Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Hai Empty Hai Nie Sie 18, 2013 5:14 pm

Shekan

Shekan
Earthling
Earthling
Cześć, jestem początkującym grafikiem i zawitałem na waszym forum w celach naukowych, by poprawić swoje marne zdolności. Mam nadzieje że dużo złego nie wyrządzę podczas moich wizyt. :D 
Próbuje swoich sił ze Spritami, mam zamiar stworzyć dzięki tej technice jakiś komix lub w przyszłości cały film w Gifach :P
Co do mnie to jestem Kuba, 15 lat, lubię Punk'a z lat 70/80
Kto wie czy nie zostanę tu na dłużej? Lub też do końca swoich przygód.
Pozdrawiam

2Hai Empty Re: Hai Nie Sie 18, 2013 5:18 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Zachęcamy do pozostania na dłużej i od siebie życzę Ci powodzenia w przygodzie ze spritami, gifami i czymkolwiek, w czym swoich sił będziesz próbował ;).
Na starcie może wydać Ci się ciężko, ale nie zniechęcaj się - jak już wkręcisz się w tą naszą mini-atmosferę to będzie już tylko lepiej ;).

W każdym razie - siema!

3Hai Empty Re: Hai Nie Sie 18, 2013 5:32 pm

Shekan

Shekan
Earthling
Earthling
Dzięki :)narazię przejrzałem multum tutków o spritach i zaraz biorę się za robotę pierwszego z nich. Myślę w jaką tematykę się udac. Moja siostra podpowiada żeby to było coś o Naruto [lubi takie klimaty, ja zresztą też] ale sądzę że na start powinno być to coś prostego, scena z dwoma bohaterami żeby dobrze pasowała do sygnaturki xD

4Hai Empty Re: Hai Nie Sie 18, 2013 5:35 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Pamiętaj, żebyś nie rzucał się od razu na głęboką wodę ;). Pierwsze OPARy z pewnością nie będą najwyższych lotów, ale z czasem załapiesz co i jak. Dopiero wtedy polecałbym Ci myślenie o całym spricie.
W każdym razie, czekam na efekty pierwszych zmagań :D.

5Hai Empty Re: Hai Nie Sie 18, 2013 6:40 pm

Shekan

Shekan
Earthling
Earthling
Pierwszy z pierwszych skończony wyszedł mi odrobinę podobny do Punków. Ze tła szczególnie zadowolony nie jestem, ale tło to tylko tło nie wiem po co to drzewko wstawiłem :P . Najtrudniej było mi wykombinować fryzurkę :o
Hai 2ycn

6Hai Empty Re: Hai Nie Sie 18, 2013 7:09 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Kolejny potencjalny animator? Wow, cały ich wysyp ostatnio (aż dwóch!).

Well, powodzenia.

To, co teraz wstawiłeś... nie wiem, do czego powinniśmy to przyrównać. Możesz robić coś takiego, ale w LSW raczej więcej ludzi będzie w stanie coś doradzić, bo tamto wiemy, jak się powinno prezentować. Oczywiście o ile LSW nie ulegnie całkowitemu zatraceniu dzięki zacieraniu różnic między tymże a typowymi pixelartami...

Anyways, a future shall we see.

7Hai Empty Re: Hai Sro Sie 28, 2013 9:48 am

Shekan

Shekan
Earthling
Earthling
No to po 10 dniach (swoją drogą niezłe złożenie w czasie) swej przygody na ARS czasz to zakończyć. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta,zrozumiałem na czym polega LSW. Dlatego też kończę przygodę z tym portalem, nie spotkałem się tu z żadną krytyką ale to nie problem. Będę ćwiczył dalej i może kiedyś o mnie znów usłyszycie :D
Tym czasem żegnam.

8Hai Empty Re: Hai Wto Paź 01, 2013 9:58 am

bambus12345

bambus12345
Earthling
Earthling
Witam i pozdrawiam z Krakowa!

9Hai Empty Re: Hai Sob Lis 08, 2014 10:27 pm

Shekan

Shekan
Earthling
Earthling
Może mały come back?! Fuck yea.
Ta.. .zacząłem dziś znów zabawę z OPARami :P Będę od teraz siedział na forum ile wlezie bo nie mam czasu na gry a tak to zawsze coś porobię :D
Jutro pierwsze dzieła z dziś :)

10Hai Empty Re: Hai Sob Lis 08, 2014 10:41 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Witamy ponownie! Mam nadzieję, że tym razem nie uciekniesz tak szybko jak ostatnio. Nie zapomnij w takim razie jutro ich Nam pokazać, a jeżeli już są całe i skończone to czemu by nie teraz?
Upewnij się jedynie, że umieścisz je w odpowiednim dziale. Zapoznaj się raz jeszcze z obowiązującymi tutaj zasadami i stwórz stosowny temat w którym będziesz umieszczał swoją twórczość.

11Hai Empty Re: Hai Sob Lis 08, 2014 10:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, witamy ponownie, Shekan!
Nowych użytkowników nigdy za wiele, a jak widzisz, na samym forum również niewiele osób grzeszy aktywnością.
Jeżeli coś wrzucisz do jakiegoś działu, możesz być pewien, że prędzej czy później zostanie przeze mnie skomentowane! Także, czekam na jakieś prace i służę dobrą radą! xd

12Hai Empty Re: Hai Nie Lis 09, 2014 7:41 am

Shekan

Shekan
Earthling
Earthling
Dzięki Yoh!
A tak serio to dziewczyna mnie namówiła na powrót. Zobaczyła starego OPARa i chciała żebym ją narysował jak będę miał czas, no i narysowałem i mi się znów zachciało coś pokombinować :)

[y]Powrót za sprawą dziewczyny? Jesteś pierwszym w historii tego forum, który wrócił właśnie z takiego powodu! Gratulacje! xD[/y]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.