Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 9]

26Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Mar 13, 2010 9:14 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 2 54053165290779446346

Poszedłem za radami przedmówców i trochę poprawiłem tego oparka :D

27Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Mar 13, 2010 11:30 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Włosy mają fajny kolor, ciekawy kształt, tylko z lewej strony ten kosmy co idzie pod góre na skosie nieciekawie wygląda, cieniowanie wporządku.
Skóra no piękny kolor, taki jaki powinien być.
Kamizelka jakaś mała się wydaje, przez tyle czarnego w niej, zmniejsz ilość czarnych pikseli w kamizelce np. koło prawej ręki. Do cieniowania kamizelki nie można się przyczepić, bo nie ma go za wiele?
Pas i te bandarze na rękach są dobre.
Spodnie przypominające spodnie smoka, ale dobra. Cieniowanie tych spodni jest płaskie, za dużo najjaśniejszego koloru i ten jasno niebieski kolor wygląda jak plama, a nie cień.
Buty mają bardzo fajną podeszwę.

Daję ci 8/10

/V
+3 KP

28Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Mar 13, 2010 3:12 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Na początek powiem że widziałęm podobne włoski i dodam jeszcze że ciężko jest być originalnym, wiem coś o tym :/ dobra olać to
Włosy ładnie wykonane bardzo mi się podobają xD cienie również są ładne
Twarz cienie na niej są dobre ,podobają mi się i dodam jeszcze że dałeś ładną paletę kolorów na kolor skóry : P
Ciuszek bardzo mi się podoba, ładne cienie xD dodam także że również podoba mi się paleta xD aż chce ja zarbrać do spirta nie no joke xD
Podkoszulek i te jakby frotki normalne cienie również
Pasek ładnie narysowany xD
spodnie cienie dobre i ten łańcuszek też mu pasuje : D
Ogołnie praca jest bardzo ładna i dam Ci zasłużone 5/5 : D staraj się dalej.

/V
+2 KP

29Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Mar 20, 2010 9:33 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 2 26083900428768412427


Moje base 100% custom ;p
Oceniajcie

30Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Mar 20, 2010 9:57 am

Bankrut

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Zajekosmobisty. Tylko to ucho dziwne i reka z prawej strony

31Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Mar 20, 2010 10:14 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Robienie base ci nie wychodzi?
Głowa, może być, ale klata brzydka, za dużo w klacie najciemniejszego koloru skóry, jeszcze w mięśniach brzucha zrobiłeś taką jakby siatkę z najjaśniejszego i najciemniejszego to bardzo brzydkie, mięśnie brzucha ci nie wyszły.
Pas jest ok, nawet fajnie wygląda lekko pocieniowany.
Spodnie robisz dobrze tak jak ma być naucz innych cieniować spodnie.
Buty czy nie powinien być credit dla S-H za buty? Bo są brzydkie ty byś takich nie zrobił?

Daję ci 5/10

/V
+2 KP

32Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Mar 20, 2010 10:31 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 2 90150815630207704611

http://iv.pl/images/90150815630207704611.png
Poprawiony, lepszy ?

/V
Licznik mówi 9001...
It's post number over nine thousand!

33Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Mar 20, 2010 4:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Coraz lepiej, jednakowoż mam kilka poważniejszych zastrzeżeń.
Po pierwsze, wygląd ogólny.
Głowa wygląda co najmniej dziwnie. Co mu odstaje pod uchem, zbliżając się do podbródka? Jakieś .. trzecie ucho?
Budowa ciała nie wygląda źle, aczkolwiek mógłbyś bardziej wysunąć lewą rękę do przodu. Pasek z daleka mi się podoba, z bliska co innego. Spodnie wg. mnie muszą być natychmiastowo poprawione. Zwłaszcza krawędzie kończące się na butach.
Lewy but jest zbyt mały, w porównaniu do prawego buciora.
Jeżeli jestem już przy nogach.. Prawa noga zbyt mocno odstaje. To jest... nienaturalne? Skasuj kilka pikseli, lub w ogóle przesuń nogę.

Jeżeli chodzi o cieniowanie..
Głowa mogłaby być lepiej pocieniowana niż jest. W kilku miejscach, cienie są zbędne.
Klata jest wykonana w miarę dobrze, natomiast cieniowanie jakie wykorzystałeś do jej stworzenia jest zbyt proste i mało ambitne. Użyj do tego trzech kolorów i daj gdzie, nie gdzie czarne kontury. Myślę że efekt będzie o niebo lepszy. Klata tak czy owak, do poprawy.
Pasek w miarę dobrze zrobiony. Spodnie.. Byłyby dobrze zrobione, gdyby sam ich zarys byłby inny.
Cieniowanie wręcz świetne, jeżeli chodzi o spodenki.
Buty koniecznie do poprawy, bo takie cieniowanie, to nie cieniowanie.

Oceny nie wystawię, bo Base głównie oceniam słowami i daję rady, co poprawić.

/S
3KP

34Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Mar 20, 2010 7:23 pm

Dart

Dart
Saiyan
Saiyan
Ładne base ale klata troszke za mała ponadto lewa noga wygląda jak jakiś patyk.
Co do cieni to niema się do czego czepiać mnie się bardzo podobają :^^:


ocena to 8,5/10

35Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Mar 20, 2010 7:47 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to od samej góry xD
Głowa - jest proporcjonalna i nawet dobrze wykonana tylko wg. mnie wydaje się być pulchna nie wiem czemu mam takie odczucie ;/Cienie dobrze zrobione przy czym nie pasuje mi tu te na dole zabrałbym dwa pixele
Co do oczu nie mam żadnych zastrzeżeń zrobione ładnie :0
Klatka piersiowa ja bym ją przesunął o pixel dwa pixele w prawo cienie dziwne na głowie są trzy tony, a na klacie 2 ? trochę zmarałeś xD
Ręka jak w Sh lekko odstaje, ja bym ją przesunął bardziej do ciała same cieniowanie na niej nie jest rewelacyjne dodałbym jednego czarnego pixela i uwidocznił mięśnie ,bo tu ich nie widzę ;/
Pasek dobry ale trzy tonowe cieniowanie, a na klacie bylo dwu ;/
Nogi pocieniowane dobrze tylko nie pasuje mi ta jego prawa noga taka dziwna odstaje ;/
zaś lewa noga jest dobra :D
Butki normalne xD
Praca jest ładna i do tego custom zasłużone 4/5 pozmieniaj to co wymianiłem a będzie 5/5 xD

/S
3KP

36Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Mar 21, 2010 11:01 am

Impact

avatar
Namekian
Namekian
Wiec fajny base ale mi tam jedna reka niepasuje ta prawa taka jakby okrągła jest. Moze mi sie wydaje.
Świetna praca!

37Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Mar 21, 2010 1:51 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
No to zaczynam te twoje base kolejne poprawione.
W górnej części głowy cień troche krzywo pada, cienie powinno się robić, tak jakby światło padało od góry na skos, a na twarzy można by powiedzieć, że pada od prawej strony?
Ręka mogłaby być, ale 2 tonówka to trochę cieńko, dodaj chociarz trochę 3 cienia to już będzie lepszy efekt, tak samo w klacie, ale klata to ci te mięśnie nie wychodzą, wygladają kwadratowo, plastikowo i sztucznie. Mięśnie brzucha to już ci wogóle nie wyszły.
Pas i spodnie są ok, ale buty nie poprawiłeś, znowu wygladają jak od s-h daj tu 4 cienie to będzie lepiej.

Daję ci 6/10 coś nie wydaję mi się, żeby było lepiej

/S
2KP

38Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Mar 21, 2010 6:09 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 2 95089187958477968141


Kolejna poprawka :p


@EDIT

Szczerze mówiąc wcale nie wzorowałem sie na S-H



Ostatnio zmieniony przez Ykmo dnia Nie Mar 21, 2010 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz

39Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Mar 21, 2010 6:58 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Może zacznę od tego, że głowa jest wzięta od S-H, lecz na dole widać jakieś poszerzenia kontur o kilka pikseli. Do oczu nic nie mam. Uszy tak samo od S-H, tylko, że o jeden piksel są wyżej umieszczone. Ręka jest trochę "przy okrągła". Bandana ujdzie. Pas może być. Kontur jego (base) lewej nogi jest zbyt prosty. Do prawej nie mam zastrzeżeń. Buty bardzo słabo (oczywiście wg mnie) zrobione. Cieniowanie ich mi się nie podoba tak samo jak druga wersja klaty. Za duża mieszanina pikseli przy cieniach mięśni :<. A i jeszcze jego prawa ręka tak samo. Reszta cieniowania na dobrym poziomie. Szczerze widzę za dużo wzorowania na S-H, nie wiem jak te base robiłeś, ale tak to odbieram.

@edit
Ale ja tak osobiście myślę bo podobne kontury głowy zrobiłeś. Sorry nie podobne, a wręcz takie same O.o.

/S
3KP

40Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Mar 23, 2010 3:29 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Narazie z base dałem sobie spokój ale za to złożyłem w całość kilka póz które już są w pełni skończone(te od sprita) O to one...
Ykmowe Oparki - Page 2 66649504682863612703
Credit: S-H, AB, Smoku

41Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Mar 23, 2010 3:50 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
dobra ocenie ci twego wipka
pozy są fajne cienie są zajebiste włosy też fajne ataki tęz niczego sobie
moja ocena to 9/10

42Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Kwi 10, 2010 8:23 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 2 05324802964815892183
Credit: S-H, Veget@ brałem od niego kolorki i się trochę wzorowałem

43Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Kwi 12, 2010 3:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc..

Cieniowanie na włosach mi się nie podoba. Jest dziwne.. Nie wygląda jakby na te włosy padało słońce z jednej strony, ale jakby padało.. Ze wszystkich. Konieczna poprawa.
Cieniowanie skóry.. Hmm.. Mogłoby być lepsze. Nie jest takie złe, ale mógł byś je poprawić ze względu na to że cały dół jest pocieniowany lepiej.
Saiyan Armor jest wykonany całkiem nieźle i tak samo ładnie pocieniowany. Z lewej strony powinieneś bardziej zaokrąglić lewy napierśnik. Wygląda kwadratowo i daje nam taki efekt jakby coś cofało do przodu całą zbroję.
Prawa ręka wygląda dziko, a rękawiczka jest zbyt luźna.
Spodnie są ładnie pocieniowane, ale wykonanie tu leży. Skoro modyfikowałeś base na potrzeby OPAR'a/WIP'ka, powinieneś zrobić bardziej "ścisłe" spodnie. Zobacz jak wyglądał Vegeta.
Lewa noga wygląda dziwnie jeżeli chodzi o konstrukcję. Do cieniowania się nie mam po co przyczepić.
But zbyt bardzo ucieka do przodu, zostawiając za sobą śmieszne zaokrąglenie na nóżce.
Buciki w miarę fajne.

Ogólnie OPAR'ek ładny, ładnie wykonana zbroja, ale ma błędy które łatwo zauważyć gdyż wpadają w oko.
Mimo wszystko, konstrukcję poprawia cieniowanie które na ubraniu jest niczego sobie. Głowa i włosy to inna historia.

7/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3KP.
/Y

44Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sro Kwi 28, 2010 8:39 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 2 66576352827418859641
+credit dal Krychy95
Pewnie znowu tylko Yoh oceni ale i tak wstawiam tą prackę :)
Chce podkreślić że to nie jest sayian'in(nie wiem czy dobrze napisałem) to tylko zwykły blondyn :FUCK YEA: Jeśli ktoś chce powiedzieć że nie ma cieni na bluzce to niech sobie otworzy w paincie i sie dopatrzy


@down
Cieniowanie 3 tonowe ale koszulka jest mała i słabo widać

Nie chcę się wtrącać, ale czy nie powinien pójść credit dla Krychy95 bo styl cieniowania spodni jest chyba niego. /CT.
Coolt no niby podobnie do niego ale chciałem spróbowac włąsnie innym stylem. Ale spoko może być małe podziękowanie dla niego.



Ostatnio zmieniony przez Ykmo dnia Czw Kwi 29, 2010 8:07 am, w całości zmieniany 2 razy

45Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sro Kwi 28, 2010 8:59 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Ja ci ocenie :)

Włosy jakieś dziwne ale sam kształt mi się podoba nie wiem czemu xD
cienie na nich są mało widoczne ale ładnie wyglądają (więcej cieni tam nie trzeba)
Tułów jest fajny. Zwyczajny podkoszulek i na nim widać cienie ale są chyba tylko 2 tony co nie?

Pasek jest bardzo ładny ZERO zastrzeżeń.
spodnie ci wyszły chyba najlepiej zwyczajny kolor Best cieniowanie.
buty ... no jak to buty xD

9/10

Akcja: Oceniam Kreatywnie - 2KP.
/Y

46Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Kwi 29, 2010 6:52 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Ykmo napisał:Ykmowe Oparki - Page 2 66576352827418859641

No bardzo ładna praca włosy kox pocieniowane i wogóle,ciuchy niezły pomysł na takiego wojownika zrób sprita ;p. 9/10

47Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Kwi 29, 2010 11:48 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Bardzo ładna praca Ykmiak, włoski są ładne, troszku rozczochrane.
Cieniowanie koszulki ładne pod lupą, podoba mi się ogólnie Twój styl.
Spodnie no, klasyczne - podobne do Krychowskich.
Buty normalne, ogólnie ciekawa praca.
7/10.

48Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Maj 01, 2010 7:26 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 2 17348821424122373022

http://iv.pl/images/17348821424122373022.png

Pewnie parę osób pamięta moją czapkową manię na DBSS xD A więc tak chciałem sobie zobaczyć tą czapkę znowu w akcji :p Chociaż i tak nadal nie umiem jej pocieniować -.-

49Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Maj 01, 2010 5:46 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
Ykmowe Oparki - Page 2 66576352827418859641
zaczynam jaaaaa!!

no to tak:
włoski mi sie podobają są piękne ładnie ci wyszły ką tury itd. cieniowanie na końcu napisze

bluzeczka a czemu nie czapeczka ? nie no taki żart to więc tak bluzeczka bardzo ładna dobrze wykonana i dopasowana do ciałka idealnie

rękawiczki ładnie zrobione dopasowane nie widać niepotrzebnych kresek i kolor miam

pasek ładny do koloru

spodnie łany kolor dopasowanie

teraz cienie tego OSW cienie śą boskie we słosach ładne cienie na bluzce ale na spodniach cienie sie nie podobają ocena /9/10



Ykmowe Oparki - Page 2 17348821424122373022

teraz to :
gorzej niż tamto nie podoba mi sie ta czapko choć ma dobre cienie

opaski zły pomysł na tego opara blee

spodnie ładne ładne


oceniam ci tego z tego że mi sie nie podoba to dam7/10

50Ykmowe Oparki - Page 2 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Maj 01, 2010 6:43 pm

Death

Death
First Child
First Child
ocenię tego pierwszego.

oparek wygląda dość ciekawie, kolory są ładne i dobrane, włoski mają piękny kształt, ubranka są dosyć ciekawe, posiadam tylko zastrzeżenia do cieniowania... Skóra na głowie pocieniowana ładnie, lecz na ramieniu mięśnie są cholernie nie wyraźne, ine widać przedziałku między "piersiami", ramiączko od koszulki na JEGO prawym ramieniu jest zbyt cienkie, i wygląda jakby miało pęknąć...

jest pare niedociągnięć ale zasłużyłeś na 8-/10

oceń moje opaary

/Y
+1KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.