Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Taki dziwaczny podział obowiązków. Empty Taki dziwaczny podział obowiązków. Nie Sty 12, 2014 6:44 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jako że nie miałem dostępu do pojedynczych obrazków dla działów, Yoh je zaktualizował. No to myślę, że mi pozostaje o tym poinformować wszystkich, którzy mogliby tego nie zauważyć.

Tak, oto nowe ikonki działów. Wszystkie zewnętrzne sprity zostały zastąpione spritami z naszego forum. My też potrafimy, nieprawdaż?

Które myślę, że są najfajniejsze? Sondy, Oceniaj Kreatywnie i Banicja. A przy uwzględnieniu jeszcze odrobiny egoizmu? Zwycięzcy, Komiksy (...jedyna, którą ja zrobiłem...) i Kosz specjalny.

...OH RACJA KOSZ SPECJALNY JEST WIDOCZNY TYLKO DLA NAS.

Czuję się oszukany.

I tak wam pokażę.

EXG: Taki dziwaczny podział obowiązków. Exg10
Kosz specjalny: Taki dziwaczny podział obowiązków. Kosz_s10 (ten czarny w rogu to capturowy Yoh)

Dla porównania, EXG do dzisiaj miało następującą ikonkę: Taki dziwaczny podział obowiązków. Xk0

Ja tam myślę, że admini wcześniej mieli fajniejszą, nie?

A jak idzie ten super-tajny projekt, którego nawet nazwy nie mówię, a który pewnie i tak wszyscy wiedzą, czego dotyczy? Gotowy w 35%. Hej, idzie dobrze. Następny update wyglądu forum wcale nie tak długo od teraz.

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jak dla mnie nowe ikonki wyglądają świetnie ! Niby nic wielkiego ,ale forum od razu wygląda ciekawiej :>
PS Po sesji postaram się nadgonić pozostałe 65 %

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
A jak skończymy Projekt, to dopiero będzie super-overhaul.

Sondy best ikonka of all time.

A właśnie w lutym mam sesję. Well.

Jata

Jata
Moderator
Moderator
SONDY ROX xD Dlaczego nie jest widoczna na stronie głównej?!
Generalnie ikonki fajne, miła (kolejna już zresztą) odmiana. Niektóre oparki się powtarzają i może w niektórych zabrakło pomysłu, ale w większość wbrew przeciwnie (SONDY xD). Btw postaci na ikonkach, pamiętacie ten post? Sołtys incoming...

Na początku też nie jarzyłem ocb z ikonką spritów. Ale jak przeczytałem opis ("im bardziej rozbudowane...") to zacząłem brechtać xD

Dobra robota!

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Na początku też nie jarzyłem ocb z ikonką spritów. Ale jak przeczytałem opis ("im bardziej rozbudowane...") to zacząłem brechtać xD

Waaaaaait a minute.

[idzie zerknąć]
...
[teleportuje się z powrotem]

HAH

Wiesz, myślę, że to nawet mogło być niezamierzone. Ale musielibyśmy zapytać Yoha.

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Też mi przyszło na myśl, że to mogło być niezamierzone, ale wciąż xD... No a jeśli tak jest to nie bardzo wiem o co chodzi w tej ikonce - czy to może tylko ot tak wklejone kilka babek :P

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Well sprity muszą mieć wiele póz. Również obejmujących bardzo niestandardowe metody obezwładniania przeciwników (podczas gdy ktoś może np. przemknąć koło nich bądź wywalić z nieba prosto w nich jakieś słoneczne działo czy coś tam).

Chcesz doszukiwać się nieco głębszego sensu w ikonkach stworzonych przez Yoha, weź na warsztat Oceniaj Kreatywnie!.


Btw ikonka Archiwum. Wow such sprity very nostalgia.

8Taki dziwaczny podział obowiązków. Empty Re: Taki dziwaczny podział obowiązków. Pon Sty 13, 2014 12:51 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To było całkowicie zamierzone.
„Oceniaj Kreatywnie!” dało mi rozruch mózgu na więcej podobnych pomysłów, ale nie wszystko byłem w stanie zrealizować xD

W każdym bądź razie, zmianie nie uległ jedynie wewnętrzny dział PBFa. Po pierwsze, niewiele się tam teraz dzieje. Po drugie, to w chuj ikonek bez postaci na które i tak mało kto zwraca w tej chwili uwagę. W przypadku niektórych obrazków mogą zachodzić z czasem jeszcze jakieś zmiany - póki co skupimy się jednak na innym projekcie, skończonym w 35% ;d

9Taki dziwaczny podział obowiązków. Empty Re: Taki dziwaczny podział obowiązków. Pon Sty 13, 2014 11:57 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
nie znalazłem żadnego opara mojego autorstwa!!!!!!!!!! TA ZNIEWAGA WARNÓW WYMAGA.


Btw. nie chciałem o tym wspominać, ale wreszcie uzyskałem pozwolenie. Mianowicie pewnie dalej myślicie co z Felim? Miał wypadek na drodze, po którym zapadł w śpiączkę, nie dawno się przebudził, a obecnie przebywa na rehabilitacji. Sam chciał, żebym zapostował info, więc jest. Nie wiem obecnie ile jeszcze potrwa rehabilitacja.

10Taki dziwaczny podział obowiązków. Empty Re: Taki dziwaczny podział obowiązków. Pon Sty 13, 2014 2:22 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Shine napisał:nie znalazłem żadnego opara mojego autorstwa!!!!!!!!!! TA ZNIEWAGA WARNÓW WYMAGA.

Nie dla psa kiełbasa D;

11Taki dziwaczny podział obowiązków. Empty Re: Taki dziwaczny podział obowiązków. Pon Sty 13, 2014 2:35 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
A więc to się dzieje z Felim.

Holy shit.

Będę szczery, rozważaliśmy jego degrada, bo tyle go nie było i nie wiedzieliśmy, co się dzieje.

No właśnie, nie wiedzieliśmy, co się dzieje.

Przekaż mu od całego forum życzenia szybkiego powrotu do zdrowia (jak ktoś się z nich wyłamie, ma bana). Gdyby nie ta arceusdamn sesja, przyjechałbym.

To nie jest żadna sytuacja do zabierania komuś tytułu admina. Gdyby to było coś jak z wieloma naszymi modami, sytuacja byłaby jasna. Teraz też jest - pomarańczowe miejsce będzie na niego czekało, nawet jeśli zdecyduje się nie wrócić.

12Taki dziwaczny podział obowiązków. Empty Re: Taki dziwaczny podział obowiązków. Wto Sty 14, 2014 8:58 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Widać, że design forum ciągle się zmienia - i to na lepsze. Serio, o wiele bardziej podoba mi się nowy wygląd forum, może dlatego że stary był zbyt długo i się przejadł, jednak prędzej stawiałbym na to, że ten jest po prostu o wiele ciekawszy... Propsy, za nowe ikonki - w szczególności za ikonkę dla Sond xdd.

13Taki dziwaczny podział obowiązków. Empty Re: Taki dziwaczny podział obowiązków. Sro Sty 15, 2014 6:19 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widać, że design forum ciągle się zmienia - i to na lepsze. Serio, o wiele bardziej podoba mi się nowy wygląd forum, może dlatego że stary był zbyt długo i się przejadł, jednak prędzej stawiałbym na to, że ten jest po prostu o wiele ciekawszy... Propsy, za nowe ikonki - w szczególności za ikonkę dla Sond xdd.
Jeżeli chodzi o ikonki działów, to z czasem, niektóre z nich będą jeszcze ulegać zmianie - rzeczywiście, w niektórych przypadkach po prostu zabrakło mi pomysłów. Zaś w kwestii designu forum... cóż, podczas jego tworzenia stawiałem przede wszystkim na główną tematykę AnRevoSprites, jaką są sprity - być może dlatego obecny wygląd bardziej przypadł użytkownikom do gustu. Nie ukrywam jednak, iż po powrocie Feliego - który, mam nadzieję nastąpi niedługo - będziemy starali się wyeliminować ewentualne błędy + zaczniemy ogarniać pewne elementy forum, które na chwilę obecną po prostu są mało estetyczne. No, nieważne.

Wiemy co się dzieje z Felim - stary, wracaj do zdrowia.
Gdybyśmy wiedzieli wcześniej co się z nim dzieje, nie pojawiłyby się w naszych głowach myśli o jakiejkolwiek degradacji - a to miało niestety miejsce. W każdym bądź razie, nie będziemy drążyć tematu. Tak jak zadeklarował V - niezależnie od tego czy będzie chciał wrócić, czy też nie - pomarańczowe miejsce będzie na niego czekało.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.