Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Trochę inny Battle Royale. Empty Trochę inny Battle Royale. Sro Kwi 24, 2013 5:24 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
No hej,
tak sobie myślałem czy by nie odświeżyć również tego działu i czy by nie zrobić jednego wielkiego ARS Battle Royale.
Oczywiście nie będę wyzywać jednostek, dlatego taka treść i nazwa tego tematu.
W tym battle royale każdy użytkownik ARSu mógłby brać udział, wystarczy napisać niżej, że chce się wziąć udział.
Tematu nie wymyśliłem, on będzie do uzgodnienia z uczestnikami BR.
Jeszcze jedna rzecz, potrzebna będzie jakaś nagroda, czy byłby ktoś tak miły i zafundował powiedzmy 100-150 kp jako nagrodę.
(ew. można zrobić składkę KP)

Kto byłby chętny ?

#jeżeli chodzi o typ prac - będzie to LSW.
(Dlaczego ? Odpowiedź jest przed Waszymi oczami - to jest forum o LSW, nie o sygnaturkach czy digitalu, czy nawet o zwykłych rysunkach)

I oczywiście w jakże przemyślany sposób uznałeś, że najistotniejszą informację dla zgłaszających się zapiszesz pomniejszoną czcionką.

#Viego,
lepiej ?

Sam się zastanów.

#Viego,
mi to nie przeszkadzało.

Ty rzucasz wyzwanie i ty znasz tematykę, więc to oczywiste, że tobie to nie przeszkadzało. Z drugiej strony, możliwi wyzwani musieliby ją najpierw poznać, a zatem musiałbyś ich o niej poinformować. Teraz już powinieneś być w stanie się samemu zastanowić.

@Lista osób:
Qulob
Zbir
Yoh
Bercik
Royalz
Max
Aki
ShinePL
Mikro18



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Pią Kwi 26, 2013 2:09 pm, w całości zmieniany 5 razy

2Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Sro Kwi 24, 2013 5:41 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Jeżeli to wypali to chętnie wezmę udział.

3Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Sro Kwi 24, 2013 6:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
11. W przypadku "Battle Royale", nie ma możliwości walki o Kreatywne Punkty.
Cytat wrzucony w ramach przypomnienia, że niektóre działy posiadają także coś takiego, jak "wewnętrzny regulamin".

4Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Sro Kwi 24, 2013 6:18 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
@Yoh
To może odbędzie się w końcu jakiś konkurs na opara z nagrodą w postaci KP?

/Zerknij proszę do działu "Konkursy", a teraz ponownie na swojego posta. A teraz znów spójrz do działu "Konkursy" i ponownie na swoją wypowiedź w tym temacie. Sugerujesz nam, że ostatnia aktywność w konkursach organizowanych jest na tyle duża, by tworzyć je częściej? Siedzę na krześle. Obrotowym. I... obrót!

5Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Sro Kwi 24, 2013 9:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ja mogę wejść :P

6Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Kwi 25, 2013 8:49 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie twierdzę, że chętnie - ale mogę spróbować.
Zmierzyć się z najlepszymi to sama przyjemność.

:71:

7Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Kwi 25, 2013 10:38 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
To także biorę swoje kredki i karteczki... zaraz. Gdzie one są?! Nieeee! O tu leżą. Dobra, tak więc biorę swoje kredki i karteczki i po przegraną!
Zapisuję się mimo braku skilla ^^

8Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Kwi 25, 2013 5:50 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Zgłaszam się, pomimo, że nic nie umiem.
Tak, Bercik mnie zmusił.

9Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Kwi 25, 2013 6:59 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Jest nas sześć osób, ktoś jeszcze chętny ?

10Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Kwi 25, 2013 7:06 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Czekaj, namawiam Akiego xddd
A kto wymyśla temat?

11Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Kwi 25, 2013 7:16 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Pewnie Samey, o ile sie nie zgłosi. ;p

12Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Kwi 25, 2013 7:23 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
A będzie nagroda z tymi KP, bo już takie zamieszanie się zrobiło, że nie wiem.

13Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Kwi 25, 2013 7:55 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Qulob - Jak Yoh napisał za BR nie ma KP

Royalz - Nie, nie zgłaszam się. Wystarczająco dużo osób macie. Nie żebym i tak miał jakiekolwiek szanse... Zbir, Ty, i Bercik bierzecie udział...

Bercik - To namawiaj tego Akiego, czas na zgłoszenie ma do jutrzejszego świtu. Rano ogłoszę temat prac i termin ich oddawania.

14Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Kwi 25, 2013 8:39 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Dobra, niech będzie. Zgłaszam się.

15Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Kwi 25, 2013 8:41 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Dobra, mamy siedem osób. Samey, czekamy na temat.
Można się jeszcze zgłaszać ofc.

16Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Pią Kwi 26, 2013 9:09 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Im here kurewa w sensie też się zapisuje.

17Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Pią Kwi 26, 2013 11:13 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ok, nie byłem w stanie napisac rano bo zaspałem i musiałem kuśtykać na autobus. Tak czy inaczej...

Tematyka Battle Royala: Edward Newgate z anime One Piece. W razie nie wiedzy kto to odsyłam tutaj.

Ostateczny termin oddania prac: 3 Maja(Piątek) 2013 roku

Temat wiadomości (nazwa tematu, przy wysyłaniu): Grand Battle Royal

18Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Pią Kwi 26, 2013 12:44 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
To ja się zgłaszam.Oczywiście jeśli jeszcze mogę.

19Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Maj 02, 2013 3:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dałoby radę przedłużyć termin do 5 maja?

Jeżeli nie, to muszę zrezygnować. Jeżeli tak, to będę wdzięczny - brak czasu i choroba uniemożliwiały mi zrobienie czegokolwiek. Nawet Crasha miałem gotowego, ale nie było chęci, żeby to pocieniować.

20Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Czw Maj 02, 2013 7:16 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dobrze więc, przedłużam termin do 05.05.2013(Niedziela).

21Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Nie Maj 05, 2013 3:31 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Da radę jeszcze do 7 przedłużyć? Ostatni raz.

22Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Nie Maj 05, 2013 6:55 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Mieliście na to tydzień, potem dołożyłem jeszcze te dwa dni i nadal nie zrobiliście jednego OPARa którego można zrobić w 1-2h?

Shine napisał:Ostatni raz.

Przedłużam do 07.05.2013(wtorek)

23Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Nie Maj 05, 2013 10:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rezygnuję.
Co z tego, że mam narysowaną tą pracę, skoro nie chce mi się ani trochę cieniować tego francuza? Taka sama sytuacja, jaką miałem w przypadku Crasha.
Wolę sobie odpuścić, niż nie oddać pracy. Wybaczcie.

24Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Nie Maj 05, 2013 1:05 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ah zabijcie mnie czy co, jeśli Yoh zrezygnował to i ja tak samo, dziada ciężko skończyć a peleryna jego mnie dobija. Sorry za bezsensowne przedłużenie, zrób Samey co chcesz.

25Trochę inny Battle Royale. Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Pon Maj 06, 2013 9:58 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Też się wykruszam, sorry, że tak późno. Moja wina.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.