Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Rysunki]by Neravi Empty [Rysunki]by Neravi Sro Lis 07, 2012 1:54 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
[Rysunki]by Neravi P0611122129
[Rysunki]by Neravi P061112212803
[Rysunki]by Neravi P061112212802
[Rysunki]by Neravi P061112212801
[Rysunki]by Neravi P0611122128

TO BYŁY POSTACIE Z GRY I KOMIKSU SHAKES & FIDGET

[Rysunki]by Neravi P061112212601
[Rysunki]by Neravi P0611122126

TO BYŁY POSTACIE CHIBI

[Rysunki]by Neravi P0611122124
[Rysunki]by Neravi P0611122121
[Rysunki]by Neravi P061112211801


TO BYŁY MOJE WYMYŚLONE POSTACIE

[Rysunki]by Neravi P171112204702
[Rysunki]by Neravi P1711122046
[Rysunki]by Neravi P1711122047
[Rysunki]by Neravi P0611122118
[Rysunki]by Neravi P0611122117
[Rysunki]by Neravi P0611122149

A TU KILKA TAKICH xD

[Rysunki]by Neravi P0611122120

A TO DLA TYCH CO CHCĄ SIĘ NAUCZYĆ CIENIOWAĆ
Strzałki oznaczają:
a)zakolorowane-padający cień
b)niezakolorowane-padające światło








2[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Czw Lis 22, 2012 9:32 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Hm...
Masz dość kreskówkowe podejście do postaci, ale musisz ostro poćwiczyć to
Niektóre to nawet dość ciekawe, ale takie typowo bazgrołowe są
Cześć nawet o zgrozo na kartkach z zeszytu w kratkę
Nieraz wygniecione co nie wpływa pozytywnie na prezentację
A zdjęcia jakościowo są tak złe, że te typowe szkice nieciekawie wyglądają
Skombinuj se normalny blok rysunkowy i skaner, bo tera to się pogrążasz tym co pokazujesz tutaj
No wybacz, ale tak to widzę
Lepiej by to się prezentowało jako skany niźli zdjęcia z komórki z marnym aparatem

Powodzenia i poprawy ci życzę

/2 KP
/@Yoh

3[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sob Lis 24, 2012 8:28 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
Cóż przyznaje, że masz dość ciekawy styl! brakuje ci treningu i wprawy tak jak niektórym prezentującym tutaj swoje rysunki, ale nie umniejsza to faktu, iż twoje dzieła nie są odstraszając a w brew pozorom nawet ciekawe. Jestem absolutnym fanem portretu kobiety który przewija się gdzieś w połowie twojej galerii i muszę przyznać, że wyszła ci świetnie.
Widzisz. Uważam, że twoją największą wadą jest niedokładność. Nie przykładasz uwagi to takich szczegółów jak proporcja (chociaż "ona" akurat nie rzuca się aż tak bardzo w oczy) czy kreska. Weźmy na przykład postać Iron Mana! Brakuje ci nieco ostrości, a mianowicie uważam, iż linie są zbyt "gładkie" na czym całą postać traci dynamikę!
Mam nadzieję, iż rozumiesz co chce ci przez to powiedzieć i będziesz w stanie nad tym popracować w przyszłości!
Powodzenia!

/2 KP
/@Yoh

4[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Wto Sty 15, 2013 11:41 am

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
A wiec rysunki nie są zle lecz duzo im brakuje potrenuj nad liniami bo na moje oko są one poprostu bez wyrazu i najlepiej by bylo gdybys nie dodawal az tylu rysunkow na raz bo nie daje sie ich ocenic to taka mala rada. Rysunek ktory pokazuje jak sie cieniuje nie jest zly lecz mojim zdaniem kazdy powinien znalezc swoj styl cieniowania.Rysunek kobiety jest chyba najlepszy lecz brakuje mu cieni ale jest naprawde dobry i bez tego wystarczy ci tylko troche treningu a wtedy bende oczekiwal twojich prac a wienc pracuj ciezko i niech moc bendzie z tobą

KP: 1
/Feli

5[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sob Lut 23, 2013 10:49 am

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
A oto mój szkic na nową postać:
[Rysunki]by Neravi Twarzl

6[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Pon Lut 25, 2013 7:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widzę, że ostatnimi czasy tablety zrobiły się nieco popularniejsze.
Odnoszę wrażenie, iż wzorowałeś się w tym konkretnym przypadku na postaci Kakashiego Hatake, ewentualnie Ichigo Kurosakim w formie Saigo no Getsuga Tenshō. Wykonanie amatorskie – proporcje nieodpowiednie. Twarz zbyt długa, oczy zbyt duże, brak uszu. Dodatkowo, pomimo tego, że na prawe oko opada pojedynczy kosmyk włosów, jest ono w całości widoczne. Niby nic poważnego, ale lewe oko jest w takiej samej sytuacji, a nie zostało odsłonięte. Liczę na krótki komentarz w temacie z moimi OPARami lub rysunkami – nie wiem, co będzie dla Ciebie łatwiejsze do skomentowania.

KP: 2
/Feli

7[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Pon Lut 25, 2013 2:32 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Yoh napisał:Widzę, że ostatnimi czasy tablety zrobiły się nieco popularniejsze.
A właśnie, że nie. Ja to normalnie rysowałem na kartce tylko, że skanowałem z drukarki fajniej wtedy wygląda obraz. :D
Ale w sumie masz racje z tym rysunkiem nie był najlepszy :P
Zrobiłem go w chwile tylko chciałem usłyszeć czy takie coś mogło by być na nową postać.

8[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Pon Lut 25, 2013 2:34 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Yoh napisał:Widzę, że ostatnimi czasy tablety zrobiły się nieco popularniejsze.
A właśnie, że nie. Ja to normalnie rysowałem na kartce tylko, że skanowałem z drukarki fajniej wtedy wygląda obraz. :D
Ale w sumie masz racje z tym rysunkiem nie był najlepszy :P
Zrobiłem go w chwile tylko chciałem usłyszeć czy takie coś mogło by być na nową postać.

9[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sob Maj 18, 2013 1:30 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Nowe 2 Rysunki zapraszam do oceny (oby dwa to projekty):
[Rysunki]by Neravi 42387859756570582227_thumb
[Rysunki]by Neravi 35589237273944744095_thumb

10[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Wto Maj 21, 2013 2:31 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
[Rysunki]by Neravi Malopl


Mój pierwszy ryunek na tablecie graficynzm :D
Zapraszem do oceny...

11[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sro Maj 22, 2013 9:48 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Neravi napisał:
[Rysunki]by Neravi 42387859756570582227_thumb
[Rysunki]by Neravi 35589237273944744095_thumb
Hmmm a więc tak 1szej pracy nie ocenię bo szkoda mi marnować czas.
2ga praca jest na średnim poziomie,widać u ciebie postęp lecz ciągle nie podoba mi się twój styl,ale to w koncu twój a nie mój.
Oczy - w koncu zrobiłeś lewe oko podobne do prawego i oba są otwarte a nie - 1 zamknięte 2gie krzywe,maska z 1 widocznym okiem,chlop w kapturze nie widac mu akurat tylko oczu.Brawo,poza tym ze są do siebie podobne to są zato za wysoko,a to ze są za wysoko zawadza za to twojej fryzurze,nie ma pola do popisu.Na włosy musi być duzo miejsca żeby wyrazic swoją osobowość a u cb dlatego ze oczy są wysoko włosy sa nierozgarnięte i krzywe...Moim zdaniem spokojnie powinieneś już przejść na poziom rysowania całej postaci a nie tylko portretu,chlopie teraz ci radze co ja chwile temu zrobilem i mi to pomoglo,nie chodzi mi o ściąganie ale o zapoznanie sie z tematem fałd,designu,anatomi człowieka min mięśni.
kus se 1 giga za 3 zł na chomikuj i pobierz parę 30-50 megabitowych elektrycznych książek,tam jest jak zrobic faudy itp,to ci napewno pomoże.Co do twojej pierwszej pracy na MOIM! tablecie,co z tego ze obok cb siedziałem,specialnie czekałem na wynik koncowy zeby teraz cie zlac od góry w dół.Nie ciekawie wyglądający 2d miecz,przy czymś takim trzeba się wykazac pomysłem i wyobraźnią,zrobić żeby wyglądął KUUUUUUL a tu nie wygląda zbyt dobrze.Ktoś mu chyba zrobił Dżołka i wygoił naszą prawą strone tej oto postaci.oczy podobne bo seobie skopiowałeś :D aczkolwiek dalej są usadzone zbyt wysoko,ktoś mu odcioł gardziel,kark czy czego tam nie ma i przykleił resztki,2 kreski które miały nie wiem co za zadanie bo sa to jedyne " ślady " na tej postaci.Pasek na miecz ze złej strony,wyobraź sobie tą postać od tyłu,miecz nie jest w stanie teoretycznie się utrzymać...
to chyba tyle.
PS : Nie przychodź po mnie na dwór bo mi się nie chce :D

KP: 3
/Feli

12[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sro Maj 22, 2013 11:11 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No cóż widać, że jeszcze dużo przed Tobą roboty, fajnie, że starasz się coś Swojego robić. Jakieś własne prace, lecz potrzebujesz treningu w kresce ogólnej. Ogólnie takie dziwne proporcje wyszły całej twarzy. Według mnie popatrz Sobie na jakieś tutoriale na deviantcie jak rysują ludzie głowy, oczy itp. Jest tam całkiem tego dużo i łatwo się połapać :) A więc nic tylko życzyć powodzenia w dalszych pracach!

KP: 1
/Feli

13[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sro Maj 22, 2013 12:42 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Oto projekt do mojej nowej postaci. Spróbuje jej nie zepsuć :D :
[Rysunki]by Neravi P2205131439

14[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sro Maj 22, 2013 3:27 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Hm... Wygląda jak damska wersja Kakashiego. Przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie.

Co do samego wykonania rysunku, to mam zastrzeżenia. Chociaż się raczej nieco z tym ogranicze, bo nikogo przypadkiem obrazić nie chce.

Po pierwsze: załatw sobie skaner bo te zdjęcia robione komórką nie dość, że kaszana, to jeszcze psują estetyke arta i sprawiają, że po prostu art ginie w tych pixelach.

Po drugie: szkic robiony na szybko i brzydko mówiąc, na odpieprz. Głowa jeszcze ujdzie, ale zdefiniować ciało kiepsko już bo wygląda jak kilka pionowych kresek. Mam wrażenie, że ten szkic zrobiłeś tylko na raz, by potem go rzucić w kąt i nawet nie próbować poprawić to co w nim jest złe.

Po trzecie: skoro ma to być projekt postaci, to czemu tylko pół ? Powinieneś całą postać narysować. Tak to mi się wydaje, że ty się boisz rysować całe postaci, a kończysz jedynie na popiersiach lub od pasa w górę. Jeśli tak dalej będziesz postępować, to się nie nauczysz rysować postaci tak jak je sobie wyobraziłeś.

Tyle ode mnie...

KP: 3
/Feli

15[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sro Maj 22, 2013 5:01 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc tak Safari gdybym zeskanował co juz robiłem kiedyś to by nie było widać cieni chociaż tu jeszcze nic nie cieniowalem. Postać bedzie dalej dorysowana tylko jeszcze sie nie wyrobiłem ale to wszystko o co prosiłaś będzie. A oto portret mojej 2 postaci jak dotąd narysowanej na tablecie:
[Rysunki]by Neravi Malosio

16[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Czw Maj 23, 2013 5:58 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Neravi napisał:Oto projekt do mojej nowej postaci. Spróbuje jej nie zepsuć :D :
[Rysunki]by Neravi P2205131439
Wkońcu wykonane zostały pomocnicze linie,zatem wszystko ci pięknie i ładnie wychodzi,stopniowe dodawanie prac do oceny napewno pozwoli ci na bierząco poprawiać błędy.
sprawe ze zdj a nie skanem zostawmy w spokoju,ostatniej pracy nie ocenię,jednym słowem widzę tam włosy i włosy hmm...włosy?
zapraszam do oceny w moim temacie.
PS : Aaa i jeszcze włosy.

17[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Pią Maj 24, 2013 1:13 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
[Rysunki]by Neravi Nnkpa

a tu jeszcze normalne zdjęcie:
[Rysunki]by Neravi P2405131549



Ostatnio zmieniony przez Neravi dnia Pią Maj 24, 2013 1:52 pm, w całości zmieniany 1 raz

18[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Pią Maj 24, 2013 1:31 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Ostatni art z popiersiem, to dla mnie tylko kępa trawy czy tam sierści. Ten krzak w ogóle przeważa nad resztą, której jest raczej niewiele. W ogóle cały rys budzi we mnie wątpliwości. Twarz to przysłowiowe "U" jakie robią dzieci rysując twarze. A barko to nawet nie wiem do końca czy to one. To wygląda jak głowa z szyją wbita w podłoże :P
Ner, jak już rysujesz na tablecie w programie, to rób to na więcej niż jednej warstwie. Taki szkic bym dała na niższą wartwę, a na wyższej bym poprawiała. Moim zdaniem powinieneś się tego nauczyć. Rysować postać do skutku aż ci wyjdzie jak należy.
I wiesz co ? Poducz się troche ludzkiej anatomii, do ta linia ramion jest raczej czym innym obecnie niż miało być. Jak pisałam wcześniej:
To wygląda jak głowa z szyją wbita w podłoże :P

edit:

Widze coś nowego. Widze, że robisz to dalej. Jednakże dłonie mi nie pasują. Takie tycie-tycie są, a ręce są trochę za krótkie. Całe ręce powinny sięgać do tak połowy ud.
Hm... Tak się dalej przyglądam, to stwierdzam, że płaszcz jest jakiś taki sztywny jakby krochmalony. Powinieneś poćwiczyć te "drapowanie". Przyjrzyj się jak fałdy płaszcza powinny się układać.
Ogółem stwierdzam, że postać troche za sztywna. Brakuje jej tej elastyczności, która sprawia, że jest bardziej żywa.
Tak pryz okazji na koniec: dokup sobie miększy ołówek, bo samym HB nie wycieniujesz odpowiednio postaci. Ołówek B powinien ci na razie starczyć, a i linie tez by nabrały wyrazistości.

/3 KP

19[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sro Sie 19, 2015 9:16 am

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Zaś powróciłem na forum ponieważ rysuje coś ostatnio.

[Rysunki]by Neravi Canar_by_neravi-d96aj4v

20[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sro Sie 19, 2015 7:54 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Bardzo ładna kreska. Ma coś w sobie. Jest bardzo prosta, ale nie razi oka. Cieniowanie dwutonowe też nie najgorsze ^^ Wszystko jak najbardziej na plus aczkolwiek oceniam okiem amatora = nie zwykłem rysować.

21[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Wto Gru 08, 2015 2:06 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
[Rysunki]by Neravi Canar_workinprogress_by_neravi-d9ior1a[Rysunki]by Neravi Dragon_work_in_progress_by_neravi-d9axg2bTroche rysunkow, ktore sa w fazie poczatkowej.

22[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Nie Gru 13, 2015 11:35 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W przypadku pierwszego rysunku, bardzo fajnie rozmieściłeś cienie na kurtce i podkoszulce. Twarz postaci nie wygląda szczególnie ciekawie, jednak nie prezentuje już amatorskiego poziomu - to dobrze. W drugiej pracy natomiast delikatnie spieprzyłeś proporcje niektórych elementów, jakie winna mieć kreska Toriyamy. Super, że ćwiczysz również cieniowanie. W moim przypadku to dalej czarna magia, jeżeli chodzi o rysunki xd

23[Rysunki]by Neravi Empty Re: [Rysunki]by Neravi Sro Sty 27, 2016 2:35 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
http://neravi.deviantart.com/art/Canar-Update-587033256

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.