Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Kategoria: Opar
Temat prac: Jellal/Mystogan
Do kiedy oddajemy prace: 16.02.14
Komu oddajemy prace: Yoh.
Uwagi: W stylu LSW.



Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Czw Lut 06, 2014 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Ej, a ja? :<

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jesteś za dobry xd Zróbcie walkę z Yohem, Zbirem i jeszcze jakimś koxem. To byłby prawdopodobnie jednostronny pojedynek, a nie battle royale, gdybym cię wyzwał.

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Musiałeś to zrobić akurat, gdy mam sesję ._.? Dobra, SPRÓBUJĘ. Ale tylko SPRÓBUJĘ, nie mogę niczego, absolutnie niczego obiecać.

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Nie chce mi się, ale to tak strasznie mi się nie chce :/ Niby mam teraz te ferie i opie****am się te kilka pierwszych dni, lecz mimo to nie mam w ogóle ochoty nic zrobić w lsw.

Hmm... Powiedzmy tak - póki co przyjmuję, ale nie gwarantuję niczego (podobnie jak Jataman). Straszny ze mnie leniuch, a tego nawet wyzwanie do walki może nie zmienić ;P


@Yoh:
Brak pracy po terminie. Ostrzeżenie.

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Chłopaki spoko, wiedziałem, że tak będzie dlatego dałem tak długi termin. Nie wiem do kiedy trwa sesja, ale chyba powinna się do tego czasu skończyć. A ty Rayemku powinieneś do tego czasu nabrać chęci.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Sesja trwa aż się skończą egzaminy.

I nie przyjmuję, nawet mimo że mnie dopisałeś później.

(myślę, że gdyby Max mi o tym nie powiedział i nie odpowiedziałbym, że mnie tu nie ma wpisanego, to byś tam zostawił "Viego", a ja bym to całkowicie zignorował, dokładnie z tego powodu)



Ostatnio zmieniony przez Versil Perihelion dnia Czw Lut 06, 2014 11:55 pm, w całości zmieniany 1 raz

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Serio? 
No dobra, tak jak Ray, na razie przyjmuję, ale nie obiecuję, że mi się nie odechce xdd.

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Przyjmuję bo mogę.

Aki

Aki
Jounin
Jounin
No hej, nie zrobiłem nic, jestem słaby. Wypisuję się. ;((((


@Yoh:
Zgłoszone po terminie. Ostrzeżenie.

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Do kiedy oddajemy prace: 16.02.14
Today at 12:07 am
No hej, nie zrobiłem nic, jestem słaby. Wypisuję się. ;((((
Za późno, warna chamowi!


@Yoh:
Fakt.
Ale pierwotna wersja tego posta i tak była lepsza.


xD



Ostatnio zmieniony przez Jataman dnia Pon Lut 17, 2014 9:32 am, w całości zmieniany 1 raz

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rayem oraz Aki otrzymują po jednym ostrzeżeniu - sprawiedliwości stało się zadość!... ekhem... A teraz pozwólcie, że przejdziemy do tematu.



Praca #1
Mr.Bercikovsky vs Max vs Rayem vs Jataman vs Aki vs Versil Perihelion 114

Praca #2
Mr.Bercikovsky vs Max vs Rayem vs Jataman vs Aki vs Versil Perihelion 1_110

Praca #3
Mr.Bercikovsky vs Max vs Rayem vs Jataman vs Aki vs Versil Perihelion 1_210



1. [0]
2. [0]
3. [0]

Zapraszam do głosowania!
Niechaj rozpocznie się Battle Royale!

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Domyślam się ,że walka będzie się toczyła między jedynką ,a dwójka ,bo do trzeciego oparka chyba autor spacjalnie się nie przyłożył ( z tego co mi google podpowiadają to nawet ubrania się nie zgadzają ). W zasadzie nie wiem ,czy kogoś nie skrzywdzę ,ale jestem zmuszony do niemalże strzału na oślep ,bo nie jestem do końca pewny którą pracę wolę. Jedynka jak i dwójka są wykonane na bardzo podobnym poziomie ,obie zostały wykonane samemu ... chyba najbardziej do mnie przemawia 1.
1. [1]
2. [0]
3. [0]

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Zbir napisał:( z tego co mi google podpowiadają to nawet ubrania się nie zgadzają ).

Spoiler:
^ to je Jellal z rady magii czy coś w ten deseń.


1. [1]
2. [1]
3. [0]

#topic
Pozy wszędzie takie same, poziomy również zbliżone, lecz pierwsza praca jest w sumie lepiej wykonana od pozostałych. Włosy lepiej wykonane od pozostałych prac, aczkolwiek kolorki w 2 są najlepsze.
1 posiada dodatek w postaci tej laski Mystogana, aczkolwiek ma braki w proporcjach. Za długie nogi, za krótkie ręce, za duże spodnie, tors zbyt mocno wysunięty w przód.
2 posiada lepsze kolorki, lecz wszystko inne strasznie possysa, zaczynając wyliczankę od krzywych, krótkich nóg, idąc przez dwutonowe cieniowanie (które w niektórych miejscach jest pomieszane z trzytonowym, patrz: nogi, twarz) i kończąc na włoskach. Niestety, ale kolorki przemawiają przeze mnie. Do tego dochodzi chyba próba pocieniowania postaci w dwóch tonach oraz lepsze kształty peleryny.
3 n/c

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
1. [2] Bo ma laske ;_;
2. [1]
3. [0]

Aki

Aki
Jounin
Jounin
1. [3] Najbardziej mi się podoba.
2. [1]
3. [0]

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Dawno mnie tu nie było, ale zagłosować mogę ;o
Na pierwszy rzut oka najlepsza wydawała mi się praca nr 2. Gdy przyjrzałem się dokładniej stwierdziłem, że coś jest nie tak... Odniosłem wrażenie, jakby była "wybrakowana"... Mój głos zatem otrzymuje praca nr 1. "Trójka" to dno.

1. [4]
2. [1]
3. [0]

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zwycięzcą jest... Mr.Bercikovsky - zdobył aż cztery na pięć głosów (awesome frekwenszyn).
Mr.Bercikovsky vs Max vs Rayem vs Jataman vs Aki vs Versil Perihelion 114
Jeden głos zdobył Jataman:
Mr.Bercikovsky vs Max vs Rayem vs Jataman vs Aki vs Versil Perihelion 1_110

Brak głosów - Max
Mr.Bercikovsky vs Max vs Rayem vs Jataman vs Aki vs Versil Perihelion 1_210

Gratulacje dla zwycięzcy i użytkowników, którzy nie zrezygnowali z walki.
A teraz można się rozejść... Zamykam.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.