Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Sie 13, 2014 11:50 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Aleś go połamał i zdeformował. Bardziej przypomina tytana z Shingeki w ciuchach niż normalnego ludzia. Przy okazji mam wrażenie, że puści bąka...

Prócz anatomii powinieneś poćwiczyć konstrukcje postaci :P
Zacznij od wyrysowania wstępnego patyczaka, a potem dodawaniu brył. Nie zapomnij o stawach.

27[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Czw Sie 14, 2014 6:52 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
1 nowy SZKIC :
[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 2v3hnv9
Prosze o ocenki, co do anatomi to mówiłem, że nie mam problemu z rozumowaniem a z rysowaniem jej, a wczoraj juz przesiedziałem kilka godzin oglądając wykłady na YT, także wierzę że będzie progress.
Potem dodam jeszcze moje dzisiejsze trudy

28[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Wto Sie 19, 2014 3:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobrze, że starasz się rysować na znacznie większej skali - jasne, że jest to cięższe, ale znacznie łatwiej przychodzi człowiekowi nauka. Ja niestety zatrzymałem się w martwym punkcie. Twarzyczka dziewczynki prezentuje się całkiem nieźle, jak na szkic. Jestem ciekawy czy będziesz ją kończył i masz jakieś plany związane z tą postacią, czy może to zwykły random i nie warto czekać na ostateczny efekt, co?

29[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Sie 20, 2014 9:49 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Aktualnie postanowiłem porzucić kontynuacje tego arta ze względu na to, że wyraznie brakuje mi umiejętności, nie chciałbym zepsuć sobie dobrego pomysłu słabym wykonaniem, aktualnie pracuje nad proporcjami, realizmem oraz naturalnością postaci - że tak to ujmę, poprostu szlifuję podstawy aby móc pracować na solidnym płótnie, ale z pewnością wrócę do tej postaci

30[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Sie 20, 2014 10:03 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dragneel napisał:Aktualnie postanowiłem porzucić kontynuacje tego arta ze względu na to, że wyraznie brakuje mi umiejętności, nie chciałbym zepsuć sobie dobrego pomysłu słabym wykonaniem, aktualnie pracuje nad proporcjami, realizmem oraz naturalnością postaci - że tak to ujmę, poprostu szlifuję podstawy aby móc pracować na solidnym płótnie, ale z pewnością wrócę do tej postaci
Ziomeczku, za to co tu napisałeś masz z mojej strony ogromnego plusa. Nie popełniasz tutaj tego błędu co jeden z userów, który porwał się z motyką na słońce, nie Royalz? Koleś bez wcześniejszego treningu i skilla zabrał się za komiks. No nic. Na szczęście nie poszedłeś w jego ślady, za co... hm, nie wiem, plusa już ci dałem, za co... zyskałeś punkty mojego szacunku :D
Ćwicz, ćwicz. Rysunki nie są największych lotów - zwłaszcza te na tablecie. Wiem jednak jak to jest przerzucić się z kartki na tablet i sam też miałem z tym problemy. Poćwiczyłem chwile w "tajemnicy" i widzę efekty. Tobie życzę tego samego. I nie bądź jak Maximus - nie zaczynaj miliona komiksów nie mając odpowiedniego skilla. Pozdro.

@Edit
Ah, co do postaci... to wiesz, że zawsze mozesz ja rysnąć jeszcze raz jak juz będziesz miał skilla? Jest coś takiego jak "Draw this again".

31[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pią Wrz 05, 2014 8:08 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ostatnio naszła mnie ochota na spróbowanie swoich sił w pociąganiu tuszem, tak więc wstawiam swoją pracę i liczę na oceny.

[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Yig47

32[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pią Wrz 05, 2014 9:58 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Mnie się podoba. Jedynie zastrzeżenie miałbym do twarzy i kaptura. W tym drugim chodzi mi bardziej o górną część. A twarz... sam nie wiem, może po prostu nie trafiła w moje gusta xd Wydaje mi się, że akurat te dwa elementy nie podobają mi sie także w moich własnych pracach. :P

33[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pon Wrz 08, 2014 4:49 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Okeee, 1 skonczona postac jakis miesiąc temu, mam w planach obrobić ją piórem.
[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 29w1hl0

A tutaj dokładny szkic, jeszcze tylko poprawic barki bo są zbyt szerokie i pozostaje tusz.
[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 2cr25vq

34[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pią Sty 30, 2015 12:34 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Siemka wszystkim, ostatnio postanowiłem popróbowac coś na tablecie, na początku jak zawsze była tragedia, ale na drugi dzień zaczęło coś wychodzić, postanowiłem stworzyć własną postać

Wiem, że jest w niem multum błędów które widzę i których nie widzę i nie byłem w stanie poprawić na moim aktualnym " tabletowym" poziomie, prosze tych bardziej zaawansowanych o słowa krytyki i jakieś rady co do sposobu cieniowania głównie skóry i oczu, i co do rysowania że tak to ujmę "Żywych a nie sztucznych" postaci.

Mam nadzieje że ktoś z nudów mi pomoże a jak nie no to trudno będę uczył się sam, pozdro

[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 29mosn4

35[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pią Sty 30, 2015 8:52 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Praca nie jest niesamowita, ale widać, że próbujesz nowych rzeczy, a to najważniejsze. Z pewnością jest lepsza niż większość z Nas na tym forum by skleciała ;).

Niestety z tabletami nie miałem wiele styczności, a w zasadzie żadnej, więc obawiam się, że w tej materii dużo nie mogę pomóc. Jednak kiedyś zalajkowałem jeden tutorial z cieniowaniem ludzkiej skóry i myślę, że mogę Ci go tutaj podrzucić:
http://sonimul.deviantart.com/art/Massive-Face-Tutorial-2-362901023

Co do rysowania animowych postaci też chyba nie będę wielkim wsparciem, ale co mogę to zwrócić Ci uwagę na jego obojczyki/ collar bones jak wolisz. One zawsze kierują się ku barkowy, wszak połączone są z wyrostkiem barkowym, a on z ramieniem - tak więc postaraj się mu nadać bardziej poziomy wygląd.
 Również mięsień obojczykowo sutkowy jest tutaj wart uwagi. Pamiętaj, że on łączy się ze środkiem obojczyka, prawie nachodzi na mostek. Dzięki temu tworzy się na szyi taki mały trójkącik ( tak więc rozpoczyna za uszami i kończy się na samym środeczku, przy mostku ).
Mam nadzieję, że jakoś tam pomogłem, ćwicz dalej miśku :)

[kp]2[/kp]

36[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sob Sty 31, 2015 1:35 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Dałem sobie postanowienie, ze przez te 2 tygodnie ferii przyskilluje ostro rysowanie i na kartce i na tablecie :p

jak narazie mam to [ Rysunek ] By Mikro - Page 2 2f0g4g1

oraz to [ Rysunek ] By Mikro - Page 2 71h991

moze nie widać rewelacji ale sam lineart twarzy i wlosow bez koloru wyszedł mi rewelacyjnie, dalej oczekuję na słowa krytyki i jakieś rade, dzieki za wszystkie komentarze, glownie mam problem z cieniowaniem tych wlosow ( samo cieniowanie nie byloby problemem, a sam kształt moich włosów to utrudnia xD) oraz skóry, do tego jeszcze problemy z fałdami na ubraniach i ogólnie 0 innowacji, ale postaram sie to wszystko poprawic przez te 2 tyg, Miłego dnia :3

37[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sob Sty 31, 2015 6:08 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
To co mi się rzuca w oczy to przykrótkie ręce. Zauważ, że na każdym zdjęciu, rysunku, czy szkicu siegają one poniżej krocze. Na wysokości krocza masz zawsze nadgarstek, a poniżej niego resztę dłoni.
Tak poza tym postać wygląda całkiem dobrze, jedynie te stopy nie za bardzo Ci wyszły.
Czekamy na kolejne  pracki ;)

38[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Lut 04, 2015 7:52 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Siemka, dziś mam art, który robiłem na oparciu pewnej deviantarciarki ( jak skoncze cala prace to podesle link pod creditsy), ale mialem problem, a raczej próbowałem coś tam cieniować.. jako że sam nie widze swoich błędów to prosze abyście pomogli mi je zkorygować, jestem nowicjuszem w cieniowaniu, dodam że nie dokańczałem całej tej pracy, jest tak jakby w toku, bo nie widzę sensu wszystko ładnie gumować jak i tak będę to jeszcze kilka razy przerabiał

Co do ostatniego szkicu, poprawiłem już wszystkie błędy, ale chce go jeszcze udoskonalić

[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Vxgkdv

39[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Sro Lut 04, 2015 8:08 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Update, mam jeszcze koszule, co do cieniowania ubrań, ta sama prośba co wyżej, pozdrawiam
[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 2s0fdw8

40[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Nie Wrz 20, 2015 9:01 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Anatomia, Anatomia i jeszcze raz Anatomia!

zawsze tak sie denerwowałem, że miesnie nie wychodzą, postac nie naturalna ale zdałem sobie sprawę, że każdy jakoś zaczynał i że wejdzie mi to z biegiem...

cała mowa dotyczy oczywiście używania tabletu bo formalnie na kartce nie jest tak tragicznie ;D

nie moge się wbić w ten styl ale staram sie, twarz modyfikowalem wiec jest jej tylko szkic, a reszta uploadowana na świeżo, jutro zabieram sie za poprawki, i  za to nieszczęsne kolorowanie, które znowu sprawi że moja praca z Decent stanie sie dziełem 5 latka z przedszkola :)

Pozdro dla wszystkich którzy jeszcze żyją na forum; Peace !

Edit :D [ Rysunek ] By Mikro - Page 2 317cvwl [ Rysunek ] By Mikro - Page 2 211te9g

41[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Pon Wrz 21, 2015 5:31 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ale się wkręciłem w rysowanko :D

postanowiłem jednak pocieniować, nie przejmować się wynikiem końcowym, praktyka czyni mistrza ! :D

[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Ykspt

42[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Empty Re: [ Rysunek ] By Mikro Nie Paź 04, 2015 6:24 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Kolejna pracka, jeszcze nie dokończona, ale trudno też nazwać ją szkicem :P
POZDRO :3
[ Rysunek ] By Mikro - Page 2 Qpf1jq

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.