Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Przeprowadzka on Pią Lis 08, 2013 12:16 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Prawdopodobnie, od dzisiaj przez kilka kolejnych dni nie będę W OGÓLE obecny na forum. Powodem tego jest przeprowadzka - muszę przenieść komputer na nowe mieszkanie. Tam z kolei nie mam jeszcze możliwości połączenia z siecią. To będzie załatwiane dopiero na początku przyszłego tygodnia, a zanim ustalą jakiś konkretny termin, to z tydzień spokojnie zleci. Nie jestem dokładnie w stanie określić kiedy wrócę - prace na FADS wyślijcie ponownie do Versila - o ile oczywiście dostarczy je ktoś więcej, niż jedna osoba. Bo tyle prac otrzymałem na chwilę obecną.

Wysyłajcie do mnie na PW informacje o błędach w stylu - gdy wrócę, postaram się wszystkim na spokojnie zająć.
W razie poważniejszych problemów, kontakt telefoniczny, V... xD

To byłoby na tyle.
Na jakieś propozycje nowych obrazków także czekam na PW, ewentualnie piszcie pod niusem.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: Przeprowadzka on Pią Lis 08, 2013 12:20 pm

Mr.Bercikovsky

Shifter
Shifter
Czymaj się. Będę wścibski i zapytam się tylko czy idziesz sam na swoje, czy z kimś? Bo wiesz, jak jakieś ładne współlokatorki będą to bym wiedział, gdzie za rok udać się na studia xd

3 Re: Przeprowadzka on Pią Lis 08, 2013 12:34 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Będę wścibski i zapytam się tylko czy idziesz sam na swoje, czy z kimś?
Póki co, z rodzinką.
Za jakiś czas, być może sam sobie będę panem i zacznę współlokatorki sprowadzać xd

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4 Re: Przeprowadzka on Pią Lis 08, 2013 1:12 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Za jakiś czas, być może sam sobie będę panem i zacznę współlokatorki sprowadzać xd
Naiwny.

5 Re: Przeprowadzka on Sro Lis 13, 2013 12:24 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Dobra, obecny.
Zamykam.

"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]