Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pon Gru 03, 2012 4:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Soundtrack
Włosy wykonane naprawdę słabo – jakby za bardzo zwężone i zbyt wysokie – proporcje więc nie zostały zachowane. Cieniowanie jest jeszcze gorsze, ale nie mam zamiaru pisać tutaj eseju, więc powstrzymam się od ich komentowania. Strój dość mało oryginalny, dobór kolorów może i ciekawy, lecz przy tej skali oraz cieniach zwyczajnie się nie sprawdza. Twarz zbyt złowroga, jak na postać o takim wyglądzie. Popracuj nad modyfikowaniem wyrazu mordki OPARa nad którym pracujesz. Cienie całego stroju zwyczajnie są słabe. Zbyt rzadko stosujesz trzeci odcień, a jeżeli już to robisz, to umieszczasz go w nieodpowiednich miejscach. Rada na przyszłość – popracuj nad odpowiednimi proporcjami włosów – nie musisz ich cieniować, przynajmniej na razie. Najważniejsze jest wkręcenie się w tworzenie odpowiednich kształtów. Jak to opanujesz, przejdź do nauki cieniowania. Zresztą, na portalu masz poradniki z których warto skorzystać.

KP: 2
/Feli

27[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pon Gru 03, 2012 10:39 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
No cóż, jak dla mnie, osoby która nie siedzi już sporo czasu w spritach nie byłem w stanie odmówić sobie tej przyjemności z napisania komentarza. Skomentuje tylko tego OPARA. Widać z zamkniętymi oczami, że to są twoje początki, cóż, nie są takie złe.

No to co, zacznijmy od początku (a może i od końca) - włosy.
Kontur wygląda jakby został zrobiony przez ciebie, mógł być gorszy. Tak naprawdę to jeden kosmyk wygląda na dobrze wykonany. Mam na myśli coś a'la grzywkę po naszej lewej stronie. Natomiast po prawej stronie, jeżeli miał się różnić to źle, a jak miał być podobny to też źle. Nic się nie stanie jeżeli wyjedziesz ołówkiem poza kontur głowy, bo ten kosmyk wygląda, jakbyś na siłę chciał go mieć zaraz przy głowie. Podejrzewam, że górna część włosów miała wyglądać coś na podobieństwo Goku. No, nie pykło. Zbyt małe odstępy między całkiem dużymi częściami włosów bez dzielenia ich na mniejsze, chociaż widać, że taka próba była, niestety nieudana. Całokształt wygląda kwadratowo i nieładnie, ale widać, że twoje wykonanie, więc tutaj masz plusa. Musisz popracować nad proporcją, przyda ci się.

Cieniowanie, jest złe. ZŁE. Wydawało mi się, że jakieś poradniki są, więc czemu z nich nie skorzystać? Jeżeli jasny kolor miałby być w środku włosów, nie wyszło ci. Jeżeli światło pada z naszej prawej strony nie wyszło ci. Z lewej, też nie wyszło. Cieniowanie dwutonowe, nie byłoby aż tak złe, ale w tym wypadku jest tragiczne. Próbowałeś użyć trzeciego koloru jako kontur, no, szczyt marzeń to nie jest, ale to nie tak ma wyglądać. Brakuje mi kilku istotnych elementów tego cieniowania, ale z kształtem włosów nie ma się co dziwić, że słabo wyszło.

Twarz rewelacyjna też nie jest, cienie słabiutkie, próbowałeś zrobić usta, no, plan dobry, może jakbyś użył innego odcienia by było lepiej.

Strój całkiem normalny, Pocieniowany lepiej (podejrzewam, że z base), więc nie ma co oceniać tutaj.

Całokształt nie jest dobry, dużo mu brakuje do określenia "dobry". Fatalny nie jest, widziałem gorsze prace np. moją pierwszą, którą Viego ocenił na 0/10 i szczerze mówiąc wcale mu się nie dziwię. .


KP: 3
/Feli

28[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sro Gru 05, 2012 4:32 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Zaś zrobiłem złe włosy :dub:
credits:
zbir base
[O-S-W] By Neravi - Page 2 Nasrtasd

29[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sro Gru 05, 2012 5:37 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
No, więc ocenię ci Oparka, bo tak płakałeś na tym CB żeeee łuhu yea XD.
Tym razem włoski jako tako wyglądają są na pewno lepsze niż te z Opark'a wyżej, ale cieniowanie leży i prosi o pomoc co do ubrania widzę, że jest robione przez ciebie chodź nie do końca... Spodnie i Em... Bluza? To tylko marny Recolor klatki piersiowej oraz nóg z Base'a zbira do tego ten niestarannie narysowany pasek... Aw... Uwierz prace będą wychodziły ci milion razy lepiej, jeśli dostosujesz się do rad osób oceniających. Jak już wcześniej powiedziałem wzoruj się na kimś lub, jeśli nie chcesz tego robić to rób wszystko sam i szlifuj skillsa :/.

KP: 1
/Feli

30[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sro Gru 05, 2012 8:36 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Taka pokrótce. Słabo, włosy i pod względem konturów i pod względem cieniowania leżą. "Bluza" bo tak nazwę ten lateksowy, jakże niesamowicie opinający klatkę piersiową kawałek materiału, ma strasznie słabe cieniowanie, przez to cały tors wydaje się być krzywy, do tego pasek, którego klamra powinna być przesunięta o jeden, góra dwa piksele w prawo.
Spodnie także dość ciasne a do tego pocieniowane takim perfidnym pillow shading'em czy jak to tam się pisze, za pewne wiesz o co mi chodzi. Jak dla mnie jest to kompletnie niewykorzystany potencjał base Zbira, które jest na prawdę dobre. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz :)

KP: 1
/Feli

31[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Czw Gru 06, 2012 4:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Słabe cieniowanie, nieodpowiednie proporcje poszczególnych elementów. Nie masz pojęcia o tym jak pocieniować pracę, a żeby wyglądała dobrze. Starasz się kierować ułożeniem poszczególnych pikseli, kiedy tworzysz prace na base. Strój mało oryginalny, włosy zbliżone wyglądem dość mocno do Minato - proporcje ujdą, ale dzięki słabemu cieniowaniu prezentują się po prostu tragicznie.

KP: 1
/Feli

32[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pią Gru 07, 2012 9:26 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Włosy - poprawiłeś kontur. Faktycznie, jest lepszy. Natomiast cieniowanie to tragedia. O tyle, co twarz z jakiegoś base, to klata jest niesamowicie zepsuta. Oprócz konturu z base, który zbyt szczególnie mi się nie podoba, nie widzę tu żadnego dobrego elementu.
Spodnie przyzwoite. Buty też.

Cóż, rób prace systematycznie, co raz lepiej zaczniesz je tworzyć, chociaż w tym momencie... no cóż... sam widzisz.

[O-S-W] By Neravi - Page 2 728-computer-reaction-face-knife-stab-self-eye

KP: 1
/Feli

33[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pią Gru 07, 2012 9:37 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
No nie powiem ci że włosy są złe,są wręcz TRAGICZNE,może i tego nie lubię ale weź juz te włosy z Revampa pls dla naszego dobra.Ogólnie widać spadek formy jak i Skill up pt.Nakładanie koloru ciemniejszego na jaśniejszy byle jak i Recolorowanie klatki z base.Ogólnie to polecam ci nie wstawiać każdej lepszej pracy na forum.Ja na przygład 1-sze robię prace a potem ok 30 minut może 15 staram się ją jakoś udoskonalić.Tak samo za krzykliwe kolory.I słabo dobrany base naprawdę słabo.ja to bym się takiego wyboru nigdy nie podjął.Polecam Klasyki typu SH,AG,SMOKU.To ci wystarczy.Pozdrawiam i licze że wkład w kolejną pracę będzie troszeczkę większy

KP: 1
/Feli

34[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sob Gru 08, 2012 11:09 am

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Od sameya przerobiłem tylko chustkę od jego opara.
[O-S-W] By Neravi - Page 2 Nowapraca

35[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sob Gru 08, 2012 2:19 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Powiedz mi bo jednego nie rozumiem,może i jestem dziwny ALE TO?:
[O-S-W] By Neravi - Page 2 Mciek
Wybacz ale jakoś nie wieżę w dziwne przeskoki Skilla.
No naprawdę.Poza tym przestażałe cieniowanie Spodni,oraz Mięśnie nie widoczne,zamiast tego jednak wolałeś postawić na byle jakie rozmieszczanie Pixeli...Rękawice,klatka piersiowa oraz spodnie po części do poprawy.
Jest lepiej ale nie wieżę że całkowicie sam zrobiłeś te włosy bez żadnej pomocy.Jeżeli jednak tak to przepraszam.

36[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sob Gru 08, 2012 3:17 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Robiłem je sam...
To przez komentarze arsowiczów się poprawiłem.

37[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Nie Gru 09, 2012 1:16 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Cóż, muszę przyznać, że poprawę widać.
Włosy konturem nie zachwycają, ale cieniowanie już znacznie lepsze. Proporcje też w miarę zachowane. Jeżeli mam być szczery, to cieniowanie włosów dalej posysa, ale już w mniejszym stopniu. Odrobinkę zepsułeś kontur grzywki razem z cieniowaniem, przez co wydaje się ona kwadratowa.
Cieniowanie twarzy mogłoby być odrobinkę lepsze, ale nie ma sensu poprawiać czegoś na siłę, co w miarę dobrze wygląda. Serio.
Chusta/arafatka jest całkiem dobrze zrobiona, ale są błędy w cieniowaniu, które widać. Poza tym, czarny kontur przy prawej stronie, tam, gdzie jest twarz i chusta dziwacznie wygląda. Nie podoba mi się ten element.
Klata, którą zasłania ta czerwona firanka, a właściwie jej dolna część jest dosyć słabo zrobiona. Złe cienie, które nie pasują, a sama postura - no, postać jest dziwnie szeroka i nieładnie to wygląda.
Ręce już poprawione, ale konturem nie powalają. Sama ręka nie wygląda źle, ale rękawica/bandaż to już tragedia. Wygląda to okropnie i nie pasuje. Za to dłoń po drugiej stronie wygląda trochę jak lufa/gazeta/armata. W każdym razie jak dłoń czy ręka to za cholerę nie wygląda. Tutaj też do poprawy.
Spodnie i ich cieniowanie są dziwaczne, zwyczajnie mi nie odpowiada. Te fałdy mogłyby wyglądać dobrze, ale nie na tak wąskiej przestrzeni, no, chyba że twoim zamierzeniem były spodnie bez jakiegokolwiek wkładu w prasowanie. Druga nogawka jest całkiem spoko, ale cieniowanie też do poprawy.
Buty są ok.

Cóż, poprawiłeś się. Tak trzymać. :;.;:

KP: 3
/Feli

38[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pią Gru 14, 2012 2:36 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Oto nowy mój opar i projekt na miecz.
[O-S-W] By Neravi - Page 2 Maskai

39[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sob Gru 15, 2012 12:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy wyglądają dobrze, prezentują się tak jakby nie były Twojego autorstwa choć w to nie wnikam. Nie posiadam dowodów przeciwko Tobie, więc wysuwanie pochopnych wniosków jest zbyt daleko idącym posunięciem. Cieniowanie ubrania w całości wymaga poprawy z Twojej strony - jest słabo wykonane. Schowaj lewą dłoń - nie podoba mi się to, że jest tak masywna w porównaniu do prawej. Zawsze ten sam, często popełniany błąd, który nie jest w rzeczywistości błędem, ale zwyczajnie mnie denerwuje jeżeli chodzi o zachowanie odpowiednich proporcji dla pracy. Dłoń jest po prostu zbyt duża - rozwiązanie jest bardzo, ale to bardzo proste. Wystarczy jej kawałek schować za spodnie, nieco bawiąc się z uzyskaniem odpowiedniego konturu. Dla chcącego nic trudnego. Po włosach widzę, że idzie Ci coraz lepiej, więc taki błąd, nie-błąd nie będzie dla Ciebie większym wyzwaniem przy modyfikacji.

KP: 2
/Feli

40[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sob Gru 15, 2012 1:51 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Dzięki za komentarze każdego użytkownika :D. Człowiek uczy się na błędach. I na serio włosy sam zrobiłem.

41[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Czw Gru 20, 2012 8:56 am

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
A oto Dark Neravi.
[O-S-W] By Neravi - Page 2 Neravi
C: Yoh 92, Luka, Phantom

42[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pią Gru 21, 2012 4:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mało to oryginalne. Ciężko skomentować pracę w której tworzenie miało się znaczący wpływ, ale mniejsza o to. Pomysł na formę „evil” dość oklepany – kiedy zobaczyłem pracę, od razu przypomniałem sobie jedną z transformacji sprita Ketsa, kiedy jeszcze siedział w LSW. Jestem pewien, że postać w bazowej formie oceniałem już wcześniej, wypominając Ci błędy, które posiada używane przez Ciebie base. Niestety, jak widzę, nie raczyłeś się zastosować do moich rad, więc nie zamierzam się powtarzać w tej wiadomości. Maska prezentuje się słabo – brak ciekawego pomysłu na design, żałosne wykonanie oraz cieniowanie.

KP: 1
/Feli

43[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pią Gru 21, 2012 9:36 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ogólnie postać wygląda fajnie, włoski kształtem są dobre, ale trochę tylne kosmyki bym zmienił - trochę bym do góry podniósł. Twarz jest z opar'a tego Phantom'a, więc co tu o niej pisać... Ubiór zwyczajny, ale dobrze wygląda, czerwona koszulka mu pasuje do reszty. Ten "łańcuch" trochę te spodnie urozmaica. Cienie spodni z base, cienie góry w miarę 4 Buty najzwyklejsze. Ogólnie pomyśl nad jakimś dodatkiem do postaci, może jakaś broń? Nie koniecznie miecz :)

KP: 1
/Feli

44[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Nie Gru 23, 2012 7:36 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Mówisz włosy sam zrobiłeś za to maska i kontury płaszczu już nie są twoje,widzę jak się uczysz na komentarzach.Poza tym nie ma nic nowego i ciekawego,już kilka oparów z rzędu posiada coś z poprzedniego opara naprawdę.Nic nowego i nic ciekawego,polecał bym dla ciebie zrobienie własnego BASE.W tym na pewno komentarze ci pomogą i nauczysz się wkońcu cieniować spodnie i klatkę.Dziękuje

45[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Nie Gru 30, 2012 10:14 am

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
[O-S-W] By Neravi - Page 2 Wybierac
C: Luka, Yoh
Wybierzcie opara który się wam najbardziej podoba.

46[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Nie Gru 30, 2012 11:25 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Wszystkie są fajne, lecz to jest revamp wykonany przez Yoha, wiec trochę nie rozumiem po co je wstawiasz.

47[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Sro Sty 02, 2013 9:06 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
^^ ta to jest akurat prawda,ale myślę że jak usuniesz to białe na spodniach... z ostatniego opara to będzie git,bo reszta to po prostu recolor.

48[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pią Sty 04, 2013 2:09 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
[O-S-W] By Neravi - Page 2 47149251667555089664

49[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Czw Kwi 11, 2013 1:08 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
[O-S-W] By Neravi - Page 2 Nwener
Oto moja postać którą sam wykonałem. Wróciłem zaś bo zapomniałem jaką mam frajde jak zrobię oparka. Zapraszam do oceny

50[O-S-W] By Neravi - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Neravi Pon Kwi 15, 2013 2:33 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Tego master roshiego tylko pocieniowałem powiedzcie co źle a co dobrze:
[O-S-W] By Neravi - Page 2 Nwener

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.