Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51[Rysunki] Kisa - Page 3 Empty Re: [Rysunki] Kisa Sob Gru 08, 2012 8:58 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Jej, Mari wyszła tak słodko, a zarazem ponętnie na tym drugim szkicu : >. Naprawdę, zajefajna pracka. Myślę, że gdy ją już dokończysz, nałożysz kolory i cienie, na pewno będzie jeszcze bardziej supraśna. 1

52[Rysunki] Kisa - Page 3 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Gru 09, 2012 12:34 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky theme

I teraz nie wiem co powiedzieć. Z jednej strony mam do ciebie żal, z drugiej strony mieć go nie mogę. Żal mam o to, że to co narysowałaś Woogy'emu jest dużo lepsze niż to co dla mnie. Ba! Jemu jeszcze robisz to za nic. Wiedziałem, że wolisz go! Już nawet moje nagie zdjęcia nic dla ciebie nie znaczą. Nieważne. Przejdę do oceny szkicu.
Pierwszy: Ma bardzo ciekawą pozę. Mogło by z tego wyjść coś fajnego. Podobają mi się też Ocyska. Bardzo fajna pracka.
Drugi: To wygląda już duuuużo lepiej. Tak sexy. Ta fryzura, oczka i mina. Mmmmm. Wprawdzie moim zdaniem nie pasuje do Mari, która jest uczynną, grzeczną i miłą dziewczynką, ale jest super. Poza jest wręcz zajebista. Ułożenie nóg, stópki. Cycki mają odpowiednie kształty i rozmiary, koszuleczka też superowa. Jedynie mogę się przyczepić do spodni, które niezbyt mi się podobają. Włoski, włoski i jeszcze raz włoski są najlepsze!

KP: 2
/Feli

53[Rysunki] Kisa - Page 3 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Gru 09, 2012 1:27 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Prace niszczą system!
1: już zanim zobaczyłem dwójkę, ta mi się bardzo podobała tym bardziej, że odpowiada ma styl DB. Faktycznie ekstra oczy. Generalnie ładny szkic.
2: a w tym się zakochałem <3. Może nie styl DB, ale nie ma z tym najmniejszego problemu. Ponadto, bardzo dobrze odczytałaś wszystko z miniaturki 4. Jedynie butów taki jak na oparku nie zrobiłaś, ale to nie szkodzi - myślę, że nawet teraz efekt jest dużo ciekawszy 2. Właśnie na początku zastanawiałem się skąd ogon xd.
Generalnie: serio, na prawdę mi się podoba i już nie mogę się doczekać pełnej wersji.

Jak wrócę do domu to może się jakoś zgadamy i spróbuję zrobić cokolwiek w zamian (choć nie wiem co, oparów masz już masę xd), żeby Bercik nie narzekał, że za nic. Chociaż wiadomo, że każdy woli mnie od niego.

KP: 2
/Feli

54[Rysunki] Kisa - Page 3 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Gru 30, 2012 8:12 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Wybacz Woogy, że tak późno, ale najpierw nie miałam czasu, potem przed świętami siedziałam w szpitalu, następnie te całe święta... Cóż, ale jest. :P

Z tego: https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/mr33pl.jpg
Na to: http://kisa122.deviantart.com/art/For-Woogy-345686641

Liczę, że się podoba. :P


PS: Ukrywanie niewychodzących rąk poziom: EXPERT

55[Rysunki] Kisa - Page 3 Empty Re: [Rysunki] Kisa Nie Gru 30, 2012 8:42 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Rozumiem, choć nie mogłem się doczekać. Już myślałem, że porzuciłaś projekt 9.
Hm... Tak patrzę i patrzę... I muszę Ci powiedzieć, że po prostu bomba! Na prawdę, jakość pracy jest najwyższych lotów, fajnie utrzymany klimacik całości. Jeśli chodzi o jakieś błędy. Ciężko powiedzieć. Zmieniłbym najwyżej nieco ułożenie brwi - wydaje mi się, że są ciut za wysoko w stosunku do oczu i ewentualnie dodał jakiś cień tej drugiej nogi za pierwszą dla lepszego efektu głębi. Choć nie wiem czy dobrze radzę - nie jestem w tym dobry 9.
Niemniej mi się podoba i jeśli pozwolisz, chciałbym dodać ten obrazeczek jako wygląd Mari na naszym PBF Wiki.

Pełna satysfakcja! Niechaj Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi, dobra kobieto 4.

/Wydaje mi się, że to już Bercik jej chciał zapewnić... ekhem... to znaczy...
...
2 KP
/Yoh

56[Rysunki] Kisa - Page 3 Empty Re: [Rysunki] Kisa Pią Cze 14, 2013 1:09 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Przychodzę z workiem ciekawostek...

Yoh chciał, abym to tu wstawiła, (1) więc macham. Przy okazji pokażę co-nieco nowego...
1:
2:
3:
4:
5:

57[Rysunki] Kisa - Page 3 Empty Re: [Rysunki] Kisa Pią Cze 14, 2013 2:07 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Co tu dużo mówić, prace na pełnym propsie*.
1: Mhm, ogólnie przyjęte sex bomby naszego PBFa :>. Brakuje mi tyko sutków - jakaś cenzura czy coś xD? Poza tym jest bombastycznie.
2: Wiesz, że nawet próbowałem? Zrobiłem włosy, zobaczyłem jak wyglądają, wykonałem facepalma, a później magiczną kombinację delete + enter + opróżnij kosz. Sama Kisa wyszła elegancko.
3: Shigeru wyszedł zarąbiście, tylko ta pierś sprawia wrażenie, jakby był matką karmiącą xd. Choć domyślam się, że ciężko z profilu było Ci to ująć. Ale dla mnie i tak ekstra.
4: Zakochałem się <3. Dlaczego nie mam takich macek? Dlaczego ich nie mam tam, gdzie ma je to coś, co ma macki na tym obrazku (xD)? Tym razem bez cenzury, widoczne sutki 9. Btw, ma taki głupiutki wyraz twarzy 9. Btw2,
Kisa napisał:nie jestem zboczona.
Jasne, a nas wcale to nie cieszy 4.
5: Korzystasz z jakiegoś base? Na początku warto. Poza tym widać naleciałości z rysowania większych postaci - chociażby poprzez cieniowanie włosów. Myślę, że jakbyś od czasu do czasu coś tam zrobiła to skill by wzrósł. Tutaj głownie ciało jest do poprawy (co, jak mówiłem, dałoby się naprawić za pomocą odpowiedniego base), włosy natomiast są całkiem całkiem jak na pierwszy opek/jeden z pierwszych opków (niepotrzebne skreślić).

Ogólnie to chętnie zobaczę więcej Twoich prac, czyli...
MOARRR!!!
_______________________________________
* Słyszeliście teorie powstania słowa "props"?
Jedna z nich mówi, że wzięło się ono z 1410 roku, jak cało kultura hh. Wtedy właśnie najmężniejsi wojownicy, którzy walczyli pod Grunwaldem otrzymali propsy od samego Jagiełły. Jednak czym owe propsy były - do dziś trwają spory pomiędzy historykami.
Druga mówi, że propsy to najlepiej wyszkolony oddział policji, tzw. "pro" - stąd propsy.
Także tego...

Cool story, bro. +2kp.

58[Rysunki] Kisa - Page 3 Empty Re: [Rysunki] Kisa Pią Cze 14, 2013 2:23 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Muhahahahahaha! Jak jej nie kochać, nie?

1. A więc doczekałem się tego arta spod twojej ręki. Yoh wykorzystał mój pomysł jednak zabrakło mu chęci na skończenie go, więc musiałem wykorzystać kogoś uzdolnionego. I wyszło ci zajebiście. Ja się jaram. No brak mi słów, nie wiem co pisać. 
2. Podjąłem się tego na starym kompie i męczyłem sie z włosami, póki stary komp się nie zepsuł. W weekend postaram się zacząć od nowa na tym. Tylko tym razem znajdę PSD.
3. Shigeru już oceniałem na DA, jednak i tu napomnę, że jest świetny. Oczywiście jest ta pierś i lekki zez, o którym uświadomił mnie Aki. Tak czy inaczej praca na propsie. 
4. Fajne, fajne. Tylko nie w moim guście. Ma za duże piersi troszeczkę. Jednak jak każdy zboczeniec na tym forum i ja się jaram. Choć wolę tę wersję: Klik!
5. To też oceniłem na DA. 

Ja się jaram i czekam na więcej <3
KP: 1
/Feli

59[Rysunki] Kisa - Page 3 Empty Re: [Rysunki] Kisa Pon Cze 24, 2013 10:02 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
1. Szczerze powiedziawszy – mistrzostwo. Przyjemna dla oka kreska, świetne cieniowanie. Nie ma się tak naprawdę do czego przyczepić.
2. PixelArt prezentuje się wspaniale. Cieniowanie przyjemne dla oka. Odpowiednie proporcje zachowane. Szczerze mówiąc, jak znajdę chęci, mam w planach zabrać się za tą pracę. Kisa walcząca z Silvią – w głowie wygląda to świetnie. Nie wiem jaki efekt uzyskam na komputerze, ale… wszystko przed nami.
3. Shigeru Nakatoni wyszedł zajebiście. Jedynym elementem do którego tak naprawdę mogę mieć zastrzeżenia, jest wypięta do przodu, dziwnie wyglądająca pierś.
4. Azaz, what are you doing? Pomysł naprawdę przedni. Są duże cycki. Są macki. Czego chcieć więcej? Brakuje mi tutaj jedynie bardziej spoconego ciałka – no wiesz, próby wydostania się z takiego uścisku często kosztują kobiety dużo wysiłku. Nie pytaj, skąd Yoh to wie.
Zapytaj, skąd ja to wiem…
5. Amatorskie cieniowanie – widać przyzwyczajenie do prac „większego kalibru”. O ile proporcje nie są najgorsze, tak nie widzę potrzeby wzmacniania kontura postaci tak bardzo, jak Ty to robisz. Dodatkowo, jest on całkowicie zbędny wewnątrz postaci – ogranicza miejsce, którego w tym przypadku i tak masz niewiele do dyspozycji. Rozmieszczenie cieni naprawdę chaotyczne. Efekt, jak zapewne sama widzisz, jest po prostu marny. Pracuj dalej, jeżeli zamierzasz co jakiś czas tworzyć również OPARy. Proponuję poczytać poradniki dostępne na Naszym portalu – być może trochę Ci pomogą.
KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.