Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Sprite] Aki sprite shits. Empty [Sprite] Aki sprite shits. Czw Wrz 19, 2013 8:09 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Mimo tego, że ostatnio jakoś rzadziej pojawiam się na forum, to przyuważyłem, że Royalz zaczął sprita. Postanowiłem więc wrzucić i swojego WIP-a, który szczerze powiedziawszy leży nietknięty od jakiegoś miesiąca :/.
[Sprite] Aki sprite shits. Qgd2
Creditsy pojawią się na ostatecznej wersji pracy, o ile ją kiedykolwiek skończę...

2[Sprite] Aki sprite shits. Empty Re: [Sprite] Aki sprite shits. Pią Wrz 20, 2013 10:19 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie to, że mam coś do stworzonej przez Was akcji, ale skoro „sprite” od miesiąca stoi nie ruszany… Nieważne.
W przypadku Royalza, niewiele mogłem skomentować – tutaj jest zupełnie inaczej.
Przede wszystkim, facesety prezentują się marnie. Jeden schemat oczu nie daje zbyt imponujących efektów. Dobrym przykładem jest ostatni faceset, gdzie postać chce wyrazić złość – zamiast poważnie, wygląda śmiesznie. W przypadku sprita, mogłeś nieco dłużej posiedzieć nad strojem, który nie wygląda na zbyt wymagający oraz oryginalny. Nie będziemy się jednak nad tym tematem rozwodzić ;)
Stosunkowo niewielka ilość wodnych ataków – tutaj z doświadczenia wiem, że trudno cokolwiek znaleźć, więc tak czy siak nie jest źle. Technika polegająca na chwilowej zamianie w „ wirujący wodny pocisk” wygląda fajnie i całkiem oryginalnie.

Twórz dalej, Aki.
Powodzenia!


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Wto Lut 04, 2014 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz

3[Sprite] Aki sprite shits. Empty Re: [Sprite] Aki sprite shits. Wto Lut 04, 2014 1:08 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Odkopię trochę stary temat, ale to nic, bo zamierzam ożywić forum zmieniając trochę zasady pisania postów. I tu właśnie zacznę! Aki bądź dumny.

Sprite bardzo mi się podoba. Świetne cieniowanie i włoski, jak zawsze. No i niektóre pozy wykonane są jak dla mnie zajebiście. Jak an niego patrze to nabieram natchnienia i chce mi się kończyć mojego Shigeru, jednak mój nie jest tak dobry. Tak czy inaczej, świetna robota! Możesz zacząć robic nowego, Akiego z białymi włosami xd.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.