Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Saigo no sutāto on Czw Kwi 25, 2013 10:00 am

Qulob

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Saigo no sutāto


Mapa osady:

Mapa świata:

Fabuła: Pewnego dnia na pewnej wyspie osiedlili się Zen'nōni z planem podbicia planety Sekai no utsukushi-sa. Przez sto lat osiedlali się na tej wyspie i osiedlali się przy czym dzięki swojej technologii rozbudowywali tą wyspę dziwnymi cząsteczkami. Nikt nie wiedział o ich istnieniu dotąd aż wytropili ich Zenrei no nai kenryoku o motsu hitobito, czyli ludzie z niespotykaną mocą. Aby zapobiec ich dalszym działaniom starali się wystrzeliwać różne promienie energii oraz inne rzeczy, które mogłyby zniszyć ich osadę. Okazało się, że mają oni tam parenaście stopni bariery zbudowanej dzięki technologii na bazie Kidō Shinigami oraz niespotykanej barierze Orihime, która dzielnie walczyła, ale w ostatniej bitwie umarła zabita przez zdrajców. Ta niespotykana rasa tylko odnalazła ciało tejże kobiety i poświęcili 90 lat na zbadanie tej o to techniki. Przed zbadaniem wyspa była okryta tylko Kidō słabego stopnia. Jednakże ludzie z niespotykaną mocą odkryli sposób jak się tam wedrzeć. Wystarczy pokonać 10 strażników strzegących bram. Ich siła jest pomieszana pierwszy strażnik może się okazać najsilniejszy jak i słabszy. Jednak Zen'nōni już przypuścili atak i lecą aby tylko zniszczyć cały świat. Nikt nie wie kto ich stworzył, a wybawcy próbują dostać się do cywilizacji tego gatunku. Co ich czeka? Tego dowiecie się już niedługo.

Zapraszam do naboru!

http://www.anrevosprites.net/t4229-nabor-saigo-no-sutato#63107

2 Re: Saigo no sutāto on Czw Kwi 25, 2013 10:31 am

Jata

avatar
Moderator
Moderator
Mógłbyś dać oznaczenia co jest co, bo te cyferki nic nam nie mówią 9.
A i fabuła jest napisana w tak chaotyczny sposób, że nie jestem w stanie do końca załapać kto jest kto, z kim, przeciwko komu i na kogo. Ktoś chce podbić świat, ma bariery, ktoś chce pokonać strażników, ktoś nie żyje, a wszyscy mają długie i skomplikowane japońskie nazwy.
Zrezygnuj przynajmniej z tego ostatniego, bo to wcale nie uczyni gifa lepszym 9. Nawet proste sklejki dwóch ang. słów będą lepsze, jeśli Ci zależy na nazwach własnych.

@edit
A, już widzę w naborze podpisane budynki.

@edit2
Niżej:
Mógłbym się zgłębiać w fabułę, by ją zrozumieć, gdyby była wyjątkowo złożona i skomplikowana. Tymczasem nie w tym tkwił problem. Tylko w tym, że jest w chaotyczny i niedbały sposób napisana.
No ale już wszystko jasne, przynajmniej tak mi się zdaje.

KP: 1
/FeliOstatnio zmieniony przez Jataman dnia Czw Kwi 25, 2013 11:57 am, w całości zmieniany 2 razy

3 Re: Saigo no sutāto on Czw Kwi 25, 2013 10:56 am

Qulob

avatar
Zbanowany
Zbanowany
@up
Jeżeli się wgłębisz w fabułę to zrozumiesz. Po prostu pewne istoty osiedliły się na wyspie tej planety i mają zamiar podbić tą planetę. Przeszkadzają im ludzie, którzy za wszelką cenę chcą obronić tą planetę. To chyba jest proste?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.