Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Czw Lip 01, 2010 2:40 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
ok troche poprawiłem i dodałem ssj(O-S-W)By Brek - Page 2 Fgjfxv(O-S-W)By Brek - Page 2 Fgjfxvssj

@edit
zapomniałbym credity takie same jak up

27(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pon Lip 05, 2010 3:43 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
ehhh nikt nie ocenia więc daje kolejne tym razem ataki
(O-S-W)By Brek - Page 2 Melle

28(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Wto Lip 06, 2010 9:06 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
ok to teraz nie nowe pozy lecz nowa forma(będzie się różnić atakami i strojem)

(O-S-W)By Brek - Page 2 Newnp

I aktualny spis form

(O-S-W)By Brek - Page 2 Aktualneformy

no i jak będę robił ssj to mam tu włosy

(O-S-W)By Brek - Page 2 Ssj

(credity wszędzie takie same)

29(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pią Sie 13, 2010 8:03 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nie podobają mi się włoski. Ich kształt, a także cienie nie są dobre. Cienie twarzy są dobre, ale mogłyby być lepsze. Ubranie u Water'a nie jest dobre. Wygląd koszulki mnie jakoś odpycha, rękawice jeszcze ujdą. Pas i spodnie nie powinny być tego samego koloru, bo nie wygląda to dobrze. Cienie na spodniach mi się nie podobają. Buty są zwykłe, a ten pasek pośrodku nie podoba mi się jakoś.
Wind już ma lepsze ubranko, ale też nie jest idealne :p (O włosach i twarzy już pisałem wyżej) Bluza jest bardzo źle ułożona, tak nie powinno być. Bluzka "kolorystycznie" nawet mogłaby być. Cienie na na obydwu są słabe. Pas zwykły, niema się co rozpisywać. Spodnie moim zdaniem są zbyt ciemne i to nie daje dobrego efektu. Cieniowanie nie jest najlepsze. Buty zwykłe, większość userów takie robi.

Włoski SSJ są brzydkie. Już nie mówię tu o cieniach, ale o kształcie. Mogłeś się trochę bardziej postarać.

Ocena za Water'a: 2.5/10
Ocena za Wind'a: 3.5/10
Ocena za włoski SSJ: 1/10

Jak będziesz pracował i się starał to będę wychodzić ci dużo lepsze. Ten Wind już nawet dobry, ale nie zbyt dobry. Nanieś poprawki i znowu ocenie.

2kp

30(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pią Sie 13, 2010 8:52 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Włoski według mnie mają dziwny kształt.Poprostu mi sie nie podobaja.Ten kosmyk odstający na czole tez nie jest za dobry.Przez niego według mnie włoski z prawej strony są troche płaskie a po lewo szpiczaste.Spartaczyłes tez na nich cienie.Cienie na twarzy są nawet dobre ale mógłbyś poprawić troche cienie.Koszulka w Waterze to według mnie poracha.Niewiem czy tak miało byc ale to niebieskie wygląda okropnie na brazowym.Cinie na tej koszulce też nie sa za dobre.Popracuj troche nad nimi.Rękawice są nawet dobre.Pas w waterze miesza sie mi za bardzo ze spodniami.Na spodniach cienie nie sa za najlepsze.Mówie tu o górnej cześci bo dół mi sie nawet podoba.Te niebieskie na butach to...niewiem po prostu mi sie nie za bardzo podoba.
W windzie stroik lepszy ale ciągle nie za dobry.Ta kurtka czy coś nie podoba mi sie bo jest troche według mnie za długa.Jeszcze nie widziałem kurtki do kolan.Zrobiłes 2 tonowe cienie i nie wygląda to za najlepiej.Rozmiesczenie cieni tez jest kiepskie.Na spodniach cienie są okropne.Jak zrobiłem odwrócenie kolorów to dopiero wtedy zobaczyłem jak okropnie wyglądają.Musisz je poprawic.Buty są nawet dobre.
Włoski ssj to tylko podniesiony kosmyk do góry.Cienie sa 2 tonowe.
Ogólnie oparki troche słabe a to wina stroju.
Water.2/10 Wind.3,5/10 Włosy ssj.tutaj nie potrzebna ocena za podniesiony kosmyk.

2kp

31(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pią Sie 13, 2010 12:50 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
ok to poprawki co do wind forma
(O-S-W)By Brek - Page 2 Newk
gdybyście byli tak mili to powiedzcie które części najlepsze to złoże w jednego
różnice w cieniowaniu i włosach

32(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Sob Sie 14, 2010 7:54 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Jak dla mnie to powinno byc:
B/B/C
Pozdrawiam, Mimie.

33(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Nie Sie 15, 2010 9:45 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Według mnie dobrze by było tak.
B>A>B
W czym w A dodac kilka poprawek.

34(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Nie Sie 15, 2010 10:38 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
@up
Elo Takes


@Topic
Mi się wydaje że najlepszym wyjściem jest B-B-C. Bo wygląda to całkiem nieźle ;D.

Już nie up, bo post wydzieliłem i wywaliłem do archiwum.

35(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Wto Sie 17, 2010 9:29 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
(O-S-W)By Brek - Page 2 Demonf
muj jin demon form

36(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Sro Sie 18, 2010 2:07 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ocenię ostatnie dwie wersje bo wydają się najlepsze, przynajmniej widać to po cieniach włosków. A więc włoski, dość stary oklepany styl i kształt nie popisałeś się tutaj w ogóle kreatywnością niestety jak i Cieniami. Dość chaotycznie są te włoski pocieniowane no i tak jak nie powinno ;s. Trochę za jasny ten żółty w oczach, no i dookoła tych ciemnych oczów nie ma Cieni to minus. Podobnie z tym uśmieszkiem, nie pocieniowany, z cieniami by wyglądał o niebo lepiej. Sam pomysł na ubranie w miarę dobry, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Ta kurteczka powinna opadać na spodnie a nie chować się jakoś, sam pas za wysoko zdecydowanie no i cienie spodni mogły być lepsze lecz nie wyglądają aż tak źle.
Ogólnie to cieniowanie do poprawy, a największy błąd to kształty i proporcje ciała oparka.
No i nawet pomysłowy ten Oparek nie jest za bardzo, mogłeś jakoś bardziej go urozmaicić

2kp

37(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Sro Sie 18, 2010 11:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowanie włosów we wszystkich wersjach leży. Jest po prostu za słabe. Myślę że powinieneś skasować z ich środka niepotrzebne czarne piksele, niby kosmyki w środku. Bez nich przy dobrym cieniowaniu uzyskał byś o wiele lepszy efekt.
W każdym razie, najlepsza wydaje się dla mnie wersja numer jeden. A dokładniej ten pierwszy na samej górze OPAR. Z niego powinieneś zrobić wersję "Demon Form". Uśmiech wygląda dziwnie, serio. I jest zbyt biały. Mogłeś zrobić w tym przypadku cieniowanie przynajmniej dwutonowe. Wyglądałoby to o wiele lepiej.
Cieniowanie twarzy ujdzie. Jest względnie dobre.
Strój oryginalny, niema co. Duży plus masz u mnie za to. Mimo wszystko, cieniowanie nie powala. Za dużo dałeś tych dziur i ograniczyłeś sobie pole do popisu przy cieniowaniu. Na spodniach dla przykładu nie powinieneś robić dziur, OPAR wyglądałby wtedy ciekawiej. Podkoszulka pod kurtką.. Następny głupi błąd. Cieniowanie jest dobre, ale znowu zbyt duża ta jedna dziura. Może lepiej zrobić go bez górnego okrycia ciała? Tj. bez kurtki czy podkoszulki. Gdybyś się przyłożył mógłbyś zrobić kawałki podartego ubrania przy pasie i naprawdę fajną klatkę piersiową. Mógłbyś także zastosować fajny trik, jakim byłoby całkowite skasowanie kurteczki i zostawienie połowy podkoszulki. Druga połowa to byłaby widoczna klata.
Myślę że efekt byłby zadziwiająco dobry. Rozwiązań jest wiele, ale musisz zdać się tutaj na swoją własną wyobraźnię. Aktualnie strój nie wygląda zbyt dobrze i nie mówię o jego cieniach, a ogólnym wyglądzie. Po prostu, za dużo jest dziur. Skąd one się w ogóle wzięły?
Pomysł na buty w miarę fajny, podobają mi się.

Ogółem. Zmień strój i popracuj nad cieniowaniem włosów oraz ich zewnętrznym wyglądem. Jeżeli się przyłożysz, efekt twojej pracy może być zadziwiająco dobry.

pięćsetne kape
/Feli

38(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pią Sie 20, 2010 3:22 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
ok tutaj z poprawkami i zmienionym ubraniem BREK DEMON FORM
(O-S-W)By Brek - Page 2 Efekt
@down
on ma być straszny xD
a i pracuje na skrzydełkami



Ostatnio zmieniony przez Brek dnia Pią Sie 20, 2010 3:49 pm, w całości zmieniany 1 raz

39(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pią Sie 20, 2010 3:37 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
jest straszny musisz to zmienić zmieniasz tylko kolor skóry dodaj skrzydła czy coś i zmień skórę

40(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pią Sie 20, 2010 6:46 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
dobra to dodaje wersję ze skrzydłami(nie pocieniowanymi)
(O-S-W)By Brek - Page 2 Demonms
a tu spis wersji jakie zrobiłem
(O-S-W)By Brek - Page 2 Spis
credity takie same
@mikidus
przecież pisałem ze jest bez cieni,nad cieniami pracuje



Ostatnio zmieniony przez Brek dnia Sob Sie 21, 2010 2:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

41(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pią Sie 20, 2010 7:13 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
no jest git ale teraz zauważyłem co jest jie tak wyczyść ten uśmiech i będzie super

42(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Sob Sie 21, 2010 8:43 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
A więc...
A więc moge sie przyczepić do klaty.Pod względem cieni jest nawet dobra ale same wykonanie nie jest za dobre.Mógłbyś mu zrobic kaloryferek albo coś.Mówie ci o wiele lepiej wygląda.
Mięsnie teź nie sa za dobre.Popracuj nad nimi troche i będzie o wiele lepiej.Teraz nie wygląda to za dobrze.Same cienie skóry są nawet dobre z daleka ale z bliska nie wyglądają już tak dobrze.
Na spodniach nie jestem pewien coto jest.To żółte.Z daleka myslałem że to pas ale z bliska...sam niewiem.Cienie na spodniach w pozie stojącej wyglądają nawet dobrze.Ale dało by sie je poprawic z górnej części.Cienie w pozie latającej na spodniach idą do poprawy.Nioezbyt podoba mi sie środek.Te takie owale jakby nie przypasowały mi.Jesli tak miało być to rozumiem ale mi to nie pasuje.
Butki jak butki.Nic dodać nic ujac bo jakie mają być.
Skrzydła ci wyszły nawet fajnie...ba bardzo fajnie mi sie podobają tylko...gdzie są cienie?Z cieniami bedą wygladać o niebo lepiej.Ogólnie kształt jest fajny.Ale np:na prawym skrzydle widze jakieś szare pixele.Nie wygląda to za dobrze.Lepiej byłoby gdybyś to pogrubił jak inne te szare części albo zlikwidował.
No i ten szatański usmiech...nie wygląda za dobrze.Lepiej byłoby gdybyś coś z nim zrobił albo zlikwidował.
Ogólnie demon ci wyszedł nawet fajnie ale jest kilka błędów.
Ocena za poze stojąca:7/10
Ocena za poze latającą:6/10

2kp

43(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Sob Sie 21, 2010 5:26 pm

Death

Death
First Child
First Child
Włoski, mają przy tych dwóch kosmykach na twarzy takie prostokątne połączenie, nie powinno tego być, oraz mogłyby być nieco dłuższe, ubranko, ( mówię o formie podstawowej, a nie demonie ), jest w porządku, ale gdy spojrzałem na cienie to mnie załamałeś, te cieniowanie "plamami" jest najgorsze ze wszystkich, spodnie, i cienie na nich jakoś ujdą, zmień buty, bo gdy jest w demonie, to za dużo ego czerwonego, klata może być ale cieniowanie ręki i mięśnie są do WIEEELKIEEEEEJ poprawki, skrzydła normalne, pocieniuj je.

6+/10

Oceń mi

1kp

44(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Nie Wrz 19, 2010 4:57 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
(O-S-W)By Brek - Page 2 Klata
dobra poprawiłem klate i kilka detali oraz dodałem soccer outfit

45(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Nie Wrz 19, 2010 5:25 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kurde ,myślałem ,że już kilka razy komentowałem Twoje prace ,ale przelatuje Twoją galerię i nic nie widzę :Oo:. Jeżeli chodzi o Twoje prace to widać ,że czerpiesz / ałeś z pomysłu użytkownika ,który od Nas niedawno odszedł ... o ile mnie pamięć nie zawodzi ,to był Brajan. Piszesz ,że klatę już poprawiłeś ,ale to dopiero się okaże :evil2:.
Tak więc zacznijmy tradycyjnie od włosów. Kształt - średni ,cieniowanie -słabe. Używaj więcej najjaśniejszego tonu ,a średniego i najciemniejszego powinieneś używać " w ostateczności" Po prostu używaj ich rozważnie i zastanawiaj się jak światło pada ( pod jakim kątem ) i z jaką siłą. Cienie na twarzach dziwnie rozłożone ,za bardzo eksperymentujesz. Tors pocieniowany słabo ( jednak nie udało Ci się go udoskonalić. Po pierwsze zacznij używać czarnego koloru z konturów ( w tym momencie to odnosi się jedynie do klaty ). Po drugie zapomnij o kaloryferku przy obecnej wysokości torsu. Gdybyś go wydłużył o 1 pxl ,to mógłbyś się w to bawić ,ale nie teraz. Używaj także więcej najjaśniejszego koloru. Ręka wygląda już lepiej ,powiedziałbym ,że dobrze ,chociaż pojedyncze dodatkowe pixele by się przydały ( znów ten jasny ton ). Pasek pocieniowany chaotycznie ,nie podoba mi się. Spodnie pocieniowane w dziwny sposób ,jeszcze takiego nie widziałem ,co nie oznacza ,że wyglądają dobrze. Popraw je ,zrób normalne bo na dzień dzisiejszy wyglądają źle. Buty ,hmmm zastanów się skąd nadbiega światło.
Szału nie ma ,długa droga przed Tobą ( nie wywyższam się ,ja także muszę się wiele nauczyć ).
4+/10

PS Liczę na rewanż

KP: 3
/Feli

46(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pią Paź 15, 2010 3:07 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
coś mnie naszło na zrobienie mu brata więc podaje to co zrobiłem(O-S-W)By Brek - Page 2 Beztytuuio
EDIT
zapomniałbym creditów
do tego up:
Sezu,S-H
a do tego down
s-H,sezu,maximus,yoh
(O-S-W)By Brek - Page 2 Obecnydemon
no to prosze o komenty AH, EVIL.

47(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pią Paź 15, 2010 6:37 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dobra zacznę od tego w niebieskiej koszuli.
Tak więc włosy z kształtu mi się nie podobają ,z tego względu ,że mają za dużo kosmyków. Cieniowanie nie jest wspaniałe ,ale nie jest też źle. Twarz ogółem wygląda dobrze ,jedynie czoło jest za jasne ,do poprawy. Kolor koszuli jest zbyt jaskrawy ,a sposób pocieniowania tejże ,w żaden sposób nie rekompensuje jego kształtu jej koloru. Brzuch ,hmmm ... jeżeli chciałeś z niego zrobić tłuściutkiego grubaska ,bez mięśni ,to udało Ci się ! Rękawiczka kolorystycznie nie pasuje ,na dodatek kształt jest dziwny oraz mało interesująco jest pocieniowana. Brakuje mi jej także na lewej dłoni. Kolor spodni jak i cieniowania ,są do zmiany. Buty na tyle ciemne i słabo pocieniowane ,że nic tam nie widać.
Jeżeli chodzi o tą pracę ,to po pierwsze powinieneś popracować nad kolorami. Baw się nasyceniem i przechodź w delikatnie w inne odcienie ,a z pewnością prace będą lepiej wyglądać. Oprócz tego oczywiście cieniowanie i proporcje ,a raczej same kształty osobnych części garderoby.
4/10

Druga praca ma także wiele błędów ,które można by poprawić. Po pierwsze włosy ( głównie cienie ). Potem cienie twarzy ,możesz także dodać jeszcze jeden odcień tego żółtego koloru oczu. Jeżeli chodzi o klatę ,to nie widać tam absolutnie nic. Zarówno cycki ,jak i mięśnie brzucha są niezauważalne ( chociaż te drugie akurat ,nie były w zamierzeniu podkreślone ... chyba ). Ręce wyglądają cienko ,nie widać żadnych mięśni ,a te dwa króciutkie pazurki wyglądają komicznie. Jeżeli chodzi o te długie szpony ,to są nazbyt kwadratowe. Spodnie to totalna porażka ,tutaj nawet po przybliżeniu trudno cokolwiek zauważyć. Jeżeli chodzi o kopyta ,to ... nie wyglądają jak kopyta. Te małe pypki ( pazury mam na myśli ) ,wyglądają tak samo jak te na rękach.
3/10

3kp

48(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Pią Paź 15, 2010 9:05 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
To nie rękawiczka tylko bandaż:)

49(O-S-W)By Brek - Page 2 Empty Re: (O-S-W)By Brek Nie Mar 06, 2011 2:18 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
po długiej nieobecności(dopadło mnie znudzenie i brak weny) wstawiam to co zrobiłem Final Getsuga Tenshou
(O-S-W)By Brek - Page 2 Finalgetsugatenshoubez tla

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Sameyaro vs. Brek

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.