Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 7]

151 Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf on Pon Gru 03, 2018 6:39 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Pewnie tylko ja to skomentuję... jakoś...

Jest moc. Jest pogrom. Nawet jeżeli wykończenie tego zajęło Ci tyle czasu to po prostu czuć zajebistość tryskającą z tego rysunku. Żywa kolorystyka, pomysł - nie mam pojęcia do czego mógłbym się generalnie przyczepić xd Fajnie, że cały czas tworzysz nawet jeżeli już nie tak często jak kiedyś ;)

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

152 Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf on Pon Gru 03, 2018 8:38 pm

Rayem

KOX
KOX
Yoh napisał:Pewnie tylko ja to skomentuję... jakoś...
Nudzi mi się, więc nie tylko ty... jakoś...

Śmiesznie trochę wygląda ten smok, bo "szczela" kolorowym wiro-laserem. Po opisie z dA rozumiem, że to jakaś postać z LoLa, więc wygooglowałem oryginał do porównania. Twój wydaje się taki bardziej... ukształtowany? Nie wiem, jak to określić. Ma bardziej widoczny, ujednolicony kontur (przynajmniej na tle grafik z google). Ogólnie to propsuję, że jest taki detaliczny. To dobre określenie?... Pełen detali, o!
Generalnie bardzo mi się podoba, zwłaszcza z takim "pomazianym" tłem - ostatnio bardzo mi się podoba taki efekt. Jedynie ta grzywa jest taka nie bardzo w moim guście, bo wygląda jak wata cukrowa. Jak dla mnie, lepsza byłaby nieco bardziej poszarpana :P

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 7]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7