Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Artykuły, poradniki i tym podobne bajery... on Sob Mar 01, 2014 9:28 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Yo! Po dłuższej chwili spędzonej nad przestarzałymi stronami oraz artykułami zamieszczonymi na portalu, mogę w końcu śmiało rzec, że aktualizacja wkrótce zostanie zakończona. Wszystkie dostępne artykuły zostały odświeżone - niektóre trzeba było napisać od nowa, inne wystarczyło sprawdzić pod kątem błędów i dodać co nieco od siebie. Co nowego?

W sekcji "Krok po kroku" dostępne są na chwilę obecną dwa, stosunkowo proste poradniki - nie zamierzam wyręczać użytkowników w rysowaniu pierwszych prac lub udoskonalaniu poziomu "starych, acz leniwych wyjadaczy", dlatego postanowiłem tworzyć krótkie tutoriale w których skupię się głównie na pokazaniu początkującemu spriterowi, w jaki sposób najprościej wykonać dany element. Do pewnych rzeczy będzie musiał jednak wykorzystać inne poradniki - na przykład, rysowanie dodatkowych elementów takich jak bronie lub okrycia głowy. W pewnym sensie, owe tutoriale są również innowacją - mała ilość tekstu pozwoliła mi na stworzenie wersji zarówno polskiej, jak i angielskiej. Bo... dlaczego nie?
Dodatkowym urozmaiceniem jest idea umieszczania poradników napisanych przez użytkowników forum na portalu, o ile oczywiście są odpowiednio dobre, a przede wszystkim - aktualne. Rzecz jasna, poza wyróżnieniem świetnych tutoriali w postaci zamieszczenia ich na naszym portalu, autorzy otrzymają pewną ilość kreatywnych punktów lub nawet smoczą kulę.

Co jeszcze?
Udostępniliśmy użytkownikom możliwość dotacji zarówno poprzez wysłanie SMSa, jak i wykonania przelewu. Oczywiście w obydwu przypadkach przewidywane są odpowiednie wynagrodzenia począwszy od pewnej liczby kreatywnych punktów, poprzez smocze kule i rangę VIPa na czas określony, skończywszy na skrzynkach "nazwa@anrevosprites.net" oraz redirectach.

To byłoby na tyle Awesome Face

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]