Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Kupno komputera Empty Kupno komputera Pią Maj 31, 2013 1:11 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Witam, chciałbym się was poradzić. Otóż mam zamiar kupić nowy komputer do dyspozycji mam od 2000 do 2500 zł. No i teraz powstaje pytanie, czy mogę za to kupić coś sensownego? Osobiście niezbyt się na tym znam, bo od ponad 7 lat używam kompa ze średniowiecza. Co wy polecacie? Jakie parametry itp.

Chodzi mi tu o całe wyposażenie:
*Płyta główna
*Karta graficzna
*Karta dźwiękowa
*Procesor
*Dysk twardy
*Pamięć RAM
*Zasilacz

Nie wiem czy czegoś nie pominąłem. Karta sieciowa czy SCSI są potrzebne? xdd

2Kupno komputera Empty Re: Kupno komputera Pią Maj 31, 2013 2:05 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Polecam napisać Ci na jakimś forum komputerowym, a nie tutaj. Będziesz mieć pewne informacje, bo tutaj raczej dobrych informacji nie dostaniesz.

3Kupno komputera Empty Re: Kupno komputera Pią Maj 31, 2013 2:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Wiem, że jest jakaś oferta, bodajże związana z magazynem CD Action. Możesz poszukać na ich stronie albo w necie. Ty im mówisz co chcesz mieć, a oni Ci wyceniając składaka. Podobno często można na coś dobrego trafić (w sensie atrakcyjnego).

4Kupno komputera Empty Re: Kupno komputera Pią Maj 31, 2013 2:54 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
To ja mogę zrobić tak w każdym sklepie, że mówię co chcę mieć. Problem jest taki, że ja nie wiem co chcę, bo się nie znam. Chyba pójdę za radą Royalza, dzięki.

5Kupno komputera Empty Re: Kupno komputera Pią Maj 31, 2013 5:14 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
W to nawet łatwo coś do takiej ceny skleić. Polecam kupno wszystkiego online, na agito.pl Ja stamtąd akurat składałem Swój komp. I tak zmieściłem się chyba coś koło 1500zł, lecz nie wszystko jeszcze dokupiłem.

Spoiler:
To co tutaj wrzuciłem by Cię kosztowało z 2220 zł + koszt przesyłki. Ale według mnie dobre połączenie.

6Kupno komputera Empty Re: Kupno komputera Nie Cze 02, 2013 3:51 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
W mieście najlepsza propozycja jaką dostałem to:
Spoiler:
Co kosztowałoby mnie 2085zł. Jest to nie dużo taniej niż to co polecał Sezu, aczkolwiek wydaje mi się gorsze - ale jak już mówiłem nie znam się. Dlatego moje pytanie kieruję do Seza. Opłaca się kupować to co podałem tutaj za taką kwotę, czy dołożyć te 2 stówki i kupić to co ty zaproponowałeś, bo jest lepsze?

7Kupno komputera Empty Re: Kupno komputera Nie Cze 02, 2013 7:57 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No akurat to co napisałeś jest nieco słabsze od tego co zaproponowałem, procek, płyta główna słabe, karta graficzna podobna jedynie. Jeżeli chcesz już w coś grać nowszego to lepiej dorzuć te dwie stówki i wyjdzie o wiele lepiej. Wszystko zależy po co Ci komputer? Może sam laptop za 2tyś wystarczy.

8Kupno komputera Empty Re: Kupno komputera Wto Cze 04, 2013 5:09 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Sezowaty wielkie dzięki za pomoc, dzięki temu co podałeś byłem w stanie dogadać się z typem i ostatecznie kupuję coś takiego:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3239534071
Temat do zamknięcia. I jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc Sezu ;*

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.