Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 6]

126[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Sty 03, 2011 10:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie no bez jaj.. Rozumiem zapieprzanie stylu bluzy z mojego Sprita, ale ogólne zapieprzenie całego stylu i brak credita za wzorowanie się..?
Lepiej go daj to raz.
A dwa, zrób coś swojego, a nie robisz jakiegoś revampa mojego Yoha. Bo nie mogę powiedzieć że to twoja praca i sam wszystko wymyśliłeś, bowiem dobrze wiesz jak wygląda mój Sprit/WIP.

127[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Sty 03, 2011 10:18 pm

Death

Death
First Child
First Child
Pamiętasz moje stare opary, tam figurowało coś podobnego w bluzie z kapturem, cieniowanie włosów wzorowałem się na poradnikach portalowych, i głownie na tym. JEśli uważasz ,że pogwałciłem twoje prawa autorskie to sorry, natychmiast usuwam tę pracę, i wlep mi warna.

Btw. z kształtu włosów nie zrezygnuję, bo jest mój, podobnie jak kaptur, i ogólnie kształty.

/Warna nie dam bo usunąłeś pracę, a nie zostawiłeś.
/Y

128[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Sty 21, 2011 8:49 pm

Death

Death
First Child
First Child
Niuuuuuuuu

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Opar

129[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Sty 21, 2011 10:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy wyglądają całkiem dobrze, ale zdecydowanie kilka rzeczy bym poprawił. Po kolei. Między dwoma najwyżej położonymi kosmykami włosów umieściłeś jeden dodatkowy pixel, że niby odstający włos. To jedynie psuje wygląd tych włosów. Nie pakuj na siłę tak pixeli. Kolejnym błędem jaki popełniłeś jest tył włosów, gdzie zrobiłeś dwa odstające od siebie kosmyki włosków. Źle to zrobiłeś. Skasuj ten dolny pasek pixeli odstający od włosów, jak mówiłem wcześniej, że niby kosmyk włosów. Postaw jeden pixel na skos '', a myślę że uzyskasz nieco ciekawszy efekt. Popracuj również nad tyłem włosów, całość powinna iść niżej, a nie kończyć się na uchu postaci. Z cieniowaniem twarzy nieco bym się pobawił. Postaw jeden pixel pod prawym okiem, w ciemniejszym kolorze skóry. Skasuj również pixele w tym ciemniejszym kolorze, między oczami. Zostaw jeden przy prawym oku. Nie popełniaj tego błędu jaki popełnia dość duża ilość osób, a mianowicie - 'Im mniej najjaśniejszego odcienia, tym lepiej'. Tego musi być właśnie całkiem duża ilość. Masz cieniować, nie robić z niego czarnucha. Popracuj nad ogólnym wyglądem klatki piersiowej. Chodzi mi o najciemniejszy kolor skóry na klatce piersiowej. Popracuj nad tym, tors nie powinien być tak mały. Więcej miejsca zrobiłeś na kaloryferek, niźli piersi. Cieniowanie podkoszulki dosyć słabe. Popracuj nad całością.. To znaczy, zmień cieniowanie całego Gi. Biała część na rękach jest dobrym pomysłem, ale na jego lewej łapce zrobiłeś zdecydowanie za nisko tą część. Skasuj jeden pixel i zastąp go ciemnym kolorem skóry, niech to jakoś wygląda. Opaski na rękach mogą być, całkiem dobry dodatek. Jeżeli chodzi o same ręce.. Podnieś o jeden pixel lewą rękę. Dolna część OPAR'a jest podniesiona z lewej strony w górę, a mimo to obie ręce są na tej samej wysokości? Coś mi tu nie gra. Wiesz chyba o czym mówię, prawda? Lewa ręka musi być o jeden pixel wyżej podniesiona niż prawa. A skoro przy rękach jesteśmy, to na prawej nie widzę żadnych mięśni. Nie rób tutaj plastusia, który nie może mieć mięśni bo nie tego chcemy. Cieniowanie dłoni ujdzie, choć z prawą bym się nieco pobawił. Cienie na spodniach są całkiem dobre i fajnie wyglądają. Mimo to, pobawiłbym się tu nieco z cieniowaniem lewej nogi oraz poprawił nieco prawą. Jeżeli sam nie zorientujesz się gdzie popełniłeś błąd, to nie musisz tego poprawiać. Wygląda stosunkowo dobrze, ale mówię jedynie że mogłoby być jeszcze lepiej niż jest. Z cieniami butów bym się pobawił. Sam pomysł jest dosyć nudny, ale wygląda dobrze więc nie mam się do czego tutaj doczepić. Sam go dość często stosuję.

Ogółem..
Całość wygląda dobrze, ale jak widzisz, kiedy człowiek się przyjrzy, widać poważniejsze błędy. Postaraj się je poprawić jeżeli chcesz użyć tej pracy jako wzoru do stworzenia nowego Sprita :)

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Traini

KP: 3
/Feli

130[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Sty 25, 2011 6:13 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Opard

Poprawka

131[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Sty 27, 2011 10:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widzę że mnie posłuchałeś i zmieniłeś włosy w niektórych miejscach, bardzo dobrze bo teraz wyglądają lepiej. Cieniowanie 'Gi' uległo zmianie na lepsze, jestem bardzo zadowolony z tego powodu. Ta zielona część wydaje się odrobinę za duża na tle całej pracy, ale niech będzie.. Mogę się natomiast przyczepić do rąk, gdzie brak jakichkolwiek mięśni. Zmniejszyłeś ten biały rękaw, ale nie wyszło to pracy na dobre bo nie pracowałeś nic, a nic nad mięśniami. Ramię jest zbyt szerokie. Dodaj tam jeden czarny pixel żeby to ładniej wyglądało, a dokładniej między uchem, a ramieniem. Popracuj nieco nad wyglądem lewej ręki, proponuję tu dać jeden dodatkowy pixel przy spodniach. Skasuj z niej tą białą część skoro została skrócona i prawej ręce. Spodnie ogólnie dość ciekawie wykonane. Mimo wszystko, popracowałbym jeszcze trochę z cieniowaniem lewej nogawki. Buty są również całkiem dobrze wykonane, większych zmian poza dodaniem paska nie widzę.
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 29671458
Czerwonymi pixelami oznaczyłem miejsca na OPAR'ku gdzie powinieneś dodać czarne pixele aby poprawić wygląd pracy. Po co masz się domyślać co poprawić kiedy mogę Ci to pokazać?
Niebieski pixel oznacza przesunięcie pixela obok właśnie na to miejsce. Ciemniejszy odcień skóry słabo wygląda przy lewym oku, lepiej dać go przy prawym.
Zielony pixel to kasacja. Po prostu skasuj pixel na którym go postawiłem.

Ogólnie rzecz biorąc jest trochę do poprawy, ale mimo wszystko praca prezentuje się lepiej niż wcześniej. I na koniec coś do czego tylko ja mam prawo!

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Traini

KP: 3
/Feli

132[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Maj 25, 2011 7:48 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Opar

ODŚWIEŻAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pewnie będzie dużo błędów, ale muszę odzyskać formę (nie robiłem oparów od baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dawna).

133[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Maj 25, 2011 10:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Little credit dla mnie dopisz, bowiem trochę się wzorowałeś z tego co widzę na revampie w moim temacie xd
Cieniowanie włosów jak i one same wyglądają względnie dobrze. Tu pobawiłbym się jedynie z kosmykami opadającymi na czoło po lewej stronie OPAR'a oraz z tym niebieskim kosmykiem z prawej strony, tak tym bez jakichkolwiek konturów. Te wszak by się przydały.. Cieniowanie twarzy ujdzie, ale tu nieco zwiększyłbym ilość najciemniejszego odcienia po prawej stronie jego twarzy. Gi jest pocieniowane strasznie chaotycznie i ogólnie wygląda dziwnie. Najlepiej zdecydować się albo na jeden kolor, ostatecznie dwa jeżeli chcesz robić Gi w stylu Goku. Trzy to już przesada, proponuję to zmienić. Plus cieniowanie tego brązowego. Dodaj trzeci odcień. Jeżeli chodzi o ręce to jeszcze trochę pobawiłbym się na twoim miejscu z cieniowaniem mięśni, wszak teraz zbyt idealnie nie wyglądają. Dłonie też bym nieco poprawił. Tu jeszcze uwaga i mała rada na przyszłość. Jeżeli lewą nogawkę robisz ciemniejszą od prawej, rób to samo z ręką. Używaj na niej dwóch odcieni, średniego i najciemniejszego, wtedy praca wygląda odrobinę lepiej i ciekawiej. Jeżeli chodzi o spodnie to nie mam do nich jakichś większych zastrzeżeń. Lekko rozjaśnij jedynie ten najjaśniejszy kolor. Buty wyglądają dobrze, ale ich cieniowanie można by poprawić, tak więc zrób coś z tym. Poza wymienionymi błędami, jakichś innych, większych nie mam. Jest dobrze.

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Traini


KP: 3
/Feli

134[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Maj 27, 2011 7:14 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Opar

Ostateczna wersja Death'a. Nie będę zmieniał ciuchów, lecz zastosuje się do waszych podpowiedzi.

little credit for Yoh

135[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sob Maj 28, 2011 6:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie zastosowałeś się do rad dotyczących włosów - błąd.
Dwa białe kosmyki z tyłu zrób używając ciemnego i średniego odcienia, będzie to lepiej wyglądało. Zrób też outline wokół tego szarego kosmyka po prawej stronie OPAR'a. Chodzi mi ogólnie o taki efekt:
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 49509762
Jego prawej, nie Twojej. Twarz wcześniej wyglądała lepiej, nos dodawał tutaj pewnego uroku, zmień ją ponownie.
Cieniowanie kamizelki miejscami naprawdę nadaje się do poprawy. Pomysł na strój wydaje się całkiem ciekawy. Teraz rzuciło mi się to w oczy, ale skróć obie ręce w pionie o jeden pixel, bo są trochę za długie. Buty.. Nie szalej tak z tymi kolorami. Poprzednia wersja butów była lepsza, ale na prawym bucie użyłbym trzech odcieni, na lewym dwóch, ciemnego i średniego. Wtedy efekt będzie ciekawszy. Najdalszy kosmyk włosów po jego lewej stronie zrób ciemniejszy. To samo z tym ciemnym kosmykiem, również z lewej.

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Traini


KP: 2
/Feli

136[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Cze 17, 2011 5:55 am

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Oparu
little credits for Yoh and Sołtys
Poprawka, oceniam za ocenę!!

137[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Cze 17, 2011 10:24 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Włosy prawie że okey. Jedynie ich tył można lekko zmodyfikowac no i kosmyk opadajacy na czło od przodu. Cieniowanie okey. Kurtka taka jakby za szczupła ? Zbyt obciśnięta. Rękawy i ręce okey. Nogi przydało by sie inaczej pocieniować, używając wiecej ciemnego odcienia niebieskiego. Na reszcie elementow cieniowanie jest okey.

KP: 1
/Yoh

138[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Cze 19, 2011 10:18 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Hmm... Sądząc po tej pozie wydaje mi się, że praca została wykonana na base robionym przez Yosza. Mogę się mylić, ale słowo daję, że podobne Xd
Zaczynając od góry, muszę pochwalić cię za cieniowanie włosów, bo wyszły świetnie ^.^ Ykmo ma tutaj jednak sporo racji. co do ostatniego kosmyka. na twoim miejscu podzieliłbym go na 2 mniejsze, bo nie dość, że wygląda on sztucznie. Cienie twarzy wydają się być OK, więc się nie czepiam. Kamizelka dość prosta, trochę przypomina tą z Naruto, tylko kieszonek na piersiach i tego "kołnierza" brak XD Wadą tutaj jest szerokość, rozumiem, że ktoś może być szczupły, no ale nie musiałeś go "wychudzać". Gdzie się zmieści kaloryfer na klacie? XD Ręce są OK. Jeśli mógłbym coś zasugerować to próba zrobienia krótkiego rękawka zamiast długiego. To jednak tylko propozycja. Spodnie są całkiem dobrze zrobione, ale zgięcie jest trochę za wysoko. Postać wygląda jakby sobie podwijała nogawki. Nie bój się też użyć odrobiny ciemnego odcienia na dolnej części nogawki. Butki jak to butki - tenisówki XD

To tyle z mojej strony.

KP: 2
/Yoh

139[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Paź 05, 2012 5:32 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Opar

Hej ludziska, trochę mnie nie było, ale chyba zacznę być nieco bardziej aktywny na forum (znalazłem chwilę czasu).

credit:Yoh92,Sh,Angry boy

140[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Paź 05, 2012 5:46 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Mhmhm!
Całkiem ciekawa praca na elokwentnym poziomie.
Moim zdaniem odpowiednio dobrałeś większość kolorów do tej postaci, jedyne co bym sugerował w niej zmienić to ten złoty łańcuszek. Proponowałbym srebrny kolor albo bardziej wyrazisty odcień złotego.
Włosy i twarz elegancko wykonane, szpiczaste kształty mhmhm to jest to.
Kamizelka mogłaby posiadać jakiś ciekawy dodatek(ale to tylko nic nie warta moja opinia), mimo wszystko ładnie klei się z resztą ciała.
Co do spodni, uważam że mógłbyś podmienić tą pixelową czarną "rzeczkę" między nogami Twojej postaci, na ciemniejszy odcień koloru jeansóff.
Podsumowując praca prezentuje się na prawdę nieźle!

[Mogę liczyć na odwet w moim temacie ;?]

KP: 2
/Feli

141[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Paź 08, 2012 3:27 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Kształt włosów mógłbybyć lepszy, przód mi się średnio podoba. Cienie dobre, ale z tyłu kosmyk nie powinien mieć najjaśniejszego odcienia, popraw to. Twarz ma taką średnią... Kaptur jest raczej źle pocieniowany, najjaśniejszy odcień z tyłu, wtf? Cienie na bluzie ujdą, ale mogłeś je inaczej rozplanować. Usuń czarny outline między bluzą a spodniami, o wiele lepiej będzie. Jak przybliżyłem opara, to dziwne kolorki spodni mi się wydały, a szczególnie najjaśniejszy, jakby nie pasował do tej palety kolorów. Łańcuch, jak łańcuch. Na jego lewej ręce jest ta rękawiczka zbyt krótka w stosunku do prawej, cienie mogą być. Dziwne połączenie lewej ręki z bluzą, cienie na tej ręce takie ciut dziwne, bo moim zdaniem na takiej ręce, to najciemniejszy odcień powinien być od strony bluzy, a reszta średnim. Na prawej ręce jak dla mnie za dużo ciemnego odcienia ogólnie. Buty jak to buty... Ale na jego lewym bucie cienie powinny być ciemniejsze niż na prawym.
Ogólnie kształt opara wygląda jakby miał garba, to też popraw.
To tyle, ćwicz dalej :)

KP: 2
/Feli

142[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 6 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Paź 16, 2012 6:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No, akurat Ciebie bym się tutaj nie spodziewał. Widzę, że dalej opierasz się na revampie jaki dla Ciebie wykonano. Włosy pocieniowane odpowiednio, proporcje zachowane. Masa mięśniowa postaci jest widoczna i dobrze wyeksponowana. Kamizelka, lub też bluza wymaga poprawy w cieniowaniu – nie ma tragedii, ale widać, że może być lepiej. Na spodniach masz nogawki w dwóch różnych odcieniach; zmień to. Poza tym, czarne piksele postaraj się coraz częściej zastępować za pomocą ciemnego odcienia. Cienie twarzy dobre – nie mam większych zastrzeżeń. Ogólnie rzecz biorąc, widać duży zastój skilla, ale na szczęście, nie utraciłeś swoich umiejętności zupełnie i potrafisz stworzyć coś stosunkowo ciekawego. Czekam na więcej prac.

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Similar topics

-

» Avek dla Deatha

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.