Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Witam wszystkich ;> Empty Witam wszystkich ;> Sro Sty 15, 2014 5:33 pm

Sebek;>

Sebek;>
Earthling
Earthling
Tak więc witam was drodzy ludzie ;> Zamierzam robić gify (byc może) a może i nawet jakies vipy ^^ zależy od poniesienia mnie przez wyobraźnie ;> Pozdrawiam narazie ;>

2Witam wszystkich ;> Empty Re: Witam wszystkich ;> Sro Sty 15, 2014 10:33 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Człowieku znajdź sobie lepsze zajęcie niż spamowanie na tym forum po raz (tu wpisz liczbę od 1 do 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999). DZIĘKUJE, POZDRAWIAM.

3Witam wszystkich ;> Empty Re: Witam wszystkich ;> Sro Sty 15, 2014 11:04 pm

Sebek;>

Sebek;>
Earthling
Earthling
@UP

NIe rozumiem ??? Dzisiaj założyłem konto tutaj po raz pierwszy bo trafiłem tutaj przez przypadek przez Yoha który założył swój temat na portalu DBR :> Po drugie skoro jest tu taki dział, który służy jak podejrzewam do przywitania się z ludzmi na forum to w jaki sposób według Ciebie spamuje ?? Dziękuje, dobranoc, pozdrawiam Sebek ;>


@EDIT 
Widocznie pomyliłeś mnie z kimś innym, na większości forum byłem znany bardziej pod nicname Jezior, Jezior705, Jezior123. Z jakim kolwiek Sebkiem, Sebą, Seastianem mnie mylisz to nie ja ^^ Dziekuje.

4Witam wszystkich ;> Empty Re: Witam wszystkich ;> Sro Sty 15, 2014 11:27 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Sebek/Qulob/ten wyżej napisał:Widocznie pomyliłeś mnie z kimś innym, na większości forum byłem znany bardziej pod nicname Jezior, Jezior705, Jezior123. Z jakim kolwiek Sebkiem, Sebą, Seastianem mnie mylisz to nie ja ^^ Dziekuje.

5Witam wszystkich ;> Empty Re: Witam wszystkich ;> Czw Sty 16, 2014 12:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
NIe rozumiem ??? Dzisiaj założyłem konto tutaj po raz pierwszy bo trafiłem tutaj przez przypadek przez Yoha który założył swój temat na portalu DBR :> Po drugie skoro jest tu taki dział, który służy jak podejrzewam do przywitania się z ludzmi na forum to w jaki sposób według Ciebie spamuje ?? Dziękuje, dobranoc, pozdrawiam Sebek ;>
To prawda, że założyłem temat ze swoimi grafikami na forum DBR. Pozwolę sobie jednak na zacytowanie dwóch twoich komentarzy dotyczących moich prac, właśnie stamtąd:
Znam twoje prace z ARS i musze stwerdzić, że od zawsze mi się podobały a te grafiki są naprawdę dobre.
Janemba i C16 bardzo mi przypadły do gustu ;> Podoba mi się także Ten ...DragonBallBackpack ??, Pryokazji mógłbyś wrzucić więcej sprit'ów Yoha ^^ Pamiętam Yoha Berzerk, i wiele innych ^^
To jednoznacznie dowodzi tego, że jesteś tym "legendarnym" Sebkiem, którego banowaliśmy tak wiele razy - często bezskutecznie, ale nie zamierzaliśmy się poddawać, jeżeli chodziło o tępienie głupoty. Po krótkiej dyskusji, jaką odbyliśmy w dziale przeznaczonym tylko dla administratorów, doszliśmy jednak do prostego wniosku - nie warto cię tym razem banować, chociażby dlatego, że się nie kryjesz - być może coś do ciebie dotarło.
No właśnie - "dlatego, że się nie kryjesz".
To co teraz robisz, daje nam jednoznacznie do zrozumienia, że dalej zamierzasz robić z użytkowników tego forum konkretnych debili i nie powinno być żadnej, drugiej szansy.

6Witam wszystkich ;> Empty Re: Witam wszystkich ;> Czw Sty 16, 2014 12:12 am

Sebek;>

Sebek;>
Earthling
Earthling
@UP

Yoh naprawdę nie wiem o jakiego legendarnego Sebka chodzi o.o powaga... Miałem kiedyś tutaj zupełnie inne konto Jezior123 lub Jezior705 lub było to na innym forum gdzie zamieszczałeś swoje prace. Nie jestem tym Sebkiem o którym mówicie, Co do tam tych 2 komentarzy to tak jak mówiłem trafiłem tutaj przez Ciebie bo przypomniało mi się o tym forum bo ostatni raz tu byłem bardzo dawno temu.
 

@Edit

http://www.anrevosprites.net/t2828-jezior705?highlight=Jezior705 tutaj jak widać ostałem warna na tamtym koncie i było to w 2011 więc jak widzicie znałem prace Yoha bo kiedyś siedziałem na tym forum i było to dawno temu, nie wiem o jakie Sebka chodzi ale nie chodzi o mnie. A pasów do konta Jezior705 nie pamiętam ;/

7Witam wszystkich ;> Empty Re: Witam wszystkich ;> Czw Sty 16, 2014 1:56 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh naprawdę nie wiem o jakiego legendarnego Sebka chodzi o.o powaga... Miałem kiedyś tutaj zupełnie inne konto Jezior123 lub Jezior705 lub było to na innym forum gdzie zamieszczałeś swoje prace. Nie jestem tym Sebkiem o którym mówicie, Co do tam tych 2 komentarzy to tak jak mówiłem trafiłem tutaj przez Ciebie bo przypomniało mi się o tym forum bo ostatni raz tu byłem bardzo dawno temu.

http://www.anrevosprites.net/t2828-jezior705?highlight=Jezior705 tutaj jak widać ostałem warna na tamtym koncie i było to w 2011 więc jak widzicie znałem prace Yoha bo kiedyś siedziałem na tym forum i było to dawno temu, nie wiem o jakie Sebka chodzi ale nie chodzi o mnie. A pasów do konta Jezior705 nie pamiętam ;/
Sebek napisał ostatnią wiadomość 11/05/2010.
Konto Jezior705 powstało 11/05/2010.
12/05/2010 Sebek został zwarnowany za spamowanie, przy czym wcześniejsza ilość ostrzeżeń na jego koncie była bliska do wystawienia bana - został więc zbanowany.
Pierwsze posty z konta Jezior705 zostały napisane 11/01/2013, zaś później słuch o nim zaginął.
Qulob - kolejne konto Sebka zostało założone 19/04/2013. Zaledwie miesiąc później zorientowaliśmy się, że to jego multi-konto - standardowo otrzymał więc bana. Dalszych poczynań tego użytkownika nie mam po prostu chęci szukać. Do czego dążę? Na tzw. "czystą logikę", wnioskując nie tylko po nicku, ale również dacie zarejestrowania, można byłoby uznać twoje konto za kolejne multi słynnego Sebka. Z drugiej strony, adresy IP sugerują coś innego - pomimo faktu, że są zmienne, dostawca pozostaje ten sam w przypadku Quloba i Sebka przez trzy lata. W przypadku Jeziora i twoim jest inaczej. Dla mnie możesz pozostać na forum oraz aktywnie się udzielać, ale nie mam zielonego pojęcia jakie zdanie na ten temat ma reszta wład-... drugi administrator.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Witam
» Witam ;d
» Witam.
» Witam Witam ;p
» Witam!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.