Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yo! Po dłuższej chwili spędzonej nad przestarzałymi stronami oraz artykułami zamieszczonymi na portalu, mogę w końcu śmiało rzec, że aktualizacja wkrótce zostanie zakończona. Wszystkie dostępne artykuły zostały odświeżone - niektóre trzeba było napisać od nowa, inne wystarczyło sprawdzić pod kątem błędów i dodać co nieco od siebie. Co nowego?

W sekcji "Krok po kroku" dostępne są na chwilę obecną dwa, stosunkowo proste poradniki - nie zamierzam wyręczać użytkowników w rysowaniu pierwszych prac lub udoskonalaniu poziomu "starych, acz leniwych wyjadaczy", dlatego postanowiłem tworzyć krótkie tutoriale w których skupię się głównie na pokazaniu początkującemu spriterowi, w jaki sposób najprościej wykonać dany element. Do pewnych rzeczy będzie musiał jednak wykorzystać inne poradniki - na przykład, rysowanie dodatkowych elementów takich jak bronie lub okrycia głowy. W pewnym sensie, owe tutoriale są również innowacją - mała ilość tekstu pozwoliła mi na stworzenie wersji zarówno polskiej, jak i angielskiej. Bo... dlaczego nie?
Dodatkowym urozmaiceniem jest idea umieszczania poradników napisanych przez użytkowników forum na portalu, o ile oczywiście są odpowiednio dobre, a przede wszystkim - aktualne. Rzecz jasna, poza wyróżnieniem świetnych tutoriali w postaci zamieszczenia ich na naszym portalu, autorzy otrzymają pewną ilość kreatywnych punktów lub nawet smoczą kulę.

Co jeszcze?
Udostępniliśmy użytkownikom możliwość dotacji zarówno poprzez wysłanie SMSa, jak i wykonania przelewu. Oczywiście w obydwu przypadkach przewidywane są odpowiednie wynagrodzenia począwszy od pewnej liczby kreatywnych punktów, poprzez smocze kule i rangę VIPa na czas określony, skończywszy na skrzynkach "nazwa@anrevosprites.net" oraz redirectach.

To byłoby na tyle Awesome Face

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.