Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Mage Guild Wars Empty Mage Guild Wars on Nie Mar 16, 2014 5:53 pm

Miyaguchi

Miyaguchi
Earthling
Earthling
Mage Guild Wars TekROWc
Mage Guild Wars VwbdsmP

Neutralne państwa i królestwa liczące kilkaset milionów populacji. Są światem magii. Tutaj magia na co dzień jest przedmiotem handlu. Jest to integralna część życia ludzi. Są i tacy, którzy zarabiają magią na życie. Tacy ludzie zwani są magami. Magowie należą do różynch gildii, wykonując prace na zlecenie. Na świecie jest niezliczona ilość takich gildii. A w określonym królestwie znajduję się określona gildia. Było sobie forum, w którym kiedyś a raczej nadal rodzą się legendy. To forum nazywa się Mage Guild Wars!

Tak o to Mage Guild Wars powstało. Forum to zostało założone dokładnie 27 lipca, 2012 roku przez Katsuro. Pierwsze dwa tygodnie prac było radością dla każdego z administratorów. Każdy cieszył się, że będzie miał coś własnego i nikt nie może mu tego zabrać. Jednak ta radość zmalała, kiedy każdemu odechciało się pracować. Od tak sobie. Po paru miesiącach wróciliśmy do pracy i tak właśnie rok po wymyśleniu koncepcji tego forum powróciliśmy, by je otworzyć.

CZYM JEST MGW?

Mage Guild Wars to PBF osadzony w klimatach dzieła autorstwa Hiro Mashima: Fairy Tail. Gracz wciela się w młodego maga, którego kształtuje od podstaw wedle własnego uznania, dążąc do wyznaczonych sobie celów. MGW znacząco odbiega od forów o tej samej tematyce. Na świecie żyją dwie rasy stworzeń - ludzie i smoki. Ci drudzy żyją na nieznanych przez magów terenach. Ludzie natomiast osadzeni są na ziemiach, które nadawały się do życia. Gracze podczas swojej rozgrywki będą mogli stopniowo odkrywać świat smoków za sprawą eventów. Wszystko to dzięki oryginalnej fabule, która została stworzona na tyle elastycznie, by zmiany w mandze jej nie zagroziły.

FABUŁA

Jeszcze przed narodzinami głównych bohaterów z M&A powstał nowy świat, którym władały smoki. Ludzie żyli w niepokoju, ryzykując życiem na każdym kroku. Nadszedł jednak moment kiedy zaczęły powstawać magie. Rozprzestrzeniały się powoli, aż objęły cały glob. 
Utrzymania pokoju podjął się mag, posiadający posłuch na całym świecie. Był to człowiek o imieniu Miyaguchi. Podzielił on gildie na mroczne, a także stworzył kodeks zakazujący otwartych walk między gildiami. Rozpoczął także poszukiwania zdolnych magów, z którymi pragnął założyć Radę Magii, pilnującą porządku i ładu. Czy znajdą się tacy? Czy równowaga jest możliwa kiedy na świecie jest tylu zdeterminowanych ludzi, chcących zrealizować swoje sny i marzenia? Czas pokaże... Jednak ty możesz zmienić biegi tej historii, przekonaj się o tym odwiedzając Mage Guild Wars!

MECHANIKA

Jak można się domyślić mechanika naszego forum bazuje na tym co istnieje już na NCW. Posiadamy karty postaci, w których są ukryte (częściowo) informacje o umiejętnościach naszych magów. Same magie możemy rozwijać dzięki punktom umiejętności [PU], które zdobywamy na różnych sesjach, eventach bądź konkursach. Wymagane są one do tego by nauczyć się nowej magii, zaklęcia lub umiejętności. Jednak same PU nam nie wystarczą. Potrzebne też są punkty wymagań [PW], które obrazują nam jak bardzo zaawansowany jest mag. Je równie zdobywamy na sesjach lub eventach, z wyjątkiem konkursów.

Magia to podstawowy oręż w rękach magów. Bez niej są zupełnie bezbronni i w niczym nie wyróżniają się od innych ludzi. Na naszym forum dzielimy je na trzy rodzaje: magie zwykłe, magie dodatkowe oraz magie specjalne. Każde z nich różnią działaniem, a także wymaganiami. Jest ich aż 57, więc jest w czym wybierać. Każda z nich ma swoje zaklęcia, choć na nich też się nie kończy. Mamy możliwość wybrania profesji, która pozwala nam na naukę umiejętności zwykłych. Jednak nasze umiejętności na tym się nie kończą. Nasze magie mogą być rozwijane dzięki umiejętnością dodatkowymi. Na przykładzie Magii Lodu, możemy nauczyć się jak tworzyć dynamiczne twory. I wiele, wiele innych. 

ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY
Witam z tej strony Miyaguchi, główny administrator Mage Guild Wars. Jestem zainteresowany wymianą z waszym forum. Grafika reklamowa waszej strony została już u nas umieszczona, co można dostrzec u dołu naszego forum. Przekonany jestem, że prezentujemy się na tyle przyzwoicie by nie odpychać od siebie użytkowników. Wydaję mi się, że opowiedziałem wam najważniejsze fakty o naszym forum. Zachęcam bardzo do rejestrowania się, wybierania swoich gildii jak i czytania historii, w której będzie wyjaśniona cała fabuła. Jednak by wszystko było jasne. Nasz PBF to nie kolejny, w którym gracz ma możliwość nauczenia się tylko z góry narzuconych magii, zaklęć i umiejętności. Każdy może napisać własną magię od samego początku gry, wystarczy chcieć. Jeśli chodzi natomiast o nasze grafiki, to można znaleźć je tutaj http://www.mageguildwars.pun.pl/page.php?id=15561 - do wyboru do koloru. Mam nadzieje, że nasza współpraca powiedzie się. Wszelkie pytania proszę zadawać w postaci wiadomości na mój komunikator gadu-gadu - 6720223, bądź też na e-mail: michu750@gmail.com . Dobrą formą może też być odpowiedź tutaj w temacie, zależy jak komu wygodniej.

Pozdrawiam, Miyaguchi

Link do forum: www.mageguildwars.pun.pl

[y]W przypadku odwiedzenia forum, prosiłbym o kontakt poprzez prywatną wiadomość w sprawie wymiany. Zamykam temat.[/y]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.