Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Portal - zmiany Empty Portal - zmiany Sro Lut 26, 2014 9:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yo! Od dłuższego czasu nie pojawiał się żaden nius - to trochę przykre, nie sądzicie?

W trakcie realizacji projektu zapowiedzianego w tym newsie, zajmujemy się również paroma innymi sprawami o których postępie niekoniecznie muszą wiedzieć użytkownicy. Jedną z takich spraw jest aktualizacja większości artykułów zamieszczonych na portalu Anime Revolution Sprites - zajmuję się tym osobiście. Na chwilę obecną, zaktualizowane zostały poniższe strony:
Portal - zmiany Previe10 Reklama
Portal - zmiany Previe10 Dotacja

Portal - zmiany Previe10 Czym jest LSW?
Portal - zmiany Previe10 Historia Polskiego LSW
Portal - zmiany Previe10 Style
Portal - zmiany Previe10 Cieniowanie
Po odświeżeniu artykułów napisanych przez użytkowników forum, przejdę także do realizacji poradników z serii "Krok po kroku", na które również mam już stosunkowo prostą ideę.

Jeżeli chodzi o kwestię ikonek sub-forum PBFa to myślę, że zmienią się wkrótce po tym jak skończę prace nad portalem.
Nie ma sensu się śpieszyć, gdyż aktywność w rozgrywce jest na chwilę obecną stosunkowo marna.

2Portal - zmiany Empty Re: Portal - zmiany Czw Lut 27, 2014 8:21 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
A sobie zacząłem czytać historię LSW, kurwa Viego, że ty masz banie. xD Całkowicie z mojej pamięci wypadło np. reaktywacja DBSa na płatnym hostingu, ale w sumie to był strasznie krótki okres czasu.
ble napisał:Wykończenie wnętrz
Dopiero teraz pojawiły się poważniejsze problemy oraz dylematy.
Co zabrać z SR, a co z DBEvS? Jak to rozmieścić, pogodzić ze sobą? Dodatkowo, potrzebowaliśmy miejsca na wszystkie tematy informacyjne i tym podobne. Spritami zajął się Feli. Pracy było sporo i byliśmy pewni, że nie wyrobimy się w początkowo ustalonym terminie. Co zrobiliśmy? Olaliśmy go, ot co.
Daliśmy sobie dodatkowe 8 dni. W czasie, gdy ARS istniało ale nie było otwarte, pojawiły się pewne zgrzyty. Przeciek.
Najprawdopodobniej ktoś wspomniał komuś o powstaniu forum i zaczęła się lawina rejestracji, choć mówiliśmy jasno - NIE REJESTROWAĆ SIĘ!
Ci, których nie włączyliśmy do projektu (a mieliśmy ku temu powody), a zarejestrowali się pomimo tego, stracili swoje posady w GTW. Zapewne tymi, którzy odczuli to najbardziej byli Niss i Shine - obaj na wysokich stanowiskach. Pojawił się natomiast jeden wyjątek.
Sezu - ponownie on. Znalazł ARS... w Google! Hej, to sukces! Nie otworzyliśmy forum, a już o nas wiadomo.
Jaką posadę w gjetewu miałem, i że ją straciłem? Przypominam sobie tylko dobrowolne zrzeknięcie się admina za czasów DBSS i przekazanie pałeczki Feliaszowi.

btw. miałem modka na DBS, nikt nie pamięta? :( (jeszcze jako 13-14 letni gówniarz xDDD, nigdy nie wzialbym dzieciaka na moda, ale cóż - stare dobre czasy ;d).

3Portal - zmiany Empty Re: Portal - zmiany Czw Lut 27, 2014 9:04 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
To i ja się wypowiem na temat tej historii... a właściwie części o DBEVS - na początku.
Shun posiadał moderatora. Bercik6c miał moderatora+fickera. I obaj później zdegradowani z rangi moda. Dziękuję, pozdrawiam.

Nie zawsze też kumam używanie sleszów. Niby są używane w częściach, mówiących o forach, na którym doszło do zmiany nicku, jednak niekoniecznie we wszystkich przypadkach. A tak na serio to szukam pretekstu do tego:
>Bercik6c/Mr.Bercikovsky
>Maxpayne1996/Max
Tak poza tym jest git :)
Czekam też na powrót NPC na PBF'a

4Portal - zmiany Empty Re: Portal - zmiany Czw Lut 27, 2014 10:34 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wiesz, Shine, miałem pewien osobisty powód, żeby pamiętać DBS v2.0. Całkowicie nieistotne.
W sumie, czy ja też w podobnym wieku nie dostałem moda na DBS? Wiesz, po tym jak Arti całkowicie rozpieprzył forum?
(napisałbym o tym, tak samo jak o "niepewnych w 100% przyczynach hacka DBSS", gdyby nie to, że dopiero w czasach ARS Raziel uznał, że jednak Viego też mógłby się dowiedzieć, co się z DBSS stało. O tym, że Arti rozwalił DBS dowiedziałem się jeszcze później. A potem się dziwicie, gdy twierdzę, że zawsze o wszystkim się dowiaduję ostatni)

Btw, pisałem to w cholerę dawno temu, dałem Yohowi do zredagowania w cholerę dawno temu minus troszkę, obaj potem skupiliśmy się na innych rzeczach, stąd są pewne rzeczy jak w poście Bercika. Aczkolwiek mimo wszystko nie widzę nic złego w podaniu również obecnego nicka osoby wspomnianej.
Również w związku z przedostatnim zdaniem przed tym, Shine, naprawdę nie pamiętam. Ale skoro wtedy pamiętałem, to pewnie jakąś miałeś. Albo coś dostałeś właśnie post mortem.

Część o DBEvS była poza moim obszarem pisania z przyczyn całkowicie oczywistych, btw.

Now pardon me while I doprowadzę swój mózg do stanu używalności. Jeśli chcecie wiedzieć, co spowodowało odmienny stan, zapytajcie Maxa.

5Portal - zmiany Empty Re: Portal - zmiany Pią Lut 28, 2014 7:24 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Szczerze to jak czytałem całą to historie to aż w oczku łzy mi sie porobiły. Piękne czasy  były a jaki już staruch zemnie początki moje lsw jak dowiedziałem się o tym i wgl ahhh ! Kocham Was wszystkich !

6Portal - zmiany Empty Re: Portal - zmiany Pią Lut 28, 2014 7:32 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Zauważ, że nie ma tutaj nic o dwóch najbardziej zasłużonych użytkownikach wszechczasów.

Wiesz, Odys i Keri.

7Portal - zmiany Empty Re: Portal - zmiany Pią Lut 28, 2014 7:35 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
hahahaa ! Pamiętam to ! Beka wszechczasów XD Ale pomysł dobry był przecież ;dd

8Portal - zmiany Empty Re: Portal - zmiany Pią Lut 28, 2014 9:58 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jasne, że był dobry. A wiesz co jest najlepsze? Tylko nieliczni wiedzą, o czym mówimy. Oprócz nas dwóch może jeszcze Yoh i Feli, i to tyle.

I właśnie tak działają moje eksperymenty, im mniej osób wie, tym lepsze są efekty. Jak chcesz, Rizuk, to ty wtajemnicz userów.

9Portal - zmiany Empty Re: Portal - zmiany Sob Mar 01, 2014 2:24 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Tak ogólnie chciałem wbić na SR patrze a tu mojeforum.net nie ma już wgl przenosi na pun.pl grubo xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.