Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Czy podobają się Wam zmiany wprowadzone na Portalu, przez Feli'ego i Yoh'a?

89% 89% [ 24 ]
11% 11% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 27

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 #2 Sonda - Portal on Sro Sty 20, 2010 12:54 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
#2 - Portal

"Czy podobają się Wam zmiany wprowadzone na Portalu, przez Feli'ego i Yoh'a?"

Proszę o głosowanie, i jeżeli to możliwe, w miarę sensowne wypowiedzi. Zbyt krótkie, i mało treściwe posty będę karał Ostrzeżeniem.

//Daję tutaj pytania wprost do Ankiety, dlatego wpisałem swój nick, a nie coś innego. Np. "przeze mnie".

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: #2 Sonda - Portal on Sro Sty 20, 2010 12:57 pm

Katayachi

Logia User
Logia User
Tak , to był dobry pomysł , przemyślane , znane na DBEvS , ale fajne ten tekst tygodnia : >

I ogólnie te nowości .

Wiec dobrze , ze to dalej prowadzicie .

//Tekst Tygodnia to zasługa Feliego. Ja go tylko przeniosłem z samego dołu strony, w bardziej widoczne miejsce, i poprawiłem estetykę.
No, a Anime jak Anime. Znacie z DBEvS : )
/Yoh92

3 Re: #2 Sonda - Portal on Sro Sty 20, 2010 1:00 pm

Cineg

Zoan User
Zoan User
Brawo! Podoba mi się tekst tygodnia. No cóż, nie powiem, portal bardzo ładnie zrobiony. Tylko trochę zagmatwane to, ale jest pro.

//To zagmatwanie z czasem się zmieni, bądź w ogóle zniknie ; )
/Yoh92

4 Re: #2 Sonda - Portal on Sro Sty 20, 2010 7:02 pm

Shine

Jounin
Jounin
Zagłosowałem na nie, bo co to w ogóle daje, że dacie link do oglądania Blicza czy innych anime :|. Moglibyście się podjąć dodawania subów czy coś, ale takie podawanie linków do żenada ;/.

5 Re: #2 Sonda - Portal on Sro Sty 20, 2010 7:09 pm

Hesher

Zasłużony
Zasłużony
Dla mnie jest to dobre rozwiązanie aczkolwiek niekonieczne. Dałem na tak ale brakuje mi tu opcji (w ankiecie) pt. nie wiem. Z jednej strony jest gut, z drugiej było to niepotrzebne. Jak to ogarniecie (zmiana formatu czcionki itd) i wszystko przestanie być oczojebne niczym śnieg pomalowany na biało - to będzie nawet przyjemnie mieć portal.
Pozdrawiam, Dase.

6 Re: #2 Sonda - Portal on Sro Sty 27, 2010 5:47 pm

Dawidek200

Zbanowany
Zbanowany
Dla mnie zajebieszczo najlepszy ten tekst tygodnia a z tym anime co daliście tylko linki też ok po necie nie chce mi sie szukać [chociarz wiadomo że na kreskuweczkach większość jest :)

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]