Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 6]

26[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Lut 17, 2010 2:53 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Włosy mogą być cieniowanie nie jest zrobione na odwal sie, a jeśli jest to dobrze zamskowane!
Najciemniejszy kolor skóry jest trochę brzydki, ale dałeś go tak umiarkowanie, że to wogóle nie przeszkadza!
Koszulka mi się nie podoba!
Ręka ma mało cieni!
Spodnie... ehh słabo pocieńowane!
Butki wygladają kwadratowo!

Daje ci 6/10



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

27[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Lut 17, 2010 4:38 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
dobra zacznijmy oceniać takesori przyznaje ci rację najciemniejszy kolor skóry jest brzydki
włosy mogą być ale mogłyby być lepsze cieniowanie na bluzce może być spodnie cieniowanie na nich mi się nie podoba
7/10



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

28[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Lut 24, 2010 8:29 pm

Death

Death
First Child
First Child
DOdaje swoje base 100 % by me...

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 84605778209967960089

29[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Lut 25, 2010 7:05 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc, Base takie sobie, prezentuj się ono średnio.
Popraw ramie bo jest tak za nisko, popraw trochę renke, druga ręka jest chyba trochę za bardzo w dole. Klate troszkę popraw. Spodnie git.
Base prezentuj się tak średnio, są błędy, popraw to co zaproponowałem, a myślę , że będzie dużo lepiej 6,4\10
:^^:

30[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Lut 25, 2010 7:58 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Głowa ci wyszła normalna, ładnie pocieniowana, ale oko mi sie nie podoba jakieś za duże?
Ręka pokrzywiona, klata ładna, wogóle ładnie pocieniowana skóra!
Nogi- spodnie już nie tak ładnie pocieniowane, popraw to!
Butki ładne!

Daje ci 4/10


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

31[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Lut 26, 2010 2:55 pm

Death

Death
First Child
First Child
Poprawiłem parę rzeczy...

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 82284690414903956629

32[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sob Lut 27, 2010 9:10 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No a więc tak, pierw kontury. Głowa jako tako wygląda nawet znośnie, lecz te oczy są dziwaczne i o jeden pixel lewe oko (jego), jest za wysoko. A czemu dziwacznie ? Ponieważ nie pasuje mu ta czarna kreska nad siwym kolorem ;s Następnie klata. No ona wygląda jako tako dobrze, lecz ręka już bardzo, ale to bardzo kiepsko. Gdybyś poprowadził dwa piksele z ramienia tak na skos do głowy, by pasowało lepiej. Nogi ;s, Tutaj to kompletna porażka ;s Lewa noga (jego) ma źle dobrane kontury, a prawa jest za bardzo krzywa. Co niestety wydaje się iż cała postać jest krzywa ;s Następnie cieniowanie do poprawy - Głowa, Spodnie, i lekko klata i ręce.
No cóż długa droga jeszcze przed Tobą.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 3kp.
/S

33[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Mar 15, 2010 7:34 pm

Death

Death
First Child
First Child
dodaje kolejną przeróbkę , tym razem w dżinsach , bo tak się lepiej prezentuje :lol!:

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 92098174904462231858

Zmieniłem kształt ręki , klate , oko , i nogi...

34[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Mar 15, 2010 7:40 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Cienie skóry są brzydkie, ucz się cieniowania od Sezu'a, ale jedyne miejsce gdzie cieniowanie jest ładne to głowa, ale wydaje mi się, że nawet łysolom tak światło, by się od głowy nie odbijało?
Czyli głowa może być, klata to rozrzucanie pikseli gdzie popadnie, popraw klate.
Pas to jakieś pieluchmajtki i to słabe.
Spodnie są złe, cieniowanie jakieś słabe, nierealne i na poziomie średnim.
Buty ładne Adidas orginalne za 200 zł.

Daję ci 4/10

/S
1KP

35[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Mar 15, 2010 8:15 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to tak od góry :
Głowa jest ładniejsza od poprzedniej, a dokładniej oczy lepiej wyglądają i pocieniowana też jest nawet dobrze ;)
Ręce lepsze od poprzednich nie tak bardzo pokrzywiona ale za krótkie teraz to bese zaczyna przypominać dziecko :/ same mięśnie są dobre ale dodałbym jeden czarny pixel tam
Tyłów strasznie a te mięśnie popraw je. Cienie nie tak dobre tez do poprawy
Pasek troche dziwny mogłeś zrobić nie taki bajerancki jak jest tylko zwykłą kreskę xD
Spodnie króciutkie jak u dziecka przedłuż je trochę i zmień cieniowanie
Buty są ok przynajmniej ujdą xD
Dużo się zmieniło ale też dużo do poprawy xD ocena 3/5 popraw co nie co xD
[color=yellow]/S
2KP

36[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Mar 23, 2010 8:40 am

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 56858147705049450824

Dodaje poprawiony oparek przedstawiający mnie...


Oceniać!

(Ja już też będę)

@edit

zapomniałem dodać special Thanks dla Krycha95 za podsunięcie pomysłu z klatą...



Ostatnio zmieniony przez Death dnia Wto Mar 23, 2010 4:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

37[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Mar 23, 2010 11:17 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
The hair, is indeed cool and orginal, plus that open-chest jacket thingy, normal jeans.. well, yea. I will let it go this time. The shading is nice on overlay, and I don't care if it's 3 tone, 4 tone or 9001 tone aslong as it's good. Addiotanly, nice glasses. That's all I can say for now

Death napisał:Dodaje poprawiony oparek przedstawiający mnie...

So you wear a open-chest jacket, are musculated and have those weird hair? I wonder what your parents say about this.

10/10

/S
2KP

38[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Mar 23, 2010 1:49 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
praca jest dobra bardzo dobra tylko włoski jakieś takie dziwne ale cienie na nich dobre wszędzie ładnie tylko te włoski :/ ale dobra duży plus że custom
ocena 9/10

/S
1KP

39[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Kwi 04, 2010 1:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Masz u mnie dużego plusa, gdyż starasz się robić Customy.
Ale do dzieła.. Nie będę Cię chwalił, gdy ocena czeka :LSW1:

Zacznijmy od głowy. Widzę że chcesz przełożyć się na inne, lepsze cieniowanie włosków. Same cienie ogólnie do mocnej poprawy, a o kształcie nawet nie chcę wspominać. Rada: Poświęć na stworzenie włosów najwięcej czasu, a nie rób je krócej niż całego OPAR'ka. To one są najistotniejszą częścią.
Na skórze mógłbyś zmienić trochę odcienie, jednak tutaj nie będę się aż tak czepiał. Widzę, że jest w miarę, dobrze.
Klata to coś, co najbardziej mnie zaniepokoiło. Wygląda ona naprawdę dziwnie.. płasko. Cieniowanie na bardzo, ale to bardzo słabym poziomie. Za dużo ciemnego odcienia spowodowało efekt głupiej klatki.
Ubranie jest źle pocieniowane, a przynajmniej tak wygląda. Popraw cienie na koszulce. Prawa ręka jest krzywa i wygląda jak złamana. O co tu chodzi? Płaska klata, krzywa ręka.. Zrobiłeś z niego niepełnosprawnego OPAR'a.
Cieniowanie spodni dziwne. Naprawdę dziwne.. Ale z daleka wygląda całkiem nieźle. Z bliska natomiast.. Już wiesz czemu mówię że dziwne -.- ?
Buty.. Takie.. Takie.. Yoszowe..?

Ogólnie, powoli przerzucaj się na Customy, ale ćwicz jeszcze na Base. Myślę że z biegiem czasu, twoje prace staną się o wiele lepsze. I choć ten OPAR nie udał Ci się tak jak myślałeś to wydaje mi się, iż jest on przepustką do tego, a żeby twoje prace były coraz to lepsze.

4/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3KP.
/Y

40[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Kwi 15, 2010 1:11 pm

Death

Death
First Child
First Child
Kilka póz mojego basu, wciąż robię następne!

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 99289537569378800811



Ostatnio zmieniony przez Death dnia Pią Kwi 16, 2010 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz

41[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Kwi 16, 2010 2:51 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
ładne base ceniowanie jest bardzo dobre klata możebyć tylko 3 poza co to jest to czarne?? wszystkie pozy są ok ale ta 3 :/ ale i tak jest 9/10

42[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Kwi 16, 2010 2:56 pm

Death

Death
First Child
First Child
sorry , wystąpił jakiś błąd zaraz wgram ponownie

@edit Już

43[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Kwi 30, 2010 8:32 am

Death

Death
First Child
First Child
Dodaje dwie prace.

nowy opar -[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 26753487266572634716

beibi vegeta -[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 24690602246368689076

oceniać!

44[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Maj 03, 2010 1:19 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
"nowy opar" - Pierwsze co się rzuca w oczy, to oczy (znowu to samo !) Krzywe takie, jak u Azjatki. Włosy słabe, mogły by mieć kontury większe i bardziej wchodzące do środka. Zawinięty rękaw fajny, ale powinien mieć jasny zielony kolor (odwróć tak swoją koszule, to się dowiesz dlaczego). Brak podwinięcia na drugiej ręce, oraz dziwna koszulka (pod koszulą) to detale zauważone jako drugie. Spodnie nawet fajne, ale nie podoba mi się ta czarna krecha na lewej nogawce. Buty mogą być, i nie interesuje mnie to co ma na czubku, ważne że jakoś wyglądają.

"beibi vegeta" - nie wygląda na takie bejbi ;P Głowa dziwnie okrągła. Włosy nawet nawet, ale średniawe cienie. To że 100% custom to mnie mało interesuje, ma ogólnie ładnie wyglądać. Pasek śmieszny, ale niechaj będzie. natomiast buty i spodnie są za bardzo podobne (kolor). Tak jak poprzednio oczy skośne. Bluzka ujdzie, nawet mi się podoba tak więc:

"nowy opar" - 5/10
"bejbi vegeta" - 7/10

Akcja - Oceniam Kreatywnie!
3KP
/Y

45[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Maj 06, 2010 4:30 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Opar

Kolejny oparek, mały credit dla sołtysa za pasemka, jak byłem w londynie to kupiłem zieloną bluże adidasa i to mnie zainspirowało.

Proszę o ocenki

46[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Maj 06, 2010 4:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
OPAR na pierwszy rzut oka jest strasznie krzywy. Popraw Base, zanim zrobić na nim cokolwiek innego.
Cieniowanie skóry i twarzy jest do dupy. Serio.. Musisz je poprawić, bo wygląda niemrawie. Cienie spodni i bluzy koniecznie do poprawy, a głównie spodni bo to co widzę jest tragiczne.
Ogółem, cieniowanie koniecznie do poprawy.

Budowa i kształty OPAR'a mnie nie zachwycają. Stać Cię na coś więcej, niż krzywego niziołka. Zbyt krótkie rękawy.
Słaba bluza i dziwnie wyglądający kaptur na tle całego OPAR'a.

Hmm.. Słabo i mogłoby być lepiej. Popraw base, a później rób Customy bo w taki sposób nigdy się nie nauczysz.

4/10

Akcja - Oceniam Kreatywnie!
3KP
/Y

47[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Maj 07, 2010 2:33 pm

Death

Death
First Child
First Child
Po radach Yoha postanowiłem przerobić nieco base

Liczę na pare ocenek

100%custom

48[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Maj 07, 2010 7:33 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Na początek chciałbym powiedzieć, że trzeba kliknąć na base i pokaże się obrazek czyli:
http://www.iv.pl/images/60198632339007910918.png
A teraz do rzeczy.
Głowa jest taka za bardzo okrągła ta kreska pochodząca od prawej ręki do spodni jest nie potrzebna muskuły widać, ale nie widać sutów, lub jak to mówią w cudzysłowie "Cycek"
Te nogi są mniejsze od góry więc je powiększ krzywości nie ma, ale jak base to wiadomo jakie ocenki, a i liczę na to, że się odwdzięczysz w moich oswach.
-6/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
2KP
/Y

49[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sob Maj 08, 2010 5:03 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim.. Tej pracy nie nazywał bym poprawą, bo w porównaniu z poprzednikiem, mało się tu zmieniło.
Moja propozycja? Zrób nowe Base, albo weź się mocno do roboty! Ale nie piszę tutaj by Ci pieprzyć o tym, a żebyś zrobił nowe Base, czyż nie?

No więc, do dzieła. Zacznę od cieniowania i od góry OPAR'a.
Przede wszystkim, oko. Nie pasuje ono do całego Base. Ten styl jest wydaje mi się, dla "groźniej" wyglądającego Base. Cieniowanie samej głowy nie jest niczym niezwykłym. Powiem wprost, jest ono słabe.
Idąc niżej mamy klatę. Z bliska wygląda na "kox'a", z daleka mniej. Ujmę to w inny sposób.. Stworzyłeś dobrą klatę, do słabego OPAR'a. Nie widać na niej jednak mięśni brzucha.
Na rękach brak widocznych mięśni.. Popraw je używając mocniejszego koloru.
I teraz czas na najgorzej wykonany element całego Base. Mianowicie, spodnie.
Buty są wykonane całkiem, całkiem. Gorzej właśnie ze spodniami, które za cholerę do nich nie pasują.
Są zbyt małe, co sprawia że Base samo z siebie wygląda na niziołka. Zrób coś z tym..

Ogółem, proponuję ostro zmodyfikować to Base, albo zabrać się za całkiem nowe, unikając w/w błędów.

3/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
3KP
/Y

50[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sob Maj 08, 2010 9:10 pm

Death

Death
First Child
First Child
Kolejna poprawka.

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 2 20399714927368112985

100% custom, do not use without permission!

oceńcie to i ja wam ocenię!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Avek dla Deatha

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.