Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Empty Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Pon Wrz 02, 2013 3:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@24/10/2013

Zmianie uległa tabela nagłówka forum. Planowaliśmy modyfikację tego elementu od dłuższego czasu, jednakże brakowało konkretnych pomysłów. Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom - wprowadzane będą teraz w nim jedynie ewentualne zmiany kosmetyczne.
Powolnie zachodzące aktualizacje możecie również zaobserwować na portalu Anime Revolution Sprites, który w najbliższym czasie - mam nadzieję - przejdzie dość gruntowny remont, jeżeli chodzi o zamieszczone artykuły oraz informacje.



W związku z tym niusem, kontynuujemy serię modyfikacji związanych z forum.

Nieco uprościliśmy forum w celu jego łatwiejszego przeglądania. Niektóre działy usunęliśmy, zaś kilka innych stało się sub-forami do większych odpowiedników.
- "Awanse/Degradacje", "Artykuły" to działy, które zostały usunięte - w najbliższym czasie, w związku z pewnymi planami, usunięta zostanie również kategoria "Sprites", która już teraz pozostaje niewidoczna dla użytkowników;
- "Tutoriale" stały się sub-forum działu "Pomoc";
- "Dragon Balls" i "Oceniam Kreatywnie" stały się sub-forami nowego działu, "Eventy" - o nim nieco więcej za chwilę;
- "Hall of Fame" zmienił nazwę na "Galeria Sław";
- "Najlepsi" stał się sub-forum działu "Galeria Sław";
- "Video Gify" stał się sub-forum działu "Gify".

Dlaczego "Eventy"? Bo to niesamowite ułatwienie.
Doszliśmy do wniosku, że wszystkie akcje na forum są wydarzeniami mającymi zachęcić użytkowników do nieco większej aktywności. Myśląc przyszłościowo - czy warto tworzyć nowe działy lub tematy dla nowych akcji - tymczasowych, bądź trwałych? Tym sposobem nie tylko zaoszczędziliśmy sobie miejsca, ale również znacząco ułatwiliśmy sobie pracę, a Wam przeglądanie akcji, które mają miejsce na Anime Revolution Sprites.

Skoro jesteśmy również przy akcjach, to... cały czas pracujemy nad nowym systemem smoczych kul, jednakże miło mi poinformować wszystkich o skończeniu niewielkich modyfikacji związanych z kreatywnymi punktami. Największą zmianą jest tutaj chyba możliwość transferu kreatywnych punktów pomiędzy dwoma użytkownikami - więcej w tym temacie. Odświeżona została również lista dostępnych przywilejów. Czemu nie ma możliwości zmiany nicka? Doszliśmy do wniosku, że łatwiej będzie to robić na prośbę użytkowników, a co za tym idzie, przywilej został usunięty. Co tam robi "smoczy radar"? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź prawdopodobnie w kolejnym niusie.
Wkrótce pojawią się także dodatkowe zmiany w profilu użytkownika.



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sro Paź 23, 2013 10:51 pm, w całości zmieniany 3 razy

2Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Empty Re: Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Czw Wrz 05, 2013 9:33 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Doczepię się do tego newsa, żeby poinformować o małych zmianach rangowych. Dałem chwilę temu rangę VIP czterem gościom, którzy odpowiedzieli na apel z mojego ostatniego newsa. Oprócz tego pewną trzycyfrową ilość kp oraz jeszcze coś, o czym tam wspomniałem.

Oczywiście, każdy kolejny chętny się włączyć w akcję również dostanie taki pakiecik w ramach podziękowań, będzie on jednak nieco mniejszy, bo teraz już się wydało, że coś takiego będziemy dawać w zamian.

Dlatego z tego miejsca podziękowania dla: Jatamana, Royalza, Maxa i Maximusa, dzięki którym jesteśmy bardzo blisko przedłużenia domeny na kolejny rok, a na wywalenie reklam się pewnie zrzucimy w obrębie (odchudzonego niestety) GTW. Albo odwrotnie, z uzyskanych punktów wyłączymy reklamy na kolejny rok, a GTW się zrzuci na domenę, jeśli będzie trzeba. Wtedy wkład userów się przełoży bardziej na coś, co userom bezpośrednio służy, chociaż praktycznie wyjdzie na to samo.

3Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Empty Re: Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Sro Paź 23, 2013 10:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zmianie uległa tabela nagłówka forum. Planowaliśmy modyfikację tego elementu od dłuższego czasu, jednakże brakowało konkretnych pomysłów. Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom - wprowadzane będą teraz w nim jedynie ewentualne zmiany kosmetyczne.
Powolnie zachodzące aktualizacje możecie również zaobserwować na portalu Anime Revolution Sprites, który w najbliższym czasie - mam nadzieję - przejdzie dość gruntowny remont, jeżeli chodzi o zamieszczone artykuły oraz informacje.

4Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Empty Re: Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Czw Paź 24, 2013 12:40 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Tabela mi się podoba. Jest "klarowna i przejrzysta" i nie łatwo się w niej zgubić. Wszystko jest należycie podzielone i odseparowane od reszty. Zaskoczył mnie tylko jeden fakt - że rysunek Safci przedstawiający Viega nadal jest w "ostatnich zwycięzcach" a konkurs był stosunkowo dawno temu. Więc czas najwyższy po zaktualizowaniu tej tabelki pierdyknąć jakiś konkurs i zmobilizować userów.

5Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Empty Re: Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Czw Paź 24, 2013 2:35 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Userzy sami powinni się zmobilizować przez tyle czasu...

Faktycznie, nagłówek wygląda fajnie. Coś świeżego i ładnego. Zastanawia mnie tylko jeszcze jeden fakt...
...Feli żyje?

6Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Empty Re: Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Czw Paź 24, 2013 3:28 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Zgonu nie stwierdzono, więc pewnie żyje. Na pewno nam nie mówił, że nie żyje.

Więc czas najwyższy po zaktualizowaniu tej tabelki pierdyknąć jakiś konkurs i zmobilizować userów.
Userzy sami powinni się zmobilizować przez tyle czasu...
Zgadnijcie, z którym zdaniem się bardziej zgadzam.

7Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Empty Re: Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Czw Paź 24, 2013 5:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mogę stworzyć jakikolwiek konkurs, ale:
- patrz: ilość użytkowników odwiedzających forum.

Przy czym:
- patrz: ilość użytkowników głosujących w konkursach, po uprzednim spojrzeniu na użytkowników odwiedzających forum.

Przy czym, dodamy do tego również:
- patrz: ilość użytkowników biorących udział w konkursie, po uprzednim spojrzeniu na użytkowników odwiedzających forum oraz głosujących, nie biorących udziału w konkursie.

Można się więc spodziewać:
- braku jakichkolwiek prac i zamknięcia konkursu.
- dwóch prac i braku użytkowników głosujących, a więc niemożności zakończenia konkursu.

Nie to, że nie chcę zorganizować tego konkursu ale jeżeli tak ma to wyglądać, to niestety, nagłówek jeszcze przez pewien okres czasu zachowa obecnych, ostatnich zwycięzców.

8Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Empty Re: Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Czw Paź 24, 2013 10:29 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Feli żyje, zatwierdzam. Ogólnie fajnie widzieć, że jeszcze Yohu coś działasz. Ale po prostu, aż przykro patrzeć na to ilu użytkowników odwiedza to forum... Widocznie kiedyś i na LSW przyjdzie czas. Pamiętam jeszcze czasy 2007 roku, kiedy to zaczynałem przygody w internetach i natrafiłem na DBSprite z reklamy WoDBO. Do dziś nie wierzę, że dalej jest masa tych samych mord, które też siedzą w tym.

9Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Empty Re: Adminy-... modyfikacji ciąg dalszy Pią Paź 25, 2013 10:21 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Aktualizacja ,oczywiście jest na plus ,ale co do tego to chyba wszyscy są jednomyślni.
Co do konkursu ,to można zawsze spróbować. Założenie tematu i wymyślenie jego tematyki to chwila ,w przeciwieństwie do aktualizacji dokonywanych na forum.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.