Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Christmas Art - 2013 on Pią Gru 13, 2013 12:32 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, postanowiliśmy zaserwować wam akcję polegającą na tworzeniu świątecznych prac - spritów, sygnatur, rysunków, animacji, opowiadań i wielu, wielu innych. Oczywiście, za każdą pracę będziecie nagradzani pewną ilością kreatywnych punktów!

Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Nie Mar 09, 2014 7:09 am, w całości zmieniany 1 raz

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: Christmas Art - 2013 on Pon Gru 16, 2013 8:26 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Trzeba w końcu coś wrzucić!
http://pandemoniumhero.deviantart.com/art/Xmas-Art-420222766
W planach jeszcze chociaż jeden ;)

@Yoh:
„Christmas Art” - 5 KP

3 Re: Christmas Art - 2013 on Pon Gru 30, 2013 12:51 am

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
http://www.anrevosprites.net/t3080p75-grafika-by-the-mrbercikovsky Takie tam dwie sygnatury w klimatach świątecznych. Nie wiedziałem, że musze pisać w tym temacie :<

@Yoh:
„Christmas Art” - 5 KP

4 Re: Christmas Art - 2013 on Czw Sty 02, 2014 11:00 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
No cóż... Tegoroczny, świąteczny event nie cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem.
Szkoda.
Zamykam.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]