Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Bar "Pod Semaforem" Empty Bar "Pod Semaforem" Pią Lis 29, 2013 4:12 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Niewielka knajpa, która swoją nazwę zawdzięcza umiejscowieniu - znajduje się ona bowiem w pobliżu dworca kolejowego we wschodniej Eminie. Miejsce to nie jest wprawdzie najwyższych standardów i można spotkać tu paru chuliganów, jednak nie można nazwać tego speluną. Raczej przeciętny bar, który ma kilku swoich stałych klientów, a od czasu do czasu wpadnie do niego ktoś więcej.
Bar "Pod Semaforem" Night%20Head%20Genesis%20Anime%2048


Szatyn z charakterystycznym białym kosmykiem wszedł do knajpy i z głośnym westchnieniem usiadł na pierwszym wolnym krześle przy barze. Zwróciło to oczywiście uwagę kilku osób, które zaczęły się mu przyglądać. Nastolatek jednak zdawał się tym zupełnie nie przejmować. Zamówił sok grejpfrutowy i rozejrzał się po obecnych. Jego wiek i nietypowa fryzura z pewnością prowokowała tutejszych awanturników. Gdy zamówienie zostało zrealizowane, Boian podziękował i biorąc duży łyk, zaczął gapić się w blat.
(No cóż, skoro mam tu zostać to dobrze by było ogarnąć sobie jakąś miejscówkę do mieszkania. Nie znam za dobrze okolicy, powinienem zostać tutaj, w Eminie? Czy może znaleźć sobie coś w ogóle poza miastami? Tutaj mnie chyba nie lubią...)
Znów zerknął na kilku gości z wizerunkiem bandziorów i uśmiechnął się pod nosem. Wziął kolejny łyk soku, który najwyraźniej mu zasmakował.
(Może spróbuję tutaj, jak się nie uda to ogarnę coś na własną rękę. Architektem może nie jestem, ale powinienem dać jakoś radę...)
Siedział tak jeszcze jakiś czas, popijając swój napój i głęboko nad czymś myśląc... Nie dał się sprowokować wrednym typkom, którym najwyraźniej nie nudziło się patrzenie się na niego spod byka. Zaraz po tym, jak wziął ostatni łyk, położył pieniądze na blacie, podziękował i zmierzył w kierunku wyjścia...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.