Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] By Crafty~ Empty [O-S-W] By Crafty~ Czw Wrz 27, 2012 11:54 am

Crafty

Crafty
Namekian
Namekian
Cześć, będę tu wstawiał moje prace, liczę na szczere oceny:)
Bunny Riven z mieczem:
[O-S-W] By Crafty~ Bunnyrivenv2
Bunny Riven Bez miecza:
[O-S-W] By Crafty~ Bunnyriven
Credits for Luka
Kratos(wrzucałem już go kiedyś na to forum lecz nie uległ on ocenie a zależy mi na niej):
[O-S-W] By Crafty~ Kratoss
Credits for Yoh92
Dorzucam jeszcze Ahri:
[O-S-W] By Crafty~ Doneachri
Credits for Yoh92

2[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Czw Wrz 27, 2012 2:46 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Bunny Riven - Moim zdaniem fryzura mogłaby być lepsza,cieniowanie niby dobre ale z ogólnym kształtem mógłbyś pokombinować by odpowiadało oryginałowi.
Uszy królika yhm, jak dla mnie to za mało tam szarości a za dużo różu.
Ten miecz mógłby być dłuższy i staranniej wykonany.
7/10
Kratos - "Palce lizać", cała postać jest profesjonalnie wykonana . Cieniowanie jak i kształty poszczególnych części garderoby są elegancko odwzorowane. Fajnie by było ujrzeć jakąś oryginalną pozę z bronią ;?
9++/10
Ahri - Tutaj się nie przyłożyłeś,cieniowanie włosów,torsu jak i całej reszty jest niestety słabe. Ogonki też nie są jakoś pro elo odwzorowane, postać wymagająca konkretnej poprawki ?
4/10

KP: 1
/Feli

3[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Pią Wrz 28, 2012 1:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciekawy pomysł z tą „Bunny Riven”. Odpowiednie proporcje zachowane, oryginalny pomysł – nieco gorzej z cieniowaniem, z którym wyraźnie masz jeszcze problemy. Okrycie na głowę z uszami króliczka wykonane dość średnio; uszy mają takie same proporcje, wydają się również zbyt proste – nienaturalne? Cieniowanie tego okrycia jest dość marne. To być może wina zbyt dużej ilości odcieni jakich tutaj użyłeś. Dolna część – bardzo ładna. Z cieniowaniem miejscami mógłbym się jeszcze pokłócić, ale tutaj nie ma tragedii. Bardzo ładnie Ci to wychodzi – jedynie mieczyk jest zbędnym dodatkiem, który de facto niekoniecznie wygląda ciekawie. Kratos? W oczy od razu rzucają się szczegółowo wykonane elementy pracy. OPAR wydaje się jednak mieć zbyt masywną budowę – nieproporcjonalnie i słabo wykonane nogi, zbyt grube łapy oraz za wielkie dłonie. Postaraj się również ograniczyć ilość używanych do cieniowania pracy odcieni – owszem, w wielu stylach sprawdza się dość rozbudowana paleta kolorów – ale nie w LSW, gdzie praca prezentuje się dobrze przy odpowiednim cieniowaniu trzema odcieniami. Ahri wykonana bardzo przeciętnie. Cieniowanie „macek” bardzo słabe – zbyt łagodne przejścia pomiędzy poszczególnymi odcieniami. Nie podoba mi się tutaj cieniowanie dwu-tonowe skóry, zaś w przypadku nóg, zabawa trzema odcieniami – albo cieniuj dwu-tonowo, albo trzy-tonowo. Pod względem proporcji praca nie wygląda źle, ale cienie są tragiczne. Ogólne wrażenie? Nie jest źle – masz potencjał, wykorzystaj to. Ważny jest fakt, że to dopiero początki Twojej przygody z LSW 4

KP: 3
/Feli

4[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Pią Wrz 28, 2012 8:26 pm

Crafty

Crafty
Namekian
Namekian
Nowa praca Lee Pai Long:
[O-S-W] By Crafty~ Leepailong
Credits for Zbir.

Ogólnie to zdaje sobie sprawe ze słabych cieni chociażby tej zielonej na spodniach przepaski, ręcznika czy co to jest, i jestem bardzo ciekaw jak lepiej mógłbym to pocieniować bo nie mam zielonego pojęcia. Gdyby ktoś był tak pomocny i pokazał mi inne wyjście cieniwania tego, byłbym baaardzo wdzięczny.

5[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Sob Wrz 29, 2012 8:46 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ja chętnie pokażę swoją wizję, być może będzie przydatna ;?
[O-S-W] By Crafty~ Sasef
Lewa - Twoja postać
Prawa - mój edit

Zacznę od tego że moją propozycją jest przesunięcie owego symbolu pix w prawo, dzięki czemu zupełnie inaczej się prezentuje na klatce bohatera.
Jeżeli już postanowisz to przesunąć to proponowałbym dodać kilka pixeli jaśniejszego odcienia na lewo od symbolu.
Ten zielony zwis pozostawiam Tobie do oceny, bo w końcu Ty jesteś autorem i to Ty masz ostateczną wizję swojej postaci.

Ogólnie cieniowanie całkiem przyjemne dla oka, najbardziej urzekła mnie ta blada trupiasta karnacja. Hmm reszta jest w porządku, chociaż ten symbol mógłby być bardziej widoczny.
Na zakończenie dodam że praca reprezentuje dobry poziom, oby tak dalej!
8/10


KP: 2
/Feli

6[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Sob Wrz 29, 2012 9:12 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
O widzę lubisz robić OPAR'y z LoL'a, i fajnie :)

Bunny Riven
Pierwsze co mi się tu rzuciło w oczy to jej włosy, wyglądają jakby były spięte, a Riven w tym skinie wprost przeciwnie ma rozpuszczone włosy. Ich cieniowanie... hmm, jak na spięte włosy jest nawet ok, ale gdyby miałyby być rozpuszczone to trzeba by było je nieco poprawić. Skoro jeszcze jestem przy głowie, to zwrócę uwagę na królicze uszka, wyglądają prawie tak samo, różnica kilku pixeli, jedno z nick mógłbyś zrobić takie oklapnięte do połowy.
Następne jest Marchewkowe Ostrze, strasznie małe, nawet jeśli to tylko kawałek jej miecza, a przez cieniowanie jest niewyraźny.
Noga po mojej lewej, wygląda nieco sztywnie.
I jeszcze jeśli do czegoś miałbym się przyczepić to chyba cieniowanie, mogłoby być lepsze, ale z daleka nie wygląda źle.

Lee Pai Long- Tutaj już krócej ocenię.
Więc tak tutaj bym poprawił nieco cienie włosów i ciuszków a dokładniej tej zielonej części. A i jeszcze to że on był olbrzymem ten Lee o ile dobrze pamiętam, albo był bardziej napakowany.

KP: 3
/Feli

7[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Pią Paź 05, 2012 9:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No, trzeba przyznać, że miałeś dość oryginalny pomysł, przyjacielu.
Włosy wykonane średnio – zbyt duża ilość odcieni, chęć do zbyt szczegółowego i przesadnego cieniowania. Unikaj tego na przyszłość. Twarz wygląda dobrze, aczkolwiek tutaj niepotrzebne są te usta i nos – zbyt mało miejsca na wrzucanie takich elementów. Wykonanie stroju naprawdę fajne, lecz jak zwykle nieodpowiednie cieniowanie. Lewą nogę zawsze unoś do góry o jeden piksel, żeby nie dawało to efektu dziwnie stojącej postaci. Pamiętaj, że patrzysz tutaj na nią pod pewnym kątem, a nie prosto lub po całości z profilu. Masa mięśniowa wyszła naprawdę fajnie, aczkolwiek staraj się nie tworzyć takiego chaosu w pikselach – często nie jest to zbyt przyjemne dla oka. Odpowiednie proporcje, zachowane. Ogólnie rzecz biorąc, pracuj nad cieniowaniem, wszak głównie z tym masz widoczne problemy.

KP: 2
/Feli

8[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Sob Paź 06, 2012 10:57 pm

Crafty

Crafty
Namekian
Namekian
Nowa pracka, wydaje mi się , że zbyt dużo niepotrzebnych szczegółów ale sami oceńcie:-)
Haseo:
[O-S-W] By Crafty~ Haseof
Credits For Luka.

9[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Nie Paź 07, 2012 8:45 am

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Hiho.
Fryzura - Uważam że gdybyś jeszcze trochę się przyłożył to jej kształt bardziej przypominałby oryginał(szczególnie mam na myśli prawą część).
Moim zdaniem dobrałeś zbyt ciemne kolory, gdyby były trochę jaśniejsze zupełnie inaczej wpasowałyby się w całość.
Twarz/Karnacja - Niby to w porządku, lecz wydaje mi się trochę spłaszczona. Hmm co do cieniowania szału nie ma, ale jest nie najgorzej.
Odzież - Wydaje mi się że gdyby ten "kolec" po prawej stronie był 1pix wyżej, całość tego outfitu lepiej by się prezentowała. Pasek mhm... uważam że nie potrzebnie jest zaokrąglony tam przy końcu, inaczej mówiąc nie potrzebnie leci w górę, kolor w sam sobie też mógłby być jaśniejszy by był bardziej widoczny(Poprawić też byś mógł to coś na lewej stopie).
Ogólnie postać fajnie się prezentuje ze względu na te "kolce", parę rzeczy mogłoby być lepiej zrobionych, ale jest jak jest i jest nawet nieźle!
Bardzo bym chciał zobaczyć kolejną pozę tej postaci w Twoim wykonaniu np taką :
Spoiler:

[Liczę na rewanż w moim temacie <3 ]


KP: 2
/Feli

10[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Nie Paź 07, 2012 2:49 pm

Crafty

Crafty
Namekian
Namekian
@Up
Myślę, że za wcześnie jeszcze dla mnie abym robił inne pozycje choć chętnie spróbuję w wolnym czasie:)
Tymczasem nowa postać
Archer:
[O-S-W] By Crafty~ Archerp
Credits for Luka.

@Edit
Jezu faktycznie zapomniałem o tym, dzięki nie zauważyłem tego.
[O-S-W] By Crafty~ Archercm



Ostatnio zmieniony przez Crafty dnia Nie Paź 07, 2012 4:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

11[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Nie Paź 07, 2012 4:05 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Grrrr... taki krótki post by zwrócić Ci uwagę byś to szybko poprawił(o ile to błąd) ;p
Mianowicie w oczy rzuca się brak tylnej części płaszcza! ( chyba że taka była Twoja wizja ? to zmienię potem posta)

12[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Pon Paź 15, 2012 3:58 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Niektóre prace są dobre i podobają mi się. Podobają mi się ze względu na pomysły, bo wykonanie niestety nie powala. Musisz trenować. W większości cieniowanie nie jest najlepsze, niestety. Tak jak wspomniałem pomysły masz dobre, więc musisz doszlifować swój skill i robić zajebiste pracki. Sorry, za tak krótką ocenę, ale jakoś nie mam weny na pisanie dłuższych, a później mogę nie mieć jej wcale.

KP: 1
/Feli

13[O-S-W] By Crafty~ Empty Re: [O-S-W] By Crafty~ Wto Paź 16, 2012 6:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Haseo wygląda średnio. Starałeś się o to by umieścić w przypadku tej pracy naprawdę dużą ilość odcieni – niektórzy sądzą, że OPAR lepiej wygląda, jeżeli ma niesamowitą ilość kolorów potrzebnych do pocieniowania. Włosy prezentują się nijak – proporcje marne, cieniowanie również słabe. Strój można byłoby wykonać za pomocą trzech barw, a efekt byłby naprawdę ciekawy – problem? Nie chciało Ci się z tym bawić – przynajmniej takie wrażenie odnoszę, kiedy patrzę na tą postać i ją komentuję. Archer jest nieco lepiej wykonanym bohaterem. Włosy, pomimo słabych cieni, wydają się być wykonane odpowiednio – niestety, z postacią nie miałem styczności, nie wnikam więc w oryginalny wygląd, a jedynie Twoją spritową interpretację. Cieniowanie górnej części ubioru jest marne, ale znośne. Niestety, tego samego nie mogę napisać o dolnej części, która wymaga ogromnych modyfikacji. Nie podoba mi się również ta duża, wystająca dłoń - błąd często niezauważany przez początkujących, a prawdopodobnie celowo popełniony przez autora. Cieniowanie twarzy średnie, ale ujdzie. Płaszcz, tragiczny. Pracuj więcej – z czasem będzie lepiej.

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.