Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 [Pixel Art] Tuffle on Sob Gru 29, 2012 10:30 am

Tuffle

avatar
First Child
First Child
Witajcie ostatnio robię erę do gry Battle for Wesnoth a to są moje grafiki jednostek :).

2 Re: [Pixel Art] Tuffle on Pią Sty 25, 2013 12:32 pm

Neek

avatar
Saiyan
Saiyan
Ten naruto ma zryty łeb :/

/Zaś Ty napisałeś "zrytego" posta.
Pisz dłuższe wypowiedzi komentując prace innych użytkowników - upomnienie słowne.
/@Yoh

3 Re: [Pixel Art] Tuffle on Pią Wrz 20, 2013 10:47 pm

Tuffle

avatar
First Child
First Child
Odświeżam :)to do Battle for Wesnoth

Anbu

4 Re: [Pixel Art] Tuffle on Sob Wrz 21, 2013 6:52 am

Yoh

avatar
Site Admin
Site Admin
1.
Przede wszystkim, cieniowanie. Rozumiem, że jest to praca wykonywana nieco innym stylem niż LSW, jednakże proporcje są do siebie zbliżone. Cienie rozrzucone wzdłuż konturu nie prezentują się zbyt ciekawie – popracuj nad tym. Inna sprawa, to całkowicie spieprzona budowa postaci – jedno oko jest wyżej umieszczone od drugiego, zbyt krótkie ręce i b. słabo wykonane włosy. Hej, rozumiem, że nie są to prace najwyższych lotów. Mimo wszystko, skoro już się za to zabrałeś, warto byłoby posiedzieć nad kilkoma szczegółami nieco dłużej, dążąc do ideału.

2.
Znowu spieprzyłeś perspektywę – nie rozumiem dlaczego oczy nie są na tym samym poziomie. Gdyby postać stała pod nieco większym kątem, nie wypominałbym Ci tego detalu. Niestety, w tym przypadku po prostu nie mogę tego znieść. W kwestii cieniowania jest nieco lepiej, porównując tą pracę do poprzedniczki – jedynie płaszcz pozostaje tutaj czymś niepotrzebnym i słabo wykonanym. Pozy wyglądają ciekawie, ale przyglądając się na Twoje umiejętności w cieniowaniu, dochodzę do wniosku, że nie mogłeś ich narysować sam. Przy włosach nie ma szału, ale nie wyglądają też źle.

Ogólnie rzecz biorąc, pieprz proporcje.
Bierz się za ostre ćwiczenie cieniowania, bo tutaj widzę największe braki.

3kp
/vph"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

5 Re: [Pixel Art] Tuffle on Pon Wrz 23, 2013 9:22 am

Tuffle

avatar
First Child
First Child
A tutaj prawie wszystkie jednostki Konohy.

6 Re: [Pixel Art] Tuffle on Wto Wrz 24, 2013 1:31 pm

Yoh

avatar
Site Admin
Site Admin
1.
Przy pierwszej i drugiej pracy, całkowicie spieprzona perspektywa. Mam nadzieję, że tym razem to zrozumiesz – skoro umieszczasz jedno oko wyżej od drugiego, to znaczy, że postać musi stać pod nieco większym kątem. To oczywiste – nie pojmuję jednak, dlaczego nogi są narysowane w taki sam sposób, jakby stała przodem do komentujących. Błąd ten nie pojawia się przy trzeciej oraz czwartej pracy, co nie znaczy, że twarz wygląda lepiej – nie jestem w stanie się do niej przyzwyczaić, ot co. W przypadku czwartego „poziomu” warto zwrócić również uwagę na „płomienie”, które wyszły po prostu marnie. Jeżeli chodzi o obydwie formy Kyuubiego, to nie ma powodów do dumy – całkowicie spieprzone proporcje, miejscami kwadratowe i mało naturalne kontury, a także spieprzone cieniowanie.

2.
Spieprzona perspektywa, b. słabe cieniowanie. Marne wykonanie broni.
Niewielkim plusem mogą być tutaj włosy, przy których widzę nieco inny styl cieniowania – ogranicz sobie ilość odcieni do trzech. Ciemnego używaj głównie do zaznaczenia poszczególnych kosmyków „wewnątrz” fryzury. Słabo wykonany szalik, wyglądający bardziej jak nieudolnie wykreowana peleryna – jeżeli to jednak jest peleryna, to niekoniecznie Ci wyszła.

3.
O, poprawiłeś go? Ah, nie. Zmianie uległy tylko nogi – na lepsze, oczywiście.
Reszta błędów jednak pozostała – dostosuj się do mojego poprzedniego komentarza, może coś jeszcze z tej postaci ciekawego wyjdzie.

4.
Nie widzę żadnych zmian, a szkoda – tak jak wyżej, dostosuj się do mojego poprzedniego komentarza.

5.
Bardzo słaba paleta kolorów w przypadku włosów – marne przejście pomiędzy poszczególnymi odcieniami. Pierwszy „poziom” posiada zrecolorowane ciało Naruto, co oczywiście potępiam. W drugim przypadku jeszcze lepiej widać, że nie jest ono Twojego autorstwa – różnica stylów pomiędzy wykonaniem kamizelki, a reszty ubioru jest wręcz przerażająca. Niezwykle słabe cieniowanie.

6.
Podobne zdanie, jak powyżej – tutaj jednak wzorem był Sasuke, bądź Rock Lee – nie pamiętam dokładnie, który z nich posiadał taką pozę. Poszedłeś na łatwiznę, przez co błędy są najbardziej widoczne. Cieniowanie marne, jednakże widzę pewien postęp – poprawiłeś oczy, ustawiając je na jednym poziomie. Brawo! „Płomienie” wykonane żałośnie słabo – wybacz, że tak to określam, ale nie mogę dobrać w tej sytuacji innych słów. Nie tylko cieniowanie wymagałoby drastycznych poprawek, ale również proporcje – są bowiem zbyt kwadratowe.

Postaraj się dostosowywać do tego co piszę – nie wiem bowiem, czy jest jakikolwiek sens oceniania Twoich prac, skoro nie poprawiasz nawet tych, które skomentuję.

3kp
/vph"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2014 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.