Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 [Szukam] PBF on Pią Lis 16, 2012 9:09 pm

Agost

Super Saiyan
Super Saiyan
Hej! Hej!
Sprawa przedstawia się następująco. Odkąd pamiętam na forum zawsze był ktoś kto zajmował się prowadzeniem PBF (tak, wiem o istnieniu tego na forum)a więc jeśli i tym razem znajduję się tu taka osoba, bądź ktoś znający coś godnego polecenia proszę o odpowiedź!

Dzięki z góry. Pozdrawiam!

2 Re: [Szukam] PBF on Sob Lis 17, 2012 7:15 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, zajrzyj na Nasz portal i zjedź na dół strony - powinieneś mieć buttony for z którymi mamy wymianę - jeżeli dobrze się orientuję, są wśród nich dwa PBFy - akcja jednego rozgrywa się w uniwersum Dragon Balla, drugiego w uniwersum Naruto.

Zależy również, czego konkretnie szukasz. Propozycji PBFów jest masa - między innymi, Nasz, forumowy PBFik, za dostęp do którego musisz zapłacić jednorazowo 40 Kreatywnych Punktów, zbieranych za pisanie komentarzy oraz ocen użytkownikom. Cóż, zapewne lekko zniechęcające, ale uwierz mi - akurat u Nas gra jest zwyczajnie niepowtarzalna i każdy gracz Ci to potwierdzi xd

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3 Re: [Szukam] PBF on Sob Lis 17, 2012 4:55 pm

Jataman

Moderator
Moderator
Cóż, zapewne lekko zniechęcające, ale uwierz mi - akurat u Nas gra jest zwyczajnie niepowtarzalna i każdy gracz Ci to potwierdzi xd
Żeby nie było - potwierdzam xd.
Serio zachęcam, bo ostatnio nam trochę ubyło aktywnych graczy, a na prawdę warto. Niezwykle duża swoboda działania w połączeniu z wyobraźnią i realizmem podejmowanych decyzji graczy, tworzy unikalny klimat.
Polecam, Woogy xd.

Pozdro!

Ciekawe kiedy tylko na to wpadną,
że prawda autorytetem jest, a nie autorytet prawdą?

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Szukam cwaniaka