Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

12013 Empty 2013 Pon Gru 31, 2012 2:32 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
Szczęśliwego nowego roku spełnienia postanowień noworocznych Szczęścia budowania coraz to lepszego skilla w pracach a przede wszystkim UDANEGO MELANŻU 41 :73:

EDIT:
Royalz niewiem co ci niepasuje ale niektórzy może tu piją w sylwestra dlatego życzyłem udanego melanżu i niejaram sie tym że wypiłem sobie i mam gdzieś czy ci sie to podoba czy nie



Ostatnio zmieniony przez szczepan dnia Wto Sty 01, 2013 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz

22013 Empty Re: 2013 Pon Gru 31, 2012 3:28 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Wkurwia mnie jedno:
jebane gimbusy jarające się słowem "melanż".
Kurwa, chcecie to pijcie i nie informujcie o tym całego świata, to nei jest aż tak ciekawe.

# i tak, nie przepadam za alkoholem _/

32013 Empty Re: 2013 Pon Gru 31, 2012 3:49 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Royalz, mam ci tylko jedno do przekazania.

2013 Internet-bro-fist

Btw, wiecie, troszkę szkoda, że nie wyrobiliśmy się z uroczystym oficjalnym otwarciem ARS na 1 stycznia 2010. Ale whatever. Dziewiątego złożymy sobie dużo fajniejsze życzenia.

42013 Empty Re: 2013 Pon Gru 31, 2012 3:56 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
już trzeci rok idzie nieźle nie GTW? ; ))

Jaki był rekord DBS?

52013 Empty Re: 2013 Pon Gru 31, 2012 4:23 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Viego, rozumiem, że możesz zgadzać się z treścią, ale forma wciąż pozostawia wiele do życzenia, nie sądzisz?

Mnie bardziej denerwuje, że ktoś o coś co chwilę spina się jak gacie w szpagacie.
A, że mam charakter jaki mam, napiszę: genialnego melanżu, ARSowicze!

62013 Empty Re: 2013 Pon Gru 31, 2012 4:37 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Nie spinajcie! Jeden lubi alkohol, inny nie, nieważne... Niech każdy spędzi tego sylwestra, tak jak tego zapragnie, no i żeby jeszcze 2013 był bardziej udany niż 2012 : >.
HEPI NIU JIR!

72013 Empty Re: 2013 Pon Gru 31, 2012 8:49 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Dobrego sylwka, pozdro z h.
2013 Sick

82013 Empty Re: 2013 Wto Sty 01, 2013 10:42 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Spóźnione ale co tam... Wszystkiego Najlepszego na Nowy Rok :)

92013 Empty Re: 2013 Wto Sty 01, 2013 11:04 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Woogy napisał:Viego, rozumiem, że możesz zgadzać się z treścią, ale forma wciąż pozostawia wiele do życzenia, nie sądzisz?

Mnie bardziej denerwuje, że ktoś o coś co chwilę spina się jak gacie w szpagacie.
A, że mam charakter jaki mam, napiszę: genialnego melanżu, ARSowicze!

Zaiste, pozostawia. Problem jest taki, że przesadza i jedna, i druga strona, a że wyeliminowanie obu jest trochę trudne, trzeba odrobinę lawirować.

To zaczyna brzmieć jak konflikt interesów w grach z serii Shin Megami Tensei. Chaos jest zły, Porządek też jest zły, a pozostanie neutralnym również ma sporo minusów.

Dobra, i tak wiem, że nikt nie lubi, jak prowadzę jakieś filozoficzne wywody. Właściwie, nikt nie lubi, jak prowadzę jakiekolwiek, bo nikomu nie chce się przysiąść na chwilę, by je zrozumieć.

Jednakże, ciężko nie zauważyć, że kultura picia w tym kraju praktycznie nie istnieje. Hej, skoro ludzie kupują sześć flaszek czystej na jeden wieczór (sytuacja faktyczna, stał taki gościu przede mną. Dzisiaj sklepy zamknięte, to miałem jakieś jedzenie, on miał sześć litrów), więc uważają to jedynie za okazję do uchlania się. W ogóle upijanie się do oporu wydaje się być sportem narodowym Rzeczpospolitej. A jeśli młodzi ludzie przejmują od starszych takie właśnie wzorce i widzimy taki gimnazjalny kult melanżu, to nie wiem, czy jest ratunek dla naszej cywilizacji. Najlepiej czymś solidnym z kosmosu przypieprzyć i wiosenne porządki wykonane.

Nic już nie mówię. Ci, którzy się uchlali dla zasady, miłego trzeźwienia i nie odkręcajcie kranu do pełna. Ci, którzy się nie uchlali, czujecie się pewnie dobrze, nie trzeba wam żadnej rady dawać.

A temat niech sobie jeszcze dzisiaj zostanie, może ktoś chce jakieś spóźnione (lub i nie, nie widzę powodu, by nie składać dzisiaj życzeń) życzenia złożyć.

102013 Empty Re: 2013 Wto Sty 01, 2013 1:05 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Jo, wam też szczęśliwego nowego roku.(kij że z lekkim opóźnieniem)

112013 Empty Re: 2013 Wto Sty 01, 2013 3:17 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
No, szczęśliwego nowego roku wszystkim. Żeby był lepszy od poprzedniego.

122013 Empty Re: 2013 Wto Sty 01, 2013 6:49 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No cóż ... [ctrl+v]

132013 Empty Re: 2013 Wto Sty 01, 2013 10:23 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
No cóż, nie będę się wyróżniał.
Mam nadzieję, że ten rok będzie chujowy i wszyscy umrzecie.

Też was kocham ;*

142013 Empty Re: 2013 Sro Sty 02, 2013 12:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Spóźnione, bo spóźnione, ale mam jednak to pewne, nieco debilne wytłumaczenie. W każdym razie, nie zamierzałem spożywać alkoholu ani w nowy rok, ani po nim. I szczerze powiedziawszy, mam się całkiem dobrze - zajebiście jest rzucić coś, z czym "problem" ma cały naród.

Jeżeli nic nie pierdyknie w Naszą planetę, nie wybuchnie super-wulkan Yellowstone i ogólnie ludzkość przetrwa kolejny rok, to dużo pomyślności oraz szczęścia - przydaje się.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Christmas Art - 2013

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.