Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[O-S-W]Dark Messiah Empty [O-S-W]Dark Messiah Wto Sty 19, 2010 6:49 pm

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Mój najnowszy i chyba najlepiej wykonany prze zemnie WIP/OPAR jaki kiedy kolwiek zrobiłem
[O-S-W]Dark Messiah Newib

Proszę o ocenki :D

@edit
Credity:
S-H
AngryBoy
Godofhell
Son Goharotto



Ostatnio zmieniony przez Dark Messiah dnia Wto Sty 19, 2010 8:17 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Wto Sty 19, 2010 7:38 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Włosy - baaardzo kozackie...ale zbyt popularne, przypominają mi Trunksa USSJ2, typowe Super Saiyańskie włosy. Ale złe nie są. Ich cieniowanie ujdzie, kolor ładnie dobrany.
Bluza - najgorsza część tego opara, jej kolor ujdzie ale cieniowanie jest do kitu! Niestety, taka prawda ;P W dodatku jakaś taka pusta.
Spodnie - załóżmy, że to Jeansy xD Kolor ładnie dobrany, cieniowanie w porządku, widzę z 2-3 zagięcia więc "pusto" nie jest. Nie wiem czemu na bluzie miałeś słabe cieniowanie skoro tu jest bardzo dobre.
Niestety dłoń jest zbyt duża jak na tak chude ramię. Ogólnie dobrze, niezły opar, gratuluję ;D Popraw go do perfekcji, i możesz z niego zrobić coś większego ^^
Pozdrawiam, Dase.



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

3[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Sty 21, 2010 10:45 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Włosy są najgorsze w tym oparze ! Cieniowanie na nich mi się nie podoba X< Popraw ! Koszulka zwykła a cieniowanie do dupy :/ Na spodniach zero fałd, wgnieceń przez co opar jest plastikiem X< Popraw to co Ci powiedziałem i myślę że będzie lepszy opar :]

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

4[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Sty 21, 2010 11:47 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Włoski , ładny kształt.Cieniowanie ładne.
Z lewej strony troche spłaszczone.
Twarz, cieniowanie słabe.Seledynowe oczy nie pasują.

Bluzka słaba,żadnych urozmaiceń , nic specjalnego.
Cieniowanie na niej słabe.
Ręce ,Całkiem dobre cieniowanie.
PAsek, nie pocieniowany :<
Spodnie, nei najgorsze, ale nie ma kresek (zgięć).
Buty, bez podeszwy :<

Najlepsze w oparze są włosy, reszta do poprawienia.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

5[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Sty 21, 2010 12:32 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Ludzie dlaczego wy robicie z tego base S-H on go zrobił dla picu,używaj innego base ale co do opara.Włoski ciekawe ale niedopracowane,koszulka i spodnie wyglądajązwyczajnie przerób to cienie skóry były na base,zrób sam 4/10

6[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Sty 21, 2010 3:24 pm

Ghost

Ghost
Earthling
Earthling
Włosy: fajny kształt, cieniowanie dobre, tylko kolor mi nie pasuje (nie wiem dlaczego ale mi nie pasuje :D).

Bluza: Tutaj trochę słabo. Cieniowanie kiepsko zrobione i kolor nie pasuje do reszty.I mógłbyś dać na tą bluzę coś jeszcze, np. mieszankę kolorów a nie tylko jeden.

Spodnie: Zgadnę :) pewnie chciałeś zrobić Jeans'y, kolor fajny i podoba mi się też pasek.

Buty: zgodzę się z tym co powiedział Pikachu :pika1:
bez podeszwy :<
mógłbyś je grubsze zrobić.

Ocenka: 6/10

Chciałbym zobaczyć ten sam obrazek zrobiony przez ciebie tylko, że z poprawionymi niedociągnięciami.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 0kp.
/f



Ostatnio zmieniony przez Ghost dnia Nie Sty 24, 2010 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz

7[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Sty 21, 2010 3:54 pm

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Włosy: wziąłeś je od truknsa SSJ. Mi się ich kształt jakoś nie podoba. Takie zbyt wysokie są. Cienie niezbyt dobre.

Bluza: Żaden oryginalny styl. Zwykła koszulka. Cienie słaby, prawie nie widoczne. Popraw je

Pasek: Tu chyba wogule nie ma cieni.

Spodnie: Cienie już bardziej widoczne, ale nie podoba mi się styl cieniowania. Mógłbyś dodać jakieś fałdy czy coś

Buty: Krzywe jakieś... Jeden but większy od drugiego. Kolor nie pasuje. Widać lekkie cienie.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

8[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Sty 28, 2010 5:57 pm

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Aloha ponownie :D
To poprawka WIP'a i kilka póz :P
[O-S-W]Dark Messiah Prbkamoliwoci

Mam nadzieje że ten się udał

@edit
Credity:
S-H
AngryBoy
Godofhell
Son Goharotto



Ostatnio zmieniony przez Dark Messiah dnia Czw Sty 28, 2010 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz

9[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Sty 28, 2010 6:23 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Włosy-są strasznie wielkie wygląda jakby miał jakiś busz na głowie.Więc włsoy niuezbyt mi się podobają.
Bluzka-bluzka bardzo ładna mi się podoba,tylko kolor mi niepasuje.
Spodnie-spodnie chyba są najlepsze w tym Wipie.Ładny kolor,cieniowanie też.
Buty-buty są takie zwykłe niema jakiś niezwykłych dodotków dodaj jakieś dodatki do tych butków.
Skóra źle cieniowana.Pasek może być.
No to chyba tyle :D
Ocena 5,3/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/f

10[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Sty 28, 2010 7:27 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ocenię ostatniego.
Włoski jakieś takie dziwne :(. Cieniowanie na nich jest spoko. Jeżeli są twoje chodź wątpię to dobre. Bluzka ma dobry wygląd ale cieniowanie biedne. Pracuj nad cieniami bo ja też taki Noobek byłem. Spodnie już lepiej pocieniowane ale zbyt kolor rzuca się w oczy :(. Buty najgorsze :(.

Ocena:
3/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

11[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Wto Gru 07, 2010 9:18 am

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Witam i przepraszam za moje wcześniejsze zachowanie. Zachowywałem się niedojrzale, na szczęście już dojrzałem do tego by móc wchodzić na to forum. Chcę zacząć wszystko od nowa, ale teraz nie czas na to.
Przedstawiam wam mojego najnowszego wip'a z którego chcę zrobić sprita.
[O-S-W]Dark Messiah 83bez_tytu_u
Credit:
~~S-H~~
~~Gogetamaster~~ (wzorowałem się na jego włosach i w ten sposób zrobiłem swoje)
Raczej wszystko(gdyby ktoś uważał że zapomniałem jeszcze o kimś do Creditów to proszę mi powiedzieć a ja to poprawie)
Mam nadzieje że jest lepszy od wszystkiego co do tej pory stworzyłem ^^

12[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Wto Gru 07, 2010 1:50 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Przedstawiam wam mojego najnowszego wip'a z którego chcę zrobić sprita.

Zanim się weźmiesz za sprita to:
-Doprowadź pracę z której będziesz chciał robić opara do przyzwoitego poziomu.
-Zmień mu fryz na łądniejszy, popatrz na prace innych może cię coś zainspiruje.
-Popracuj nad dobieraniem kolorów, nie ejst fatalnie, ale mogło by być lepiej.
-Popracuj nad cieniowaniem bo cienie skóry z daleka nic nie widać dopiero po przybliżeniu, a cienie spodni i bluzki brzydkie ;/, ale nie jest najgorsze bo mogło być gorzej(chyba)

KP: 1
/Feli

13[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Wto Gru 07, 2010 5:12 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Włosy- Dziwnie je ułożyłeś, ogólnie mi się nie podobają, zmień je.
Bluzka- Cienie nawet ujdą, kolor mi tu najbardziej nie pasuje(dał bym czarną)
Spodnie- No najlepiej ci wyszły, ale to są podstawowe z base.
Ciało- Cienie za delikatne, prawa ręka nie pocieniowana i normalnie wygląda jak 1 kolor.
Buty- Coś ala saiyan mi wyglądają
Ogólnie to pół na pół z oceną
4/10

1kp

14[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Wto Gru 07, 2010 7:16 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Cześć
Postaram się ocenić twojego OPARA jak najbardziej precyzyjnie.
(1 Postać) włosy są bardzo fajne itd. cieniowanie też nie najgorsze tylko, że strasznie takie popularne, pospolite że tak się wyrażę cienie stroju nie wyglądają zbyt okazale jak i ich wykonanie.
(2 Postać) Już lepiej chociaż widać pewne nierówności cieniowanie nie jest złe ale moim zdaniem to starszy styl.
Myślę,że kontrast jak najbardziej zachowany.

Moje rady:
-musisz znaleźć własny styl niepodrabialny.
-popracować nad cieniami bo dobre cienie do podstawa sukcesu.
-ciuchy też pospolite poszukaj własnych pomysłów na ubiór.

1kp

15[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Wto Gru 07, 2010 10:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ogólny kształt włosów nie wygląda zbyt dobrze. Przydałyby się jakieś dodatkowe kosmyki na przedniej części jego włosów. Zrobiłeś tylko tylne kosmyki, nie starając się nawet odpowiednio dopracować włosów przed cieniowaniem. Jeżeli o to chodzi, to również nie jest zbyt ciekawie. Pillowing, lekka odmiana. Wszystko co jest pocieniowane w ten sposób bez odpowiedniego skilla wygląda naprawdę słabo. Proponuję poczytać i zapoznać się z serią tutków na portalu :)
Cieniowanie głowy również nie wygląda zbyt dobrze. Za często to powtarzam, wiem. Za dużo odcieni, za słaby efekt. Użyj najciemniejszego i najjaśniejszego odcienia i pocieniuj ogólnie pracę dwu-tonowo. Jeżeli już Ci zależy, dopiero wtedy dodaj trzeci odcień. Pamiętaj by nie był jednak przesadzony. Widoczne mają być najciemniejszy i najjaśniejszy kolor. Średni jedynie ma wygładzić przejście między nimi.
Skoro jestem jeszcze na twarzy OPAR'a to pozwolę sobie przyczepić się do opaski. Na czole jak najbardziej pasuje, podoba mi się ogólny wygląd, użył bym jednak tu tylko dwóch odcieni. Najjaśniejszego i najciemniejszego. Opaska idąca dalej, na tył głowy wygląda wręcz tragicznie, zmień to. Niech kryje się ona pod włosami. Póki nie nauczysz się robić umiejętnie opasek na włosy, nie zabieraj się za tworzenie ich na całej głowie.
Cieniowanie podkoszulki jest dosyć słabe. Na przyszłość, kasuj wszystkie ciemne pixele z klatki piersiowej Base. Wtedy ogólnie łatwiej pocieniować całość i masz większe pole do popisu przy edycji tego co ma się znaleźć na podkoszulce BĄDŹ czy ma być widoczna część klatki piersiowej. Popracuj nad podkoszulką.
Cieniowanie rąk to kolejna tragedia. Ile ich już było? W każdym razie, mięśni brakuje. Widzę jeden czarny pixel który de facto nic nie sugeruje. Wygląd ręki nawet bez niego pozostaje bez zmian. Musisz nauczyć się tworzyć mięśnie na rękach OPAR'ów, wszak nie chcesz chyba tworzyć "plastelinowych" OPAR'ów ^^
Opasek na rękach nie skasowałeś, ani nie zmieniłeś. A szkoda, trochę wyobraźni i byłoby lepiej.
Pasek to samo co opaski. Nic nowego, jedynie kolor zmieniony i jakoś to pocieniowałeś.. Czy problemem byłoby dorobić do paska klingę?
Cieniowanie spodni koniecznie do poprawy. To już nie jest tragedia. To normalnie apokalipsa. Nieciekawie to wygląda. Zmień styl cieniowania spodni i odrobinę rozjaśnij najciemniejszy kolor.
Jeżeli miałbym dać Ci jakąś dobrą radę, to proponuję Ci cieniować całą pracę dwu-tonowo, a kiedy to zrobisz, dodaj trzeci odcień, jednak ograniczaj go na tyle by był prawie niewidoczny, a odpowiednio rozmywał przejście między najjaśniejszym i najciemniejszym kolorem w miejscach w których jest to potrzebne.

Ogólnie..
Dużo pracy przed Tobą jeżeli chodzi o LSW, ale odrobina chęci i cierpliwość powinny wystarczyć byś zwiększył o wiele swój poziom w tej dziedzinie.

16[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Sro Gru 22, 2010 8:30 pm

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dobra po dość długiej pracy stworzyłem to coś...
Cienie na rękach są troche(bardzo) słabe, no ale cóż kiedyś wyjdą dość dobrze.
[O-S-W]Dark Messiah 47wip_opar
Credit:
SmokuXD(Base)
Specialne podziękowania dla:
Yoh92 za bardzo pomocny poradnik o LSW.

17[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Gru 23, 2010 4:08 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Dobra, ten opar jest ogólnie słaby, pomysł już jest lepszy od wykonania, ale tu czegoś brakuję, jakichś dodatków? Chętnie :) Byś mógł tu jakiś mieczyk dodać, okulary czy cuś, dobra jedziemy z ocenianiem. Włosy są podobne z poradnika, to dobrze że się wzorowałeś to poprawia poziom umiejętności, i coraz lepiej wychodzą ci te włosy, lub jakaś inna część opara. Cieniowanie jest dość ubogie i 2-tonowe. Kształt włosów jest dość dobry jak na cb. to dobrze że Yoh stworzył taki poradnik o LSW :)Cienie na rękach masz racje są BARDZO słabe, ale to kwestia czasu, niedługo gdy będziesz już siedział w LSW, to będziesz wiedział jak zrobić mięśnie itd. Jak też tak miałem. Bluza jest dość słaba, nie pomysłowa i wogle taka sucha i jej cienie nie zachwycają, musisz te cienie trenować, bo nie wychodzą ci prawie, trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj ! Nogi są dość słabe, źle zrobiłeś te patyki XD I te cieniowanie sztywne, musisz to poprawić, te cienie robisz zbyt denne, takie słabe że Ciemny>Jasny, żeby jakieś przejście było co kolorów, i na spodniach musisz nauczyć się robić wgniecenia, by spodnie wyglądały realistycznie. Buty są słabe, ale jak na początkującego to mogą być, bo tak to inne prace mają kiepskie buty, uwierz mi widziałem 5 razy gorsze od twoich :) A zapomniałem o pasie. Wtf, gdzie pas? Nie widać go, musisz dodać pas bo jak to wygląda :o Musisz dodać jakieś dodatki do twoich prac bo są puste, i takie fuu.. Musisz popracować na cieniowaniem, serio.. Nie dam ci oceny, bo ta ocena by była słaba, musisz podszlifować swój skill w robieniu oparów :)

3kp

18[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Pią Gru 24, 2010 6:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwsze co musisz wiedzieć to to, że idziesz w dobrym kierunku. Uczysz się z poradników i łapiesz podstawy. Teraz musisz zacząć się wspinać na tą górę i starać się dotrzeć na sam szczyt. Miejmy nadzieję że się uda..

Wykonanie włosów bardzo podobne do tych z poradnika na portalu, ale nie takie same. Chwali się że czytając co i jak, powoli tworzyłeś nowe i własne włosy, wzorując się lekko na tych poradnikowych. Takie początki, nic na to nie poradzimy :)
Cieniowanie twarzy całkiem dobre, aczkolwiek tu bym jeszcze się nieco pobawił z tym ciemnym odcieniem. Mianowicie, gdzie nie gdzie skasował bym pixele, a w innych miejscach dodał. Wiesz o czym mówię, prawda? Mam taką nadzieję. Nie wymagam że zrozumiesz od razu co poprawić, ale przynajmniej uwaga pozwoli Ci spojrzeć z innej perspektywy na własną pracę.
Na podkoszulce cienie są dobre, jak na początki. Mimo to, ciemny odcień jest zdecydowanie ZA ciemny. Rozjaśnij trochę tą koszulę, jak i cienie żeby całość ciekawiej wyglądała.
Spodnie.. Tu jest najgorzej. Cienie leżą całkowicie, zdecydowanie musisz się podszkolić jeżeli chodzi o ich cieniowanie ^^'
Prawa ręka rzeczywiście jest słabo wykonana. To znaczy, mam na myśli cieniowanie. Żadnych mięśni, nic.. Nie kiedyś. TY masz się starać by to wyglądało jakoś już teraz, a nie odkładać to na kiedyś. Im więcej się nauczysz i dowiesz w tej chwili, tym więcej będziesz umiał zrobić w przyszłości! JUŻ! Brać mi się za mięśnie ręki, ale to migiem. Chcę zobaczyć poprawkę OPAR'a gdzie już jakieś mięśnie są :|
Buty wyglądają normalnie. Tu nie mam nawet do czego się przyczepić. Cienie mogą być.

Ogólnie..
Popełniasz dużo głupich błędów, jeżeli chodzi o cieniowanie, niekiedy również o proporcję. Ale nie ma co się dziwić, jesteś dopiero początkującym w LSW. Naprawdę zachęcam Cię byś dalej tworzył jak masz na to ochotę ;) Jestem pewien że z czasem, powoli bo powoli, ale będzie Ci to szło coraz lepiej..

KP(CHRISTMAS): 5
/Feli

19[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Pią Gru 24, 2010 9:05 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy, nie są najpiękniejsze z wyglądu, zrobiłeś je tak jakoś dziwnie, że mi z deka nie pasują do głowy, jakby źle dopasowane. Pomijając to, to cieniowanie dość słabe, włosy najlepiej jest cieniować trzy tonowo, przynajmniej ja tak uważam. Popracuj nad tymi włosami i ich cieniowaniem.
Twarz, raczej dobra z wyglądu, a z cieni nie tak dobrze, popracuj nad tym, bo może być lepiej.
Bluzka, jakaś taka zwyczajna, ogółem może być, jednak mógłbyś to jakoś urozmaicić, cieniowanie mi nie przypadło do gustu, ale nie jest najgorzej. Ręka, była by lepsza gdyby nie cienie, te jakoś dziwnie zrobiłeś.
Spodnie z wyglądu mogą być, jednakże znowu te cienie, masz jakiś dziwny styl, nie żeby zły, tylko dziwny, buty zwyczajne, mogą być, ale mogłyby być lepsze.

KP(CHRISTMAS): 4
/Feli

20[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Pią Gru 24, 2010 1:37 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ocenię ostro :D. Powiem ci, że nie widać że praca jest w tutka. Cieniowanie i tak słabe oprócz włosków. Cienie na twarzy także mógłbyś poprawić. On mięśni w ogóle niema. Fałdy tak jakieś widzę ale bardzo słabe :P. Cienie na bluzce także, dlaczego ten środek taki pusty? W ogóle ten opar jakiś dziwny. Dłoń i włosy wyglądają normalnie :D. A zapomniałem, że buty też nie najlepiej wyglądają :P. Pracuj z tym tukiem aż dojdziesz do perfekcji, raz zrobisz dobrze a będziesz już tak robił zawsze :).

Świąteczna Ocenka: 7/10

Dzisiaj w końcu wigilia, nie chcę abyś był zawiedziony :D.

KP: 1
/Feli

21[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Wto Gru 28, 2010 9:23 am

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dobra, popracowałem nad oparkiem i chyba udało mi się poprawić "kilka" błędów jakie zrobiłem poprzednim razem.
[O-S-W]Dark Messiah 83wip_opar
Tym razem proszę Yoh nie krzycz na mnie bo sie stresuje...

@edit
Zapomniałbym o creditach
Credit for:
-SmokuXD(Base)

22[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Gru 30, 2010 8:23 pm

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Pomyślałem sobie że spróbuje przerobić cienie na oparze z 2-tonowych na 3-tonowe.Mam nadzieje że wyszło to dosyć dobrze.
[O-S-W]Dark Messiah 90wip_opar_3tony
Credit:
-SmokuXD (Base)

23[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Pią Sty 07, 2011 1:30 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Szczerze ? Nie oczekuj ,że przy pierwszych pracach wszysctko wyjdzie tak jak powinno ,bo to jest niemożliwe.
Jeżeli chodzi o kształt włosów ,to nie podoba mi się wielkość tego zwisającego kosmyka. Jest zdecydowanie za dużo ,zniejsz go. Kolor włosów - szary - ok ,ale źle dobrałeś odcienie. Różnica jaskrawości pomiędzy nimi jest zdecydowanie za mała ,powiększ ją. cieniowanie ... no cóż ,używaj więcej jasnego koloru ,ilość średniego tonu zostaw na obecnym poziomie ( jedynie jego rozłożenie w niektórych miejscach wymaga poprawy ) ,a kolor najciemniejszy ogranicz. Pozbądź się także jasnego koloru z tylnych części włosów ,tam go niepowinno być. Tam istnieje jedynie kolor średni i najciemniejszy. Tam też zamiast koloru najjaśniejszego jest średni i średniego najciemniejszy. sredni dominuje ,a najciemniejszy wygładza krawędzie. Na twarzy także powinieneś poprawić cienie,aczkolwiek nie wyglądają okrpnie. Co do różnicy jaskrawości pomiędzy tonem średnim ,a najaśniejszym ,to jest ta sama sytuacja co przy włosach. Na koszulce absolutnie takie cieniowanie nie powinno mieć miejsca. Staraj się podkreślać Całą pomieszchnię "cycków" ,jednocześnie oddzielając je od dolnej części torsu. Jeżeli chdozi o mięśnie brzucha ... to kategorycznie zabraniam Ci ich podkreślać. Na ręku brakuje mi mięśni ,a dodatkowy 4 odcień dodatkowo psuje wygląd rączki. Spodnie także są niepocieniowane tak jak powiny. Użyj ttych dwuch pixeli wewnątrz spodni. Użyj ich do zrobienia zagięcia oddzielającego górną część spodnie od dolnej. Własnie na tym zagięciu daj ton średni ,a na dole i górze jak najwięcej koloru najjasniejszego. Oczywiście pamiętaj o wygładzeniu krawędzi kontur i cieni. Dodatkowo taka mała uwaga ... pamiętaj ,aby prawa noga ( od strony OPAR'a ) ,była jaśniejsza od lewej. Na lewej używaj podobnie jak na tylnych partiach włosów ,jedynie koloru o tonie średnim oraz najciemniejszym. Jeżeli chodzi o buty to cienie leżą ,a styl w jakim sa zrobione ... nie lubię go.
Spróbuj się zastosować do tego co tutaj napisąłem. Trzymaj się tego skrupulatnie od początku do końca i spróbuj poprawić raz jeszce tego OPAR'a. Jak to zrobisz wstaw go tu i zobaczymy jak on wyjdzie.

3kp

24[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Nie Sty 09, 2011 1:04 pm

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dobra, po próbie poprawek zdaje się że udało mi się trochę poprawić oparka.
[O-S-W]Dark Messiah 80wipek
Credit:
-SmokuXD (Base)

25[O-S-W]Dark Messiah Empty Re: [O-S-W]Dark Messiah Czw Cze 09, 2011 11:08 am

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
I tak oto po długim czasie wrzucam kolejną pracke...
[O-S-W]Dark Messiah Wipl
Według mnie jest dobra ale jakieś komentarze co by można było poprawić by się przydały ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.