Powiem tak: odkąd się poznałyśmy na DA i związałyśmy rodzinnie nasze OCe, to widzę znaczne postępy, bardzo znaczne.

/3 KP
/@Yoh

47[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Pon Lis 19, 2012 6:46 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
Przyznaje, że twoje prace są naprawdę ciekawe! Nigdy tak naprawdę nie byłem w stanie pojąć tzw. "digitali". Nie tylko w kwestii wykonania ale i samego sposobu ich tworzenia!
Jako osoba która jedyny styczność z rysunkiem ma poprzez ołówek, powiem, że wykonanie twoich prac jest naprawdę bardzo dobre. Zakładam, że tego typu rysunki są o wiele trudniejsze do stworzenia niż powstałe metodą "klasyczną", co jeszcze bardziej podkreśla twój talent! Każda z twoich prac prezentuje poziom do którego mi jeszcze daleko (Choć staram się bardzo).
Gdybym miał wskazać negatywne aspekty, miałbym naprawdę nie lada problem! Nie chcąc więc wymyślać niczego na siłę pozostaje przy opinii (Bez obrazy dla innych), że twoje prace prezentują najwyższy poziom na tym forum! Oby tak dalej!
Pozdrowienia!

/2 KP
/@Yoh

48[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Pią Lis 30, 2012 2:44 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc kisa ocenię twoją własną postać którą zrobiłaś.
Zepsułaś trochę tę pracę ponieważ ten biust wygląda jak by były obwisły co psuje morale tej postaci powinnaś to trochę zmienić bardziej je zaokrąglić.
Zrobiłaś fajny dodatek:
a) Tatuaże bardzo pasują tej postaci lecz bardziej wtedy wygląda jak postać z filmu "Avatar" (gdybyś zmieniła kolor skóry na niebieski).
Jednak tutaj też za bardzo włosy ci nie wyszły u góry a szkoda bo są fajne.
Dobra dobrana kolorystyka i cienie co sprawia, że postać jest lepsza.
Spróbuj zmienić jej lewe oko bo ma złą proporcje, nie wygląda to za dobrze.
Popraw te błędy a postać będzie zarąbista a tak to ocenę dostajesz 7/10.

/2 KP
/@Yoh

49[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Sob Gru 08, 2012 5:26 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Zabawa wraca... Tym razem za cel obrałam sobie OC'ka Woogiego (wybacz, zapomniałam jej imienia)


Na początku chciałam narysować ją w stylu DB...
Spoiler:
https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/j0d153.jpg

Ale przestała mi się praca podobać gdy chciałam narysować usta. Dylemat jak z Mona Lisą. Więc sobie darowałam robotę... Chciałam się poddać, ale w efekcie nudy w poczekalni do lekarza naszkicowałam kolejną pozycję w zeszycie, którą przeniosłam na komputer...
Spoiler:
https://2img.net/h/oi48.tinypic.com/11sh5r5.jpg

Co prawda o stylu DB nie można tutaj mówić, ale nie przejmuję się tym. :D
Wstawiam szkic przed obróbką bo nie wiem czy wszystko jest w najlepszym porządku. Pozwoliłam sobie na dodanie czegoś od siebie bo nie wszystko na pikselowej miniaturce da się odczytać. Przynajmniej dla mnie.

EDIT:
Z przyzwyczajenia narysowałam ogon... Gomenasai! W efekcie końcowym oczywiście zniknie. :D

50[Rysunki] Kisa - Page 2 Empty Re: [Rysunki] Kisa Sob Gru 08, 2012 8:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Rysunki wyglądają świetnie ,a w szczególności ten drugi. Jedyną malutką uwagą byłaby dość gruba łydka ,tak poza tym to jest świetna robota. Masz zamiar to dokończyć ,czy to tylko szkic i nic nie zamierzasz z nim robić ?
"Przed obróbką" - pytanie już nie ma znaczenia >.>.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.