Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Maximus Empty Maximus Pon Paź 01, 2012 12:44 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Sto lat Maximus

2Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 1:16 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, Maximus ma urodziny.
Więc, drogi Revolto, chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Twojego, małego, wyjątkowego święta, które początek miało 19 lat temu. Dużo prezentów, fajnych dziewczyn, wygrania w LOTTO, lecz przede wszystkim zdrowia. Twórz jeszcze lepsze animacje niż dotychczas - pnij się w górę w tej kwestii.

Wódkę już dostawałeś tak wiele razy, i zapewne jeszcze nie raz dostaniesz, że nie widzę sensu w dawaniu Ci takiej buteleczki. Mam za to co innego...
Maximus Neotec10
Być może przyda Ci się kiedyś nowiusieńki zasilacz do komputera. Nie chcemy żeby w trakcie tworzenia animacji, nagle spalił Ci się zasilacz. Ale w razie gdyby... masz nowy xd

3Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 1:40 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Maximusie!
Najlepsze życzenia! Zdrowia, szczęścia, powodzenia, hajsu, góry prezentów! Niech twój talent do animacji się rozwija i oby w końcu sprawił, by ludzie spojrzeli na własne oczy, co jest fajne :D
Może nie mam dla ciebie takiego fajnego prezentu, jak moi poprzednicy, ale zapewniam cię, że już do ciebie jedzie ta machina:
Maximus Tir
Załadowana mięchem po brzegi, bo jak to R. Burneika powiada, żeby była moc, to trza jeść dużo stejków, a jak nie to lipa. No więc... SIŁA!

4Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 2:10 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Maximusie na wstępie chciałbym życzyć ci wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pieniędzy i miłości. Życzę ci także weny do pisania dłuższych postów na PBF. Tak czy inaczej nie posiadam prezentu, który zrobiłem sam dla ciebie, ale mam coś co mi się z tobą kojarzy. Jakoś zawsze kojarzył mi się z tobą Brolly. Ale co oryginalnego byłoby w tym, gdybym dał ci Brolly'ego? No nic. Dlatego dam ci takiego do kochania. Co ty na to? I dam tu każdą formę, abyś miał do wyboru, do koloru.

http://www.iv.pl/images/90277911601475324773.jpg
http://www.iv.pl/images/47696875746353896704.jpg
http://www.iv.pl/images/36489141601236339980.jpeg
http://www.iv.pl/images/51337752494830255922.jpg

5Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 2:21 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wszystkiego najlepszego.

Prezentu ni ma bo nie jestem na tyle kreatywny by coś wymyślić.A może po prostu mi się nie chce?Hmm.

6Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 2:26 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Od razu mi się lepiej zrobiło, po takim dniu w szkole jak dzisiej miałem :) Jak czytałem te życzenia to ciągle miałem uśmiech na twarzy, nawet do teraz :)

Ater - A Ty kłamczuchu! Dzięki bardzo :)
Yoh - Dziękuję bardzo, przyda się na pewno 5
Bercik - No i to jest to ;D Takiej mi do pbf'a brakowało, a najlepiej teraz przy sobie :D Dziękuję :)
Samey - Oj tam, dzięki wielkie 4

7Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 2:28 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
@Bercik
Kozackie! Masz więcej?

@Maximus
Nnoooo to sto lat, zią! Żebyś nie stracił do niczego zapału, zarówno w LSW jak i w życiu prywatnym 9.
Taki prezencik... Nie wiedziałem za bardzo co Ci dać i doszedłem do wniosku, że Jesikah Maximus jest całkiem w porządku 53.

8Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 2:30 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Rayem - No siła musi być! Dziękuję, czekam na przesyłkę :D
Woogy - Prezentu otworzyć nie mogłem, ale i tak bardzo dziękuję :)

@Edit
Już wiem Woogy, od czego się ma google :D

9Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 3:35 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Meh, najlepsze pomysły już poszły...

Życzyłbym wszystkiego najlepszego i wykoxowanego, ale przecież Zielony Superludź ma to zapewnione z definicji. Łącznie z Zielonymi Superbutami. No to życzę szczęścia, bo nawet jak masz zdrowie, kasę, czy miłość, może się na każdego spieprzyć jakiś fortepian z dachu budynku. (dlatego się właśnie nie powinno biegać z nożyczkami)

I z braku pomysłów oraz bo i tak Bercika już nie przebiję... (nie wiem, czy tylko ja zauważyłem tę ciekawą własność, ale najwyraźniej tylko forma LSSj zwiększa obwód klatki piersiowej. Zaczyna mnie ciekawić, co by było w SSj2, SSj3 i SSj4... W sumie, na DBZAF ktoś kiedyś zrobił rysunek kobiety-SSj4... Od razu mówię - futra było więcej, przykro mi)
Daję ci własną wykoxowaną chodzącą fortecę.

Fortress Maximus, Battle Mode. Oto robot, który zmienia się w głowę robota, który to z kolei zmienia sie w głowę dla kolejnego robota, który jest chodzącą fortecą (aczkolwiek dopiero ten końcowy robot to Fortress Maximus). Transformers RiD ftw. Niestety, inne inkarnacje (Fortress Maximus z Headmasters i Grand Maximus z Masterforce) miały za mało czasu ekranowego w tym, co znalazłem.

Niech twoja nowa forteca ci przypomina, żebyś cokolwiek robił, robił z głową. [/sucharmageddon]

(aczkolwiek ten moment na 0:55... Biorąc pod uwagę, że to niżej to są nogi... :68: )

10Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 3:58 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No i to jest koksu :D A zapamiętam i z nożyczkami biegać nie będę ;D
Dzięki wielkie :)

11Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 6:10 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Wszystkiego Najlepszego : ) Dzielnie się trzymaj ,trzymaj skill :)
I oby twoje życie stało się lepsze ^^

12Maximus Empty Re: Maximus Pon Paź 01, 2012 7:00 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dzięki Kuba :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.