Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pon Mar 29, 2010 7:01 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ty no na nazywasz super dopicowanym? Jeśli masz na mysli wpieprzenie w ten opar jak najwięcej pikseli to masz racje.
Włosy- fajny kształt cieniowanie małe, słabe (lekka 3 tonówka).
Skóra no na poziomie nowicjusza... nie mówie, że to dobrze to bardzo źle.
Koszulka to sodomia i gomoria... porozrzucane piksele!
Spodnie no coś się tam starałeś, ale nie wyszło ci dokońca, chociarz, trochę to jakoś wygląda w przeciwieństwie do innych oparów.
Buty sux.

Daję ci 4/10

/S
2KP

52[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Wto Mar 30, 2010 5:17 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Takes..Ja wiem, że Ty jesteś od niego 666x lepszy, że Sezu brał u Ciebie nauki, że Yoh robi Customy przy Tobie..Ale nie musisz uważać się, za jebanego kur*a mistrza..Zrobiłbyś lepiej?Pokaż nam to, my to ocenimy..Może się boisz za ostrej krytyki..?

@Topic
Sorry, lekko odpadłem przy Takesie..Wracając..
Koszulka ma fatalne cieniowanie, napewno musisz je poprawić..
Spodnie mogą zostać, z base cienie, nie musisz cieniować niewiadomo jak..
Buty już mi się przejadły, ja to wymyśliłem, Sołtys pierwszy użył, no i pupcia..I każdy go naśladuje..
Cieniowanie skóry jest dobre, ale prawie niewidoczne, musisz to poprawić.
Włoski najlepsza część OPAR'a, cieniowanie fajne, zostaw je, kształt dobry(podziękuj ładnie Kryszardowi), ogólnie są dobre.

Za OPAR'a wstawiam Ci 7/10.

/S
2KP

53[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Wto Mar 30, 2010 8:07 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
@up
Takes pokazał w tym temacie co naprawde potrafi https://anrevosprites.forumpl.net/o-s-w-f35/osw-by-takesori-t772.htm


@topic
te włosy mi się zabardzo nie podobają :( takie sklejone cienie są na bluzie nawet nawet ale spodnie to troche masakra :(
i jeszcze zmien cienie twarzy bo wygląda jak brudny xD

6/10

/S
1KP

54[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Kwi 03, 2010 7:29 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Tekken Project
zaczynam robić sprity z gry tekken
na początek Jin Kazama

[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Jinkazama

Wzór

55[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Kwi 03, 2010 8:41 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
I don't remember how Jin looks, and I don't feel like looking at both, so i will just rate on how it looks, not how it resembles Jin. At some parts though, I will compare with Jin. If I remember them.

I will start with the fact that I don't really like Tekken, but it doesn't matter, nor do I doublt anyone cares. First off, hair doesn't look like Jin's at fucking all. They are more....messy, spiky, elegant? Nice design though, there's a missing pixel in his hair, mistake or not I'm not a fan of those. Alright, three tone shading. Kay, it looks "pro" from afar, but weird when looking close. Other than that, the gloves...they look like... I dunno, bandages? Something like that. I'm talking about the effect they give, not the look of them. Purple shash? I don't think Jin had one. =/ Pants - didn't Jin have a flame on those? Meh. Both, shash and pants are nicley done. Addionaly, I suggest separating his foot with his shoes - black pixels. I got nothing against it.

9/10

56[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Nie Kwi 04, 2010 7:30 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Włosy wógole nie są takie jak prawdziwego Jinka xd
Ubranie jest fajneie zrobione i pocieniowane bardzo dobrze jest zrobiony jedynie włosy do niego nie pasują x< 8/10

57[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Nie Kwi 04, 2010 12:59 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
To do Jim'a wogóle nie podobne, ani z włosów, ani z ubrania.
Włosy to nie są od Jim'a chyba jakiś słaby wzór wziełeś z neta, no dobre, są pocieniowane coraz jaśniej, ale lekko, więc nie wyglada jakby siwiał, 3-tonówka słaba.
Włosy są niedopracowane.
Skóra to może, być, choć w niektórych miejscach tak umieściłeś najciemniejszy cień skóry, że to daję wizerunek poparzonego np. prz uchu.
W rące, słabo pokazałeś mięśnie, ale klata dobra, fajnie pokzałeś mięśnie brzucha, niż u niektóych, ale w tej klacie za dużo czarnego, na następny raz zmazuj czrny z klaty, oczywiście ze środka nie konturów.
Rękawice i spodnie nie udane, słabo pocieniowane i nierealnie, mam takie pytanko skąd Jim ma coś zielonego w spodniach? Ja jakoś niegdy nie widziałem, żeby on coś takiego miał?
Powiem ci, że Jim to trudna postać i dla spritera na średnim poziomie to za trudne, Jim'a dobrze, by wykonał Sołtys, Coolt, Sezu, czy jeszcze inni?
Daję ci 4/10

58[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Nie Kwi 04, 2010 6:35 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
jin kazama poprawiona wersja
[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Jinkazama2
oraz hwoarang
[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Hwoarangshet

wzór
http://media.giantbomb.com/uploads/0/5494/322859-41450611_super.jpg

59[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pon Kwi 05, 2010 10:03 am

Fredka

avatar
Namekian
Namekian
Zrób bardziej pro postacie :d
Np. Pana drewienko albo Rejwena*

Oj kolega dzwoni jak przyjde ocenie dalej :s
Nie usuwać/warnować/komętować/wyciskać/mówić Bambo Mountain i Motocykle Anglia

60[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pon Kwi 05, 2010 10:53 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Nie poprawiłeś!!!
Wogóle nie widzę, żadnych zmian nic nie poprawiłeś włsoy tak samo zryte i nie przypominają Jin'a weź je bardziej do tyłu, a nie ty do góry to nie Super Sayan!
Cieniowanie takie jak zawsze, tylko, że 3-tonówka jeszcze słabsza.
Reszta poprawianego Jin'a czytaj w moim 1 poście, bo nie widzę żadnej różnicy, a jak nie widzę, żadnej różnicy to po co przepłacać?

Hwordang- TY ZŁOCZYŃCO!!! To moja ulubiona postać z Tekkena, a ty ją tak brzydko zrobiłeś.
Włosy to wogóle nie są Hwordanga, tylko jakiegoś bezdomnego, te włsoy są na dodatek słabo pocieniowane i niezgodne z światłem.
Cienie skóry są za jaskrawe, pocieniowane sztucznie, tapete widać z kilometra!
Dobra nie chce mi się komentować tego ustrojstwa, bo bym się powtarzał, tak jak to robię, gdy komentuje inne brzydkie oparki, więc powiem krótko, wszystko źle pod wzgledem cieniowania i kształtów (kształtów tylko na głowie), weź rzuć tego Tekkena, bo to jest dla ciebie z trudne i cię przerasta, a jeśli nie możesz się opanować i musisz końecznie robić tą tematykę, bo umrzesz to powiem to co powiedział Fredka, tylko w innym znaczeniu: Zrób kogoś prostszego np. Mokudzina, albo Kumę, Pandę, Rodzera Juniora, a nie się rzucasz na głebokie wody.

Daje za Hwordanga 3/10 i tak zawyżyłem

61[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pon Kwi 05, 2010 2:57 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
poprawiony jin kazama
[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Jinkazama3
oraz jego mroczna strona...
..DEVIL JIN
[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Deviljin

wzór
http://www.creativeuncut.com/gallery-04/art/tk5-jin-devil.jpg
a i inny wzór do normal jina
http://www.megaconsolas.com/UserFiles/jin%281%29.jpg

62[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pon Kwi 12, 2010 4:12 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Sorry z double ale nie oceniacie
tym razem marsall Law czy jakoś tak
https://2img.net/r/ihimizer/i/lawq.png/
sorry że tak wstawiam ale jakoś mi się imageshack zrąbał

63[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Czw Kwi 15, 2010 6:30 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
sorry za triple posta ale nie oceniacie czy mój temat jest jakiś nie widoczny dla radarów i waszych tępych głów?!(bez obrazy)
a więc wstawiam mojego wipka wersja już nie będe zmieniał bo czas sprita czas zrobić
https://2img.net/r/ihimizer/i/ohman.png/

64[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pią Kwi 16, 2010 2:55 pm

Death

Death
First Child
First Child
No dobra, muszę stwierdzić ,że się poprawiłeś.
Włosy wyglądają o niebo lepiej niż poprzednie, lecz poszedłeś na łatwiznę i zrobiłeś strzeliste, następnym razem zrób takie bardziej realne.Koszula, bardzo kiepsko, cienie są na niej beznadziejne, i najjaśniejszy jest za jasny, kolorki oprócz tego są dobrane. Spodnie, cienie nie są najlepsze ale jakoś ujdą, nie podoba mi się też cieniowanie skóry na rękach, co on nie ma żadnych mięśni?!?!

ogólnie oparek nie jest beznadziejny, ale musisz jeszcze popracować 6+/10

Pozdro

P.S

Oceń mój.

Akcja: Oceniam Kreatywnie - 2KP.
/Y

65[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pią Kwi 16, 2010 8:17 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Otóż włosy nie są złe są nawet nawet ale te cienie bluzki są hmmm zle?? nie podobają mi sie :(:( za dużo tego ciemnego i cieniuj 3 tonowo bo 2 wygląda brzydko a spodnie to mają bardzo słabe cienie praktycznie ich nie widać Popraw cienie!

6/10

66[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Kwi 17, 2010 10:00 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
dobra teraz coś 100% custom!
[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Podgldt
leci mały credit dla s-h za wzorowanie się

/V
100% custom, ale leci mały credit za wzorowanie się?...
🤦

67[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Kwi 24, 2010 4:41 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
sorry za double posta ale zrobiłem new wipa brata Krycha(mojego drugiego wipa :D)
[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Podgladx

68[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Kwi 24, 2010 8:42 pm

Dart

Dart
Saiyan
Saiyan
włosy są super i nie mam nic do nich tak samo koszula i spodnie
wszystko ma ładne cienie i ogólnie jest super

10/10

Jak dla mnie , prostego człowieka :sparta11:

69[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Kwi 24, 2010 11:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie chce mi się jakoś mocno oceniać, więc..

+ Kolory
Czarny i niebieski ładnie się komponują. Czerwony trochę psuje ten efekt.

- Włosy
Dziwny kształt i słabe cieniowanie.
- Cieniowanie
Słabe cieniowanie na skórze, a szczególnie ubrania.
- Oryginalność
Zero oryginalności. Bluzka z długim rękawem i spodnie nie wyglądają oryginalnie.

Ogólnie mogę Ci dać:

3/10

Akcja: Oceniam Kreatywnie - 1KP.
/Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Maj 01, 2010 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

70[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Nie Kwi 25, 2010 7:12 am

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Te dwa włoski na przodzie nie są zbyt oryginalne, ale pasują nie rób już takich zwykłych oparków, bo one nie modne lepiej znajdź temat na oparka np. taki ichigo, albo Hulk.
Na koszulce zwalone cienie hmm. coś do Yoha nie pasują do siebie niebieski z szarym przecież do najgorsze dobranie jakie może być zależy jeszcze jaki niebieski mój Sebek/Xardex tak się dobrał, bo to był mój pierwszy opar z którego chciałem robić sprita jest on moim głównym.Xardex wywodzi się od mojego starego nicku na różnych forach rozpoznacie mnie po tym.Spodnie no już tutaj ładnie pocieniowanie nie wiem czy czerwony, by pasował do koszulki, ale nie wiem dokładnie butki no dobra już nie dam rady oceniać cały czas tego samego
P.S Nikomu nie mów, ale 5/5 O.o?(Oceniam w zakresie 10, ale to żeby nie napisać 7/10)

71[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Pon Kwi 26, 2010 4:16 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Projectbrothers
oto poprawka moich spritów
aha przepraszam w pracy nie napisałem creditu dla krychy95 więc tutaj napiszę
credits:
krycha95
Angryboy
shadow hunter

72[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Wto Kwi 27, 2010 5:47 pm

frezer123

frezer123
Super Saiyan
Super Saiyan
bardzo fajnie :).
Cienie są w porządku,tylko słabo widoczne :(.
Oczywiście mogłeś się postarać bardziej :p.Proponuje ci to poprawić i wkleić jeszcze raz.
Kolorki mi nie pasują ;p
Więc moja ocenka będzie 6/10

73[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Wto Kwi 27, 2010 5:52 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
dobra poprawki moich wipków
[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Projectbrotherss
tadam
a dodatkowe credity krycha95

74[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sro Kwi 28, 2010 5:15 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Ja wymyśliłem czerwoną przepaskę na czole, to mój znak rozpoznawczy..
Cienie mogą być, ogólnie ja bym wszystko zostawił, ale te Base jest ch*jowe.
Dam Ci 6/10, nie chce mi się za specjalnie pisać.

/V
Ty? A kojarzysz takiego Saiyana o imieniu Bardock? xP

75[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Empty Re: [O,S,W]By Krychu269 Sob Maj 01, 2010 4:54 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
dobra oto mój chyba 3 100% custom Kid buu!
[O,S,W]By Krychu269 - Page 3 Buum
wiem że trochę krzywy(co ja gadam to jest bardzo krzywe!) ale mam nadzieję ze jest troszkę dobre

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.