Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ultimate Battle Empty Ultimate Battle Sro Gru 19, 2012 6:42 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Walka niekoniecznie 1 vs 1, może się pojawić tu kilku na kilku, albo na jednego. Będzie to spontan, skończę go w 2013 nie wiem którego miesiąca. Czy wasza postać może pojawić się w tej animacji? - priv lub gg :)

1. Trailer



Ostatnio zmieniony przez Maximus dnia Nie Sty 06, 2013 10:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Ultimate Battle Empty Re: Ultimate Battle Sro Gru 19, 2012 6:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Maxi, Maxi, Maximuuuus! Gdzieś Ty był, kiedy Cię nie było?!

Pomimo tego, że animacja jest bardzo krótka, to trzyma naprawdę wysoki poziom. Nie masz najmniejszych problemów z odpowiednią płynnością, nie widać również żadnego konkretnego zastoju w kwestii tworzenia video gifów - bardzo mnie to cieszy i czekam na więcej, jeżeli poza tym głównym projektem będziesz zajmował się jeszcze jakimiś pomniejszymi - wiesz, różnego rodzaju krótkie walki, które lubiłeś tworzyć jakiś czas temu, niekiedy transformacje postaci poszczególnych użytkowników. No, nieważne. Dobrze, że dałeś o sobie znać 4

KP: 1
/Feli

3Ultimate Battle Empty Re: Ultimate Battle Sro Gru 19, 2012 6:59 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
ajj, wolałbym ujrzeć dłuższy trailer który bardziej by zachęcił do przyszłych produkcji. Choć nie wątpię w twoje projekty długo terminowe ;>. Żadna zmiana pozy podczas charge - zmniejszona dynamika, niby nadrabiasz to efektami ale to sprity są najważniejsze. Generalnie spoko, poczekamy zobaczymy.

4Ultimate Battle Empty Re: Ultimate Battle Sro Gru 19, 2012 7:20 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Siema maxiuu cieszę się że wróciłeś trailerek fajny mam nadzieję że już nie długo dodasz jakąś walkę dłuższą ;)

5Ultimate Battle Empty Re: Ultimate Battle Czw Gru 20, 2012 10:14 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Cześć, cześć Tuffle :)
No mógłbym dłuższy zrobić, to prawda, no ale taki tym razem wystarczyć musi ;)

...bardzo mnie to cieszy i czekam na więcej, jeżeli poza tym głównym projektem będziesz zajmował się jeszcze jakimiś pomniejszymi - wiesz, różnego rodzaju krótkie walki, które lubiłeś tworzyć jakiś czas temu, niekiedy transformacje postaci poszczególnych użytkowników.

Yoh'u, shop dalej otwarty :)

6Ultimate Battle Empty Re: Ultimate Battle Czw Gru 20, 2012 12:50 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Tak jak wspomnieli moi poprzednicy gif jest bardzo krótki ale nie posiada żadnych większych błędów. Są fajne efekty, płynna animacja i dobry dźwięk czyli wszystko do czego nas już przyzwyczaiłeś w swoich animacjach. Mi osobiście nie podoba się opar z podniesionymi rękoma, dziwnie wyglądają ale to po prostu moje zdanie.
Ogólnie to jak zawsze świetnie tylko dawaj coś dłuższego! :D

KP: 1
/Feli

7Ultimate Battle Empty Re: Ultimate Battle Nie Sty 06, 2013 10:35 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Do tamtego nie mam materiału...
Za to zrobiłem coś nowego, do czego postacie i efekty(w miarę możliwości) sam stworzę i będzie to może wyglądać lepiej i żywiej. Oto Trailer:

Ultimate Battle - Trailer

Mam nadzieję, że się spodoba :)
W końcu postanowiłem robić w HD :P

8Ultimate Battle Empty Re: Ultimate Battle Pon Sty 07, 2013 1:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Średnio podoba mi się idea ze "stickami". Z drugiej strony, jestem ciekawy co z tego wszystkiego Ci wyjdzie. Świetnie zastosowane efekty - tego można było się spodziewać po kimś takim jak Ty. Dodatkowo, całość niezwykle dynamiczna. Ogólnie rzecz biorąc, czekam na cały odcinek - trailer daje jasno do zrozumienia, że po prostu warto.

1kp
KRÓTKI POST OD YOHA
KONIEC ŚWIATA

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.