Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#27 SADS Empty #27 SADS Pią Sty 10, 2014 4:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwsze miejsce zajmuje - Yoh!
Ilość głosów: 7
Nagroda:
#27 SADS 314
#27 SADS Daicon
+12 KP
#27 SADS Sads_110

Drugie miejsce zajmuje - Mr. Bercikovsky!
Ilość głosów: 6
Nagroda:
+5 KP
#27 SADS Sads10



Poziom prac nie był wysoki - to prawda.
Z drugiej jednak strony, dzięki tym "jakże słabym sygnaturom" udało się stworzyć prawie normalny konkurs. Szkoda, że nie mogłem liczyć na więcej - w końcu, nie można mieć wszystkiego.

2#27 SADS Empty Re: #27 SADS Pią Sty 10, 2014 7:45 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Eh... gratsy. Próbowałem doprowadzić do końca konkursu już wcześniej głosując na ciebie, jednak wtedy zagłosowali Aki i Safcia. Powiem tak - nie popisaliśmy się xd
Ogólnie to pierwsza moja wersja nie miała sprita nawet, bo dopiero gdy miałem ci ją wysłać przeczytałem tematykę i tylko dodałem tego pixelowego xd

Tak to się prezentowało
#27 SADS 83071189614582447093

3#27 SADS Empty Re: #27 SADS Pią Sty 10, 2014 9:23 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Bercik, ta wersja ze spritem jest fhuj słabsza od tej pierwszej, co zrobiłeś xD Ale tak to jest, jak się nie czyta tematyki xd

Ofc gratulacje dla Was obu!

4#27 SADS Empty Re: #27 SADS Sob Sty 11, 2014 6:33 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ofc gratulacje dla Was obu!
Mam nadzieję, że gratulujesz nam jedynie uczestnictwa w konkursie. Dostałem sygnaturkę tylko i wyłącznie od Bercika, czego się oczywiście spodziewałem. Mimo to, miałem szczerą nadzieję na to, że przy tej jakże wymyślnej tematyce, mogę liczyć na większe zaangażowanie użytkowników - jak zwykle, naiwnie się zawiodłem. Nie chciałem, a żeby Bercik znowu jako jedyny brał udział w konkursie, więc na ostatnią chwilę zrobiłem swoją sygnaturę.

Co z tego, żeśmy się nie popisali?
Doszedłem do prostego wniosku, Berciku - inni użytkownicy popisali się bardziej od nas... lenistwem xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #5 SADS
» #13 SADS
» #23 SADS
» #6 SADS
» #6 SADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.