Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 #30 OADS on Wto Wrz 11, 2012 6:21 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
:cup1:
Pierwsze miejsce zajmuje - Maximus! (4 głosy!)
Nagroda:

+15 KP

:cup2:
Drugie miejsce zajmuje - Yoh92! (3 głosy!)
Nagroda:
+10 KP

:cup3:
Trzecue miejsce zajmuje - Ater! (1 głos!)
Nagroda:
+5 KP

Prace pozostałych użytkowników, które nie otrzymały żadnego głosu.
Michass

Zbir

siiwuha

Trzydziesta edycja OADS w bardzo dobry sposób pokazała Nam, że warto brać udział w organizowanych konkursach, bowiem wszystko jest w nich możliwe... Maximus pokonał dwóch, zaliczających się do elity forumowych spriterów, użytkowników - Yoha oraz Zbira. Mam nadzieję na podobną frekwencję w innych konkursach oraz edycjach OADS, a także na dość wysoki poziom wysyłanych prac - z każdym konkursem jest coraz lepiej, wierzcie mi! 42

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: #30 OADS on Wto Wrz 11, 2012 12:59 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
No cóż Yoszaka nie wygrał. Zdecydowanie nie zgadzam się z tym wynikiem ,powinna nastąpić rotacja 3 pierwszych prac ,ale takie już są konkursy.
Mam nadzieję ,że następnym razem głosowanie będzie przebiegało w nieco inny sposób ( i nie chodzi mi tu o moją pracę ,bo wykonałem ją nie z myślą wygrania tylko tego aby konkurs w ogóle miał miejsce ).

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]