Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Portal - zmiany on Sro Lut 26, 2014 9:12 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Yo! Od dłuższego czasu nie pojawiał się żaden nius - to trochę przykre, nie sądzicie?

W trakcie realizacji projektu zapowiedzianego w tym newsie, zajmujemy się również paroma innymi sprawami o których postępie niekoniecznie muszą wiedzieć użytkownicy. Jedną z takich spraw jest aktualizacja większości artykułów zamieszczonych na portalu Anime Revolution Sprites - zajmuję się tym osobiście. Na chwilę obecną, zaktualizowane zostały poniższe strony:
Reklama
Dotacja

Czym jest LSW?
Historia Polskiego LSW
Style
Cieniowanie
Po odświeżeniu artykułów napisanych przez użytkowników forum, przejdę także do realizacji poradników z serii "Krok po kroku", na które również mam już stosunkowo prostą ideę.

Jeżeli chodzi o kwestię ikonek sub-forum PBFa to myślę, że zmienią się wkrótce po tym jak skończę prace nad portalem.
Nie ma sensu się śpieszyć, gdyż aktywność w rozgrywce jest na chwilę obecną stosunkowo marna.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: Portal - zmiany on Czw Lut 27, 2014 8:21 pm

Shine

Chuunin
Chuunin
A sobie zacząłem czytać historię LSW, kurwa Viego, że ty masz banie. xD Całkowicie z mojej pamięci wypadło np. reaktywacja DBSa na płatnym hostingu, ale w sumie to był strasznie krótki okres czasu.
ble napisał:Wykończenie wnętrz
Dopiero teraz pojawiły się poważniejsze problemy oraz dylematy.
Co zabrać z SR, a co z DBEvS? Jak to rozmieścić, pogodzić ze sobą? Dodatkowo, potrzebowaliśmy miejsca na wszystkie tematy informacyjne i tym podobne. Spritami zajął się Feli. Pracy było sporo i byliśmy pewni, że nie wyrobimy się w początkowo ustalonym terminie. Co zrobiliśmy? Olaliśmy go, ot co.
Daliśmy sobie dodatkowe 8 dni. W czasie, gdy ARS istniało ale nie było otwarte, pojawiły się pewne zgrzyty. Przeciek.
Najprawdopodobniej ktoś wspomniał komuś o powstaniu forum i zaczęła się lawina rejestracji, choć mówiliśmy jasno - NIE REJESTROWAĆ SIĘ!
Ci, których nie włączyliśmy do projektu (a mieliśmy ku temu powody), a zarejestrowali się pomimo tego, stracili swoje posady w GTW. Zapewne tymi, którzy odczuli to najbardziej byli Niss i Shine - obaj na wysokich stanowiskach. Pojawił się natomiast jeden wyjątek.
Sezu - ponownie on. Znalazł ARS... w Google! Hej, to sukces! Nie otworzyliśmy forum, a już o nas wiadomo.
Jaką posadę w gjetewu miałem, i że ją straciłem? Przypominam sobie tylko dobrowolne zrzeknięcie się admina za czasów DBSS i przekazanie pałeczki Feliaszowi.

btw. miałem modka na DBS, nikt nie pamięta? :( (jeszcze jako 13-14 letni gówniarz xDDD, nigdy nie wzialbym dzieciaka na moda, ale cóż - stare dobre czasy ;d).

3 Re: Portal - zmiany on Czw Lut 27, 2014 9:04 pm

Mr.Bercikovsky

Shifter
Shifter
To i ja się wypowiem na temat tej historii... a właściwie części o DBEVS - na początku.
Shun posiadał moderatora. Bercik6c miał moderatora+fickera. I obaj później zdegradowani z rangi moda. Dziękuję, pozdrawiam.

Nie zawsze też kumam używanie sleszów. Niby są używane w częściach, mówiących o forach, na którym doszło do zmiany nicku, jednak niekoniecznie we wszystkich przypadkach. A tak na serio to szukam pretekstu do tego:
>Bercik6c/Mr.Bercikovsky
>Maxpayne1996/Max
Tak poza tym jest git :)
Czekam też na powrót NPC na PBF'a

4 Re: Portal - zmiany on Czw Lut 27, 2014 10:34 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Wiesz, Shine, miałem pewien osobisty powód, żeby pamiętać DBS v2.0. Całkowicie nieistotne.
W sumie, czy ja też w podobnym wieku nie dostałem moda na DBS? Wiesz, po tym jak Arti całkowicie rozpieprzył forum?
(napisałbym o tym, tak samo jak o "niepewnych w 100% przyczynach hacka DBSS", gdyby nie to, że dopiero w czasach ARS Raziel uznał, że jednak Viego też mógłby się dowiedzieć, co się z DBSS stało. O tym, że Arti rozwalił DBS dowiedziałem się jeszcze później. A potem się dziwicie, gdy twierdzę, że zawsze o wszystkim się dowiaduję ostatni)

Btw, pisałem to w cholerę dawno temu, dałem Yohowi do zredagowania w cholerę dawno temu minus troszkę, obaj potem skupiliśmy się na innych rzeczach, stąd są pewne rzeczy jak w poście Bercika. Aczkolwiek mimo wszystko nie widzę nic złego w podaniu również obecnego nicka osoby wspomnianej.
Również w związku z przedostatnim zdaniem przed tym, Shine, naprawdę nie pamiętam. Ale skoro wtedy pamiętałem, to pewnie jakąś miałeś. Albo coś dostałeś właśnie post mortem.

Część o DBEvS była poza moim obszarem pisania z przyczyn całkowicie oczywistych, btw.

Now pardon me while I doprowadzę swój mózg do stanu używalności. Jeśli chcecie wiedzieć, co spowodowało odmienny stan, zapytajcie Maxa.

5 Re: Portal - zmiany on Pią Lut 28, 2014 7:24 pm

Rizuke

Zasłużony
Zasłużony
Szczerze to jak czytałem całą to historie to aż w oczku łzy mi sie porobiły. Piękne czasy  były a jaki już staruch zemnie początki moje lsw jak dowiedziałem się o tym i wgl ahhh ! Kocham Was wszystkich !

6 Re: Portal - zmiany on Pią Lut 28, 2014 7:32 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Zauważ, że nie ma tutaj nic o dwóch najbardziej zasłużonych użytkownikach wszechczasów.

Wiesz, Odys i Keri.

7 Re: Portal - zmiany on Pią Lut 28, 2014 7:35 pm

Rizuke

Zasłużony
Zasłużony
hahahaa ! Pamiętam to ! Beka wszechczasów XD Ale pomysł dobry był przecież ;dd

8 Re: Portal - zmiany on Pią Lut 28, 2014 9:58 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Jasne, że był dobry. A wiesz co jest najlepsze? Tylko nieliczni wiedzą, o czym mówimy. Oprócz nas dwóch może jeszcze Yoh i Feli, i to tyle.

I właśnie tak działają moje eksperymenty, im mniej osób wie, tym lepsze są efekty. Jak chcesz, Rizuk, to ty wtajemnicz userów.

9 Re: Portal - zmiany on Sob Mar 01, 2014 2:24 pm

Rizuke

Zasłużony
Zasłużony
Tak ogólnie chciałem wbić na SR patrze a tu mojeforum.net nie ma już wgl przenosi na pun.pl grubo xd

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]